Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - I Liga - sezon 2016/2017


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 22.08.2016 18:30 h Francepol-Cytropol - Novita Pleyada0 - 2
0 - 0
0 - 2
1 Kolejka 1 22.08.2016 18:30 h Pat-Pol Zawada - Eko-Pol S.C.3 - 4
1 - 2
 - 
1 Kolejka 1 22.08.2016 19:35 h Seven Komputery - Persa Old Profes2 - 8
0 - 2
 - 
1 Kolejka 1 22.08.2016 20:40 h Wiol-Mar Droszków - Kolegium Sędziowskie ZG0 - 1
0 - 0
0 - 1
1 Kolejka 1 22.08.2016 20:40 h Domlux - BOHAR Palety WSW3 - 4
0 - 2
3 - 2
1 Kolejka 1 07.11.2016 19:35 h Citroen Wojciechowski - Gran-Bud Ochla3 - 2
0 - 2
 - 
2 Kolejka 2 29.08.2016 18:30 h Novita Pleyada - BOHAR Palety WSW1 - 7
0 - 3
 - 
2 Kolejka 2 29.08.2016 18:30 h Gran-Bud Ochla - Seven Komputery3 - 5
0 - 2
 - 
2 Kolejka 2 29.08.2016 19:35 h Persa Old Profes - Wiol-Mar Droszków5 - 1
2 - 1
 - 
2 Kolejka 2 29.08.2016 19:35 h Francepol-Cytropol - Pat-Pol Zawada0 - 10
0 - 1
 - 
2 Kolejka 2 29.08.2016 20:40 h Kolegium Sędziowskie ZG - Domlux0 - 2
0 - 0
 - 
2 Kolejka 2 29.08.2016 20:40 h Eko-Pol S.C. - Citroen Wojciechowski2 - 4
1 - 2
 - 
3 Kolejka 3 05.09.2016 18:30 h Seven Komputery - Eko-Pol S.C.1 - 6
0 - 4
 - 
3 Kolejka 3 05.09.2016 18:30 h BOHAR Palety WSW - Kolegium Sędziowskie ZG4 - 0
1 - 0
 - 
3 Kolejka 3 05.09.2016 19:35 h Citroen Wojciechowski - Francepol-Cytropol3 - 1
0 - 1
 - 
3 Kolejka 3 05.09.2016 19:35 h Wiol-Mar Droszków - Gran-Bud Ochla2 - 0
2 - 0
 - 
3 Kolejka 3 05.09.2016 20:40 h Novita Pleyada - Pat-Pol Zawada1 - 5
1 - 1
 - 
3 Kolejka 3 05.09.2016 20:40 h Domlux - Persa Old Profes2 - 0
0 - 0
 - 
4 Kolejka 4 12.09.2016 18:30 h Pat-Pol Zawada - Kolegium Sędziowskie ZG7 - 0
2 - 0
 - 
4 Kolejka 4 12.09.2016 18:30 h Persa Old Profes - BOHAR Palety WSW8 - 2
3 - 0
 - 
4 Kolejka 4 12.09.2016 19:35 h Eko-Pol S.C. - Wiol-Mar Droszków3 - 3
2 - 1
 - 
4 Kolejka 4 12.09.2016 19:35 h Francepol-Cytropol - Seven Komputery2 - 5
1 - 2
 - 
4 Kolejka 4 12.09.2016 20:40 h Gran-Bud Ochla - Domlux0 - 3
4 Kolejka 4 12.09.2016 20:40 h Novita Pleyada - Citroen Wojciechowski0 - 2
0 - 0
 - 
5 Kolejka 5 19.09.2016 18:30 h Citroen Wojciechowski - Pat-Pol Zawada4 - 1
2 - 0
 - 
5 Kolejka 5 19.09.2016 18:30 h Seven Komputery - Novita Pleyada4 - 2
4 - 2
 - 
5 Kolejka 5 19.09.2016 19:35 h Wiol-Mar Droszków - Francepol-Cytropol6 - 1
3 - 1
 - 
5 Kolejka 5 19.09.2016 19:35 h Kolegium Sędziowskie ZG - Persa Old Profes0 - 9
0 - 3
 - 
5 Kolejka 5 19.09.2016 20:40 h Domlux - Eko-Pol S.C.1 - 3
0 - 1
 - 
5 Kolejka 5 19.09.2016 20:40 h BOHAR Palety WSW - Gran-Bud Ochla3 - 0
2 - 0
 - 
6 Kolejka 6 26.09.2016 18:30 h Gran-Bud Ochla - Kolegium Sędziowskie ZG2 - 1
1 - 0
 - 
6 Kolejka 6 26.09.2016 18:30 h Eko-Pol S.C. - BOHAR Palety WSW1 - 1
0 - 0
 - 
6 Kolejka 6 26.09.2016 19:35 h Novita Pleyada - Wiol-Mar Droszków0 - 2
0 - 0
 - 
6 Kolejka 6 26.09.2016 19:35 h Citroen Wojciechowski - Seven Komputery4 - 0
3 - 0
 - 
6 Kolejka 6 26.09.2016 20:40 h Francepol-Cytropol - Domlux0 - 5
0 - 0
 - 
6 Kolejka 6 24.10.2016 20:40 h Pat-Pol Zawada - Persa Old Profes_ - _
7 Kolejka 7 03.10.2016 18:30 h Seven Komputery - Pat-Pol Zawada5 - 2
2 - 1
 - 
7 Kolejka 7 03.10.2016 18:30 h Kolegium Sędziowskie ZG - Eko-Pol S.C.2 - 3
0 - 0
 - 
7 Kolejka 7 03.10.2016 19:35 h Wiol-Mar Droszków - Citroen Wojciechowski1 - 7
0 - 4
 - 
7 Kolejka 7 03.10.2016 19:35 h BOHAR Palety WSW - Francepol-Cytropol2 - 0
2 - 0
 - 
7 Kolejka 7 03.10.2016 20:40 h Domlux - Novita Pleyada4 - 2
2 - 1
 - 
7 Kolejka 7 03.10.2016 20:40 h Persa Old Profes - Gran-Bud Ochla5 - 4
3 - 4
 - 
8 Kolejka 8 10.10.2016 18:30 h Francepol-Cytropol - Kolegium Sędziowskie ZG3 - 1
2 - 1
 - 
8 Kolejka 8 10.10.2016 18:30 h Pat-Pol Zawada - BOHAR Palety WSW0 - 2
0 - 0
 - 
8 Kolejka 8 10.10.2016 19:35 h Novita Pleyada - Gran-Bud Ochla1 - 4
0 - 2
 - 
8 Kolejka 8 10.10.2016 19:35 h Seven Komputery - Wiol-Mar Droszków2 - 5
1 - 3
 - 
8 Kolejka 8 10.10.2016 20:40 h Eko-Pol S.C. - Persa Old Profes0 - 5
0 - 3
 - 
8 Kolejka 8 10.10.2016 20:40 h Citroen Wojciechowski - Domlux1 - 5
0 - 2
 - 
9 Kolejka 9 17.10.2016 18:30 h BOHAR Palety WSW - Citroen Wojciechowski0 - 1
0 - 0
 - 
9 Kolejka 9 17.10.2016 18:30 h Kolegium Sędziowskie ZG - Novita Pleyada3 - 0
2 - 0
 - 
9 Kolejka 9 17.10.2016 19:35 h Wiol-Mar Droszków - Pat-Pol Zawada2 - 5
0 - 2
 - 
9 Kolejka 9 17.10.2016 19:35 h Persa Old Profes - Francepol-Cytropol8 - 1
3 - 1
 - 
9 Kolejka 9 17.10.2016 20:40 h Domlux - Seven Komputery6 - 0
1 - 0
 - 
9 Kolejka 9 17.10.2016 20:40 h Gran-Bud Ochla - Eko-Pol S.C.0 - 4
0 - 2
 - 
10 Kolejka 10 24.10.2016 18:30 h Novita Pleyada - Eko-Pol S.C.2 - 5
0 - 1
 - 
10 Kolejka 10 24.10.2016 18:30 h Citroen Wojciechowski - Kolegium Sędziowskie ZG8 - 0
4 - 0
 - 
10 Kolejka 10 24.10.2016 19:35 h Francepol-Cytropol - Gran-Bud Ochla3 - 5
0 - 2
 - 
10 Kolejka 10 24.10.2016 19:35 h Seven Komputery - BOHAR Palety WSW1 - 1
0 - 1
 - 
10 Kolejka 10 24.10.2016 20:40 h Pat-Pol Zawada - Persa Old Profes3 - 6
2 - 2
 - 
10 Kolejka 10 24.10.2016 20:40 h Wiol-Mar Droszków - Domlux1 - 8
1 - 5
 - 
11 Kolejka 11 28.10.2016 18:30 h Kolegium Sędziowskie ZG - Seven Komputery2 - 6
1 - 2
 - 
11 Kolejka 11 28.10.2016 18:30 h Gran-Bud Ochla - Pat-Pol Zawada1 - 8
1 - 3
 - 
11 Kolejka 11 28.10.2016 19:35 h BOHAR Palety WSW - Wiol-Mar Droszków3 - 1
1 - 0
 - 
11 Kolejka 11 28.10.2016 19:35 h Eko-Pol S.C. - Francepol-Cytropol11 - 1
7 - 1
 - 
11 Kolejka 11 07.11.2016 18:30 h Novita Pleyada - Persa Old Profes0 - 3
11 Kolejka 11 07.11.2016 20:35 h Domlux - Pat-Pol Zawada2 - 4
0 - 2
 - 
11 Kolejka 11 14.11.2016 19:30 h Persa Old Profes - Citroen Wojciechowski2 - 1
1 - 1
 - 
12 Round 12 27.03.2017 18:30 h Eko-Pol S.C. - Pat-Pol Zawada5 - 8
2 - 4
 - 
12 Round 12 27.03.2017 18:30 h Persa Old Profes - Seven Komputery12 - 1
8 - 0
 - 
12 Round 12 27.03.2017 19:30 h Novita Pleyada - Francepol-Cytropol6 - 1
2 - 0
 - 
12 Round 12 27.03.2017 19:30 h Gran-Bud Ochla - Citroen Wojciechowski4 - 6
3 - 2
 - 
12 Round 12 27.03.2017 20:40 h Kolegium Sędziowskie ZG - Wiol-Mar Droszków3 - 2
2 - 1
 - 
12 Round 12 27.03.2017 20:40 h BOHAR Palety WSW - Domlux1 - 1
0 - 1
 - 
13 Round 13 03.04.2017 18:30 h BOHAR Palety WSW - Novita Pleyada2 - 3
1 - 1
 - 
13 Round 13 03.04.2017 18:30 h Seven Komputery - Gran-Bud Ochla3 - 2
3 - 1
 - 
13 Round 13 03.04.2017 19:35 h Citroen Wojciechowski - Eko-Pol S.C.6 - 2
3 - 1
 - 
13 Round 13 03.04.2017 19:35 h Pat-Pol Zawada - Francepol-Cytropol7 - 2
3 - 2
 - 
13 Round 13 03.04.2017 20:40 h Domlux - Kolegium Sędziowskie ZG6 - 2
3 - 1
 - 
13 Round 13 03.04.2017 20:40 h Wiol-Mar Droszków - Persa Old Profes1 - 4
1 - 1
 - 
14 Round 14 10.04.2017 18:30 h Pat-Pol Zawada - Novita Pleyada6 - 3
1 - 1
 - 
14 Round 14 10.04.2017 18:30 h Kolegium Sędziowskie ZG - BOHAR Palety WSW3 - 6
0 - 2
 - 
14 Round 14 10.04.2017 19:35 h Francepol-Cytropol - Citroen Wojciechowski0 - 10
0 - 8
 - 
14 Round 14 10.04.2017 19:35 h Eko-Pol S.C. - Seven Komputery11 - 3
2 - 0
 - 
14 Round 14 10.04.2017 20:40 h Gran-Bud Ochla - Wiol-Mar Droszków1 - 3
1 - 1
 - 
14 Round 14 10.04.2017 20:40 h Persa Old Profes - Domlux10 - 3
5 - 1
 - 
15 Round 15 24.04.2017 18:30 h Wiol-Mar Droszków - Eko-Pol S.C.2 - 5
1 - 2
 - 
15 Round 15 24.04.2017 18:30 h Citroen Wojciechowski - Pat-Pol Zawada3 - 1
3 - 0
 - 
15 Round 15 24.04.2017 19:35 h BOHAR Palety WSW - Persa Old Profes0 - 6
0 - 2
 - 
15 Round 15 24.04.2017 19:35 h Seven Komputery - Francepol-Cytropol4 - 1
3 - 0
 - 
15 Round 15 24.04.2017 20:40 h Kolegium Sędziowskie ZG - Novita Pleyada1 - 4
0 - 1
 - 
15 Round 15 24.04.2017 20:40 h Domlux - Gran-Bud Ochla2 - 1
1 - 0
 - 
16 Round 16 08.05.2017 18:30 h Novita Pleyada - Citroen Wojciechowski2 - 4
2 - 1
 - 
16 Round 16 08.05.2017 18:30 h Pat-Pol Zawada - Seven Komputery4 - 3
0 - 0
 - 
16 Round 16 08.05.2017 19:35 h Francepol-Cytropol - Wiol-Mar Droszków3 - 2
2 - 0
 - 
16 Round 16 08.05.2017 19:35 h Eko-Pol S.C. - Domlux1 - 2
0 - 1
 - 
16 Round 16 08.05.2017 20:40 h Gran-Bud Ochla - BOHAR Palety WSW3 - 3
3 - 1
 - 
16 Round 16 08.05.2017 20:40 h Persa Old Profes - Kolegium Sędziowskie ZG5 - 2
1 - 0
 - 
17 Round 17 15.05.2017 18:30 h BOHAR Palety WSW - Eko-Pol S.C.2 - 7
0 - 2
 - 
17 Round 17 15.05.2017 18:30 h Wiol-Mar Droszków - Pat-Pol Zawada0 - 3
17 Round 17 15.05.2017 19:35 h Domlux - Francepol-Cytropol3 - 2
0 - 0
 - 
17 Round 17 15.05.2017 19:35 h Seven Komputery - Citroen Wojciechowski0 - 6
0 - 2
 - 
17 Round 17 15.05.2017 20:40 h Persa Old Profes - Novita Pleyada6 - 2
3 - 1
 - 
17 Round 17 15.05.2017 20:40 h Kolegium Sędziowskie ZG - Gran-Bud Ochla1 - 4
0 - 2
 - 
18 Round 18 22.05.2017 18:30 h Francepol-Cytropol - BOHAR Palety WSW0 - 3
18 Round 18 22.05.2017 18:30 h Eko-Pol S.C. - Kolegium Sędziowskie ZG21 - 2
13 - 1
 - 
18 Round 18 22.05.2017 19:35 h Novita Pleyada - Seven Komputery6 - 5
3 - 1
 - 
18 Round 18 22.05.2017 19:35 h Citroen Wojciechowski - Wiol-Mar Droszków3 - 2
2 - 0
 - 
18 Round 18 22.05.2017 20:40 h Pat-Pol Zawada - Domlux0 - 3
18 Round 18 22.05.2017 20:40 h Gran-Bud Ochla - Persa Old Profes0 - 4
0 - 1
 - 
19 Round 19 29.05.2017 18:30 h Gran-Bud Ochla - Novita Pleyada1 - 5
1 - 0
 - 
19 Round 19 29.05.2017 18:30 h Wiol-Mar Droszków - Seven Komputery3 - 1
1 - 1
 - 
19 Round 19 29.05.2017 19:35 h Kolegium Sędziowskie ZG - Francepol-Cytropol3 - 0
19 Round 19 29.05.2017 19:35 h BOHAR Palety WSW - Pat-Pol Zawada3 - 1
1 - 1
 - 
19 Round 19 29.05.2017 20:40 h Persa Old Profes - Eko-Pol S.C.8 - 1
6 - 1
 - 
19 Round 19 29.05.2017 20:40 h Domlux - Citroen Wojciechowski1 - 1
1 - 1
 - 
20 Round 20 05.06.2017 18:30 h Novita Pleyada - Wiol-Mar Droszków2 - 1
0 - 0
 - 
20 Round 20 05.06.2017 18:30 h Citroen Wojciechowski - BOHAR Palety WSW16 - 4
7 - 2
 - 
20 Round 20 05.06.2017 19:35 h Seven Komputery - Domlux1 - 11
0 - 7
 - 
20 Round 20 05.06.2017 19:35 h Francepol-Cytropol - Persa Old Profes1 - 13
0 - 4
 - 
20 Round 20 05.06.2017 20:40 h Pat-Pol Zawada - Kolegium Sędziowskie ZG7 - 3
2 - 2
 - 
20 Round 20 05.06.2017 20:40 h Eko-Pol S.C. - Gran-Bud Ochla11 - 5
5 - 2
 - 
21 Round 21 12.06.2017 18:30 h BOHAR Palety WSW - Seven Komputery7 - 1
0 - 1
 - 
21 Round 21 12.06.2017 18:30 h Domlux - Wiol-Mar Droszków4 - 2
2 - 0
 - 
21 Round 21 12.06.2017 19:35 h Eko-Pol S.C. - Novita Pleyada6 - 3
1 - 2
 - 
21 Round 21 12.06.2017 19:35 h Gran-Bud Ochla - Francepol-Cytropol2 - 1
0 - 0
 - 
21 Round 21 12.06.2017 20:40 h Persa Old Profes - Pat-Pol Zawada4 - 2
1 - 2
 - 
21 Round 21 12.06.2017 20:40 h Kolegium Sędziowskie ZG - Citroen Wojciechowski1 - 10
1 - 3
 - 
22 Round 22 19.06.2017 18:30 h Wiol-Mar Droszków - BOHAR Palety WSW5 - 4
1 - 2
 - 
22 Round 22 19.06.2017 18:30 h Francepol-Cytropol - Eko-Pol S.C.1 - 8
0 - 5
 - 
22 Round 22 19.06.2017 19:35 h Seven Komputery - Kolegium Sędziowskie ZG9 - 2
5 - 1
 - 
22 Round 22 19.06.2017 19:35 h Pat-Pol Zawada - Gran-Bud Ochla9 - 7
1 - 6
 - 
22 Round 22 19.06.2017 20:40 h Citroen Wojciechowski - Persa Old Profes1 - 3
1 - 1
 - 
22 Round 22 19.06.2017 20:40 h Novita Pleyada - Domlux0 - 2

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele