Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - II Liga A - sezon 2016/2017


KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 23.08.2016 19:30 Czarni eMTe Liwno - SportGas3 - 6
1 24.08.2016 20:35 Elektrociepłownia - Firlej Niedoradz7 - 3
1 26.08.2016 19:35 Odra Klenica - Stowarzyszenie Drzonków0 - 3
1 26.08.2016 20:40 KS Rybno - DjHektor.pl - Smolno2 - 4
1 03.11.2016 19:30 Fight Club Zielona Góra - Butterfly0 - 3
2 30.08.2016 19:30 Czarni eMTe Liwno - KS Rybno - DjHektor.pl3 - 3
2 31.08.2016 19:30 Stowarzyszenie Drzonków - Fight Club Zielona Góra2 - 7
2 02.09.2016 18:30 Firlej Niedoradz - Odra Klenica4 - 3
2 02.09.2016 19:35 SportGas - Butterfly1 - 1
2 03.11.2016 20:35 Smolno - Elektrociepłownia7 - 2
3 06.09.2016 19:30 Elektrociepłownia - Czarni eMTe Liwno5 - 1
3 07.09.2016 19:30 Fight Club Zielona Góra - Firlej Niedoradz2 - 4
3 08.09.2016 20:35 KS Rybno - DjHektor.pl - SportGas4 - 4
3 09.09.2016 18:30 Odra Klenica - Smolno1 - 9
3 09.09.2016 19:35 Butterfly - Stowarzyszenie Drzonków2 - 1
4 13.09.2016 19:30 Czarni eMTe Liwno - Odra Klenica2 - 2
4 13.09.2016 20:35 SportGas - Stowarzyszenie Drzonków1 - 1
4 14.09.2016 19:30 Smolno - Fight Club Zielona Góra4 - 2
4 14.09.2016 20:35 KS Rybno - DjHektor.pl - Elektrociepłownia2 - 2
4 15.09.2016 20:35 Firlej Niedoradz - Butterfly8 - 3
5 20.09.2016 19:30 Fight Club Zielona Góra - Czarni eMTe Liwno0 - 4
5 21.09.2016 20:35 Elektrociepłownia - SportGas4 - 1
5 22.09.2016 20:35 Odra Klenica - KS Rybno - DjHektor.pl3 - 4
5 23.09.2016 18:30 Butterfly - Smolno2 - 14
5 23.09.2016 18:30 Stowarzyszenie Drzonków - Firlej Niedoradz0 - 3
6 27.09.2016 19:30 Czarni eMTe Liwno - Butterfly1 - 2
6 28.09.2016 19:30 Elektrociepłownia - Odra Klenica3 - 1
6 30.09.2016 18:30 SportGas - Firlej Niedoradz1 - 5
6 30.09.2016 18:30 Smolno - Stowarzyszenie Drzonków5 - 2
6 30.09.2016 20:40 KS Rybno - DjHektor.pl - Fight Club Zielona Góra4 - 2
7 04.10.2016 19:30 Stowarzyszenie Drzonków - Czarni eMTe Liwno2 - 2
7 05.10.2016 19:30 Fight Club Zielona Góra - Elektrociepłownia1 - 6
7 06.10.2016 20:35 Butterfly - KS Rybno - DjHektor.pl1 - 2
7 07.10.2016 18:30 Odra Klenica - SportGas2 - 3
7 07.10.2016 18:30 Firlej Niedoradz - Smolno3 - 4
8 11.10.2016 19:30 Czarni eMTe Liwno - Firlej Niedoradz3 - 13
8 12.10.2016 19:30 Odra Klenica - Fight Club Zielona Góra0 - 3
8 13.10.2016 19:30 SportGas - Smolno3 - 2
8 13.10.2016 20:35 KS Rybno - DjHektor.pl - Stowarzyszenie Drzonków4 - 1
8 07.11.2016 18:30 Elektrociepłownia - Butterfly3 - 3
9 25.10.2016 19:35 Smolno - Czarni eMTe Liwno2 - 2
9 25.10.2016 20:35 Butterfly - Odra Klenica11 - 2
9 26.10.2016 19:30 Fight Club Zielona Góra - SportGas0 - 10
9 26.10.2016 20:35 Stowarzyszenie Drzonków - Elektrociepłownia4 - 0
9 27.10.2016 20:35 Firlej Niedoradz - KS Rybno - DjHektor.pl1 - 0
10 28.03.2017 19:30 SportGas - Czarni eMTe Liwno4 - 3
10 29.03.2017 20:35 Stowarzyszenie Drzonków - Odra Klenica3 - 2
10 30.03.2017 18:30 Butterfly - Fight Club Zielona Góra3 - 0
10 30.03.2017 19:30 Firlej Niedoradz - Elektrociepłownia4 - 0
10 30.03.2017 20:35 Smolno - KS Rybno - DjHektor.pl5 - 2
11 04.04.2017 18:30 Fight Club Zielona Góra - Stowarzyszenie Drzonków0 - 3
11 04.04.2017 19:30 Elektrociepłownia - Smolno5 - 1
11 04.04.2017 19:30 KS Rybno - DjHektor.pl - Czarni eMTe Liwno4 - 2
11 07.04.2017 18:30 Butterfly - SportGas0 - 2
11 07.04.2017 18:30 Odra Klenica - Firlej Niedoradz2 - 9
12 11.04.2017 19:30 Czarni eMTe Liwno - Elektrociepłownia1 - 5
12 12.04.2017 20:35 SportGas - KS Rybno - DjHektor.pl3 - 3
12 14.04.2017 18:30 Firlej Niedoradz - Fight Club Zielona Góra3 - 0
12 21.04.2017 18:30 Smolno - Odra Klenica_ - _
12 10.05.2017 19:30 Stowarzyszenie Drzonków - Butterfly_ - _
13 18.04.2017 19:30 Odra Klenica - Czarni eMTe Liwno2 - 5
13 18.04.2017 20:35 Elektrociepłownia - KS Rybno - DjHektor.pl4 - 2
13 21.04.2017 19:35 Fight Club Zielona Góra - Smolno0 - 3
13 19.05.2017 19:30 Stowarzyszenie Drzonków - SportGas_ - _
13 20.06.2017 20:35 Butterfly - Firlej Niedoradz_ - _
14 18.04.2017 18:30 Czarni eMTe Liwno - Fight Club Zielona Góra3 - 0
14 25.04.2017 19:30 SportGas - Elektrociepłownia0 - 1
14 26.04.2017 20:35 KS Rybno - DjHektor.pl - Odra Klenica10 - 4
14 28.04.2017 20:40 Firlej Niedoradz - Stowarzyszenie Drzonków_ - _
14 28.04.2017 20:40 Smolno - Butterfly_ - _
15 09.05.2017 18:30 Fight Club Zielona Góra - KS Rybno - DjHektor.pl0 - 3
15 09.05.2017 19:30 Butterfly - Czarni eMTe Liwno_ - _
15 09.05.2017 19:30 Odra Klenica - Elektrociepłownia_ - _
15 12.05.2017 18:30 Firlej Niedoradz - SportGas_ - _
15 12.05.2017 20:40 Stowarzyszenie Drzonków - Smolno_ - _
16 16.05.2017 18:30 Elektrociepłownia - Fight Club Zielona Góra3 - 0
16 16.05.2017 19:30 SportGas - Odra Klenica_ - _
16 16.05.2017 19:30 Czarni eMTe Liwno - Stowarzyszenie Drzonków_ - _
16 19.05.2017 19:35 Smolno - Firlej Niedoradz_ - _
16 19.05.2017 20:40 KS Rybno - DjHektor.pl - Butterfly_ - _
17 23.05.2017 18:30 Fight Club Zielona Góra - Odra Klenica0 - 3
17 23.05.2017 19:30 Firlej Niedoradz - Czarni eMTe Liwno_ - _
17 23.05.2017 19:30 Butterfly - Elektrociepłownia_ - _
17 26.05.2017 19:35 Smolno - SportGas_ - _
17 26.05.2017 20:40 Stowarzyszenie Drzonków - KS Rybno - DjHektor.pl_ - _
18 02.06.2017 18:30 SportGas - Fight Club Zielona Góra3 - 0
18 02.06.2017 20:40 Odra Klenica - Butterfly_ - _
18 06.06.2017 19:30 Czarni eMTe Liwno - Smolno_ - _
18 06.06.2017 20:35 Elektrociepłownia - Stowarzyszenie Drzonków_ - _
18 09.06.2017 20:40 KS Rybno - DjHektor.pl - Firlej Niedoradz_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele