Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - I Liga - sezon 2017/2018


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 28.08.2017 18:30 h Eko-Pol S.C. - Seven Komputery3 - 5
1 Kolejka 1 28.08.2017 18:30 h G.U.L. - BOHAR Palety WSW10 - 1
1 Kolejka 1 28.08.2017 19:35 h Domlux - Wiol-Mar Droszków3 - 2
1 Kolejka 1 28.08.2017 19:35 h Citroen Wojciechowski - Novita Pleyada8 - 1
1 Kolejka 1 28.08.2017 20:40 h Gran-Bud Ochla - Pat-Pol Zawada6 - 2
2 Kolejka 2 04.09.2017 18:30 h Pat-Pol Zawada - Citroen Wojciechowski2 - 4
2 Kolejka 2 04.09.2017 19:35 h Seven Komputery - Novita Pleyada2 - 2
2 Kolejka 2 04.09.2017 19:35 h BOHAR Palety WSW - Domlux1 - 6
2 Kolejka 2 04.09.2017 20:40 h Wiol-Mar Droszków - Gran-Bud Ochla1 - 9
2 Kolejka 2 04.09.2017 20:40 h Edredon Logistics - G.U.L.6 - 2
3 Kolejka 3 11.09.2017 18:30 h Citroen Wojciechowski - Wiol-Mar Droszków3 - 0
3 Kolejka 3 11.09.2017 18:30 h Novita Pleyada - Pat-Pol Zawada4 - 1
3 Kolejka 3 11.09.2017 19:35 h G.U.L. - Eko-Pol S.C.1 - 2
3 Kolejka 3 11.09.2017 19:35 h Gran-Bud Ochla - BOHAR Palety WSW12 - 2
3 Kolejka 3 03.11.2017 19:35 h Domlux - Edredon Logistics5 - 0
4 Kolejka 4 18.09.2017 18:30 h BOHAR Palety WSW - Citroen Wojciechowski3 - 5
4 Kolejka 4 18.09.2017 19:35 h Seven Komputery - Pat-Pol Zawada4 - 2
4 Kolejka 4 18.09.2017 19:35 h Wiol-Mar Droszków - Novita Pleyada1 - 0
4 Kolejka 4 18.09.2017 20:40 h Edredon Logistics - Gran-Bud Ochla1 - 1
4 Kolejka 4 18.09.2017 20:40 h Eko-Pol S.C. - Domlux3 - 4
5 Kolejka 5 25.09.2017 18:30 h G.U.L. - Seven Komputery4 - 1
5 Kolejka 5 25.09.2017 18:30 h Novita Pleyada - BOHAR Palety WSW3 - 0
5 Kolejka 5 25.09.2017 19:35 h Gran-Bud Ochla - Eko-Pol S.C.6 - 4
5 Kolejka 5 25.09.2017 19:35 h Pat-Pol Zawada - Wiol-Mar Droszków9 - 5
5 Kolejka 5 25.09.2017 20:40 h Citroen Wojciechowski - Edredon Logistics4 - 2
6 Kolejka 6 02.10.2017 18:30 h G.U.L. - Domlux1 - 5
6 Kolejka 6 02.10.2017 19:35 h BOHAR Palety WSW - Pat-Pol Zawada5 - 2
6 Kolejka 6 02.10.2017 19:35 h Eko-Pol S.C. - Citroen Wojciechowski3 - 9
6 Kolejka 6 02.10.2017 20:40 h Seven Komputery - Wiol-Mar Droszków1 - 3
6 Kolejka 6 02.10.2017 20:40 h Edredon Logistics - Novita Pleyada5 - 2
7 Kolejka 7 09.10.2017 18:30 h Novita Pleyada - Eko-Pol S.C.2 - 9
7 Kolejka 7 09.10.2017 18:30 h Wiol-Mar Droszków - BOHAR Palety WSW3 - 2
7 Kolejka 7 09.10.2017 19:35 h Domlux - Seven Komputery0 - 0
7 Kolejka 7 09.10.2017 19:35 h Gran-Bud Ochla - G.U.L.6 - 2
7 Kolejka 7 09.10.2017 20:40 h Pat-Pol Zawada - Edredon Logistics2 - 11
8 Kolejka 8 16.10.2017 18:30 h Edredon Logistics - Wiol-Mar Droszków0 - 8
0 - 4
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2017 18:30 h G.U.L. - Citroen Wojciechowski0 - 3
8 Kolejka 8 16.10.2017 19:35 h Seven Komputery - BOHAR Palety WSW2 - 3
2 - 2
 - 
8 Kolejka 8 16.10.2017 20:40 h Eko-Pol S.C. - Pat-Pol Zawada4 - 2
8 Kolejka 8 16.10.2017 20:40 h Domlux - Gran-Bud Ochla2 - 5
9 Kolejka 9 23.10.2017 18:30 h Wiol-Mar Droszków - Eko-Pol S.C.1 - 3
9 Kolejka 9 23.10.2017 19:35 h Citroen Wojciechowski - Domlux3 - 2
9 Kolejka 9 23.10.2017 19:35 h Novita Pleyada - G.U.L.2 - 2
9 Kolejka 9 23.10.2017 20:40 h Gran-Bud Ochla - Seven Komputery4 - 2
9 Kolejka 9 23.10.2017 20:40 h BOHAR Palety WSW - Edredon Logistics5 - 8
10 Kolejka 10 30.10.2017 18:30 h Eko-Pol S.C. - BOHAR Palety WSW8 - 2
10 Kolejka 10 30.10.2017 18:30 h G.U.L. - Pat-Pol Zawada1 - 3
10 Kolejka 10 30.10.2017 19:35 h Domlux - Novita Pleyada3 - 1
10 Kolejka 10 30.10.2017 19:35 h Gran-Bud Ochla - Citroen Wojciechowski1 - 2
10 Kolejka 10 30.10.2017 20:40 h Seven Komputery - Edredon Logistics4 - 10
11 Kolejka 11 06.11.2017 18:30 h Citroen Wojciechowski - Seven Komputery7 - 0
11 Kolejka 11 06.11.2017 18:30 h Edredon Logistics - Eko-Pol S.C.0 - 3
11 Kolejka 11 06.11.2017 19:35 h Wiol-Mar Droszków - G.U.L.3 - 1
11 Kolejka 11 06.11.2017 20:40 h Novita Pleyada - Gran-Bud Ochla4 - 5
11 Kolejka 11 06.11.2017 20:40 h Pat-Pol Zawada - Domlux1 - 8

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele