Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - II Liga B - sezon 2016/2017


KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 23.08.2016 19:30 OSPM - PSS Społem Czarne Śmietany3 - 0
1 23.08.2016 20:35 Koncept - G.P. Indyk Kaczenice6 - 3
1 24.08.2016 19:30 G.U.L. - Best Carpets Ultimate Team2 - 0
1 25.08.2016 19:30 RM Proinvest Ital Karton - Orkan Drzonów0 - 2
2 30.08.2016 19:30 Jointelmeni - Koncept2 - 6
2 31.08.2016 19:30 Best Carpets Ultimate Team - RM Proinvest Ital Karton4 - 2
2 01.09.2016 20:35 PSS Społem Czarne Śmietany - G.U.L.1 - 3
2 02.09.2016 18:30 G.P. Indyk Kaczenice - OSPM2 - 0
3 06.09.2016 19:30 RM Proinvest Ital Karton - PSS Społem Czarne Śmietany2 - 0
3 07.09.2016 19:30 Orkan Drzonów - Best Carpets Ultimate Team0 - 4
3 08.09.2016 19:30 OSPM - Jointelmeni4 - 2
3 09.09.2016 18:30 G.U.L. - G.P. Indyk Kaczenice10 - 1
4 15.09.2016 19:30 G.P. Indyk Kaczenice - RM Proinvest Ital Karton1 - 11
4 15.09.2016 20:35 PSS Społem Czarne Śmietany - Orkan Drzonów2 - 3
4 16.09.2016 20:40 Jointelmeni - G.U.L.0 - 5
4 04.11.2016 18:30 Koncept - OSPM4 - 5
5 21.09.2016 19:30 Best Carpets Ultimate Team - PSS Społem Czarne Śmietany5 - 4
5 22.09.2016 19:30 RM Proinvest Ital Karton - Jointelmeni4 - 3
5 23.09.2016 19:35 G.U.L. - Koncept0 - 0
5 23.09.2016 19:35 Orkan Drzonów - G.P. Indyk Kaczenice4 - 2
6 28.09.2016 19:30 G.P. Indyk Kaczenice - Best Carpets Ultimate Team4 - 12
6 29.09.2016 19:30 Koncept - RM Proinvest Ital Karton4 - 2
6 29.09.2016 20:35 Jointelmeni - Orkan Drzonów6 - 3
6 30.09.2016 19:35 OSPM - G.U.L.1 - 3
7 04.10.2016 20:35 PSS Społem Czarne Śmietany - G.P. Indyk Kaczenice3 - 0
7 06.10.2016 19:30 RM Proinvest Ital Karton - OSPM2 - 6
7 06.10.2016 19:30 Best Carpets Ultimate Team - Jointelmeni5 - 6
7 06.10.2016 20:35 Orkan Drzonów - Koncept1 - 1
8 12.10.2016 19:30 Koncept - Best Carpets Ultimate Team2 - 2
8 12.10.2016 20:35 G.U.L. - RM Proinvest Ital Karton1 - 1
8 13.10.2016 19:30 Jointelmeni - PSS Społem Czarne Śmietany8 - 3
8 14.10.2016 20:40 OSPM - Orkan Drzonów0 - 3
9 20.10.2016 19:30 Orkan Drzonów - G.U.L.0 - 2
9 20.10.2016 20:35 G.P. Indyk Kaczenice - Jointelmeni1 - 6
9 21.10.2016 20:35 PSS Społem Czarne Śmietany - Koncept2 - 3
9 26.10.2016 19:30 Best Carpets Ultimate Team - OSPM2 - 3
10 29.03.2017 19:30 Best Carpets Ultimate Team - G.U.L.5 - 3
10 30.03.2017 19:30 PSS Społem Czarne Śmietany - OSPM4 - 1
10 30.03.2017 20:35 Orkan Drzonów - RM Proinvest Ital Karton1 - 3
10 31.03.2017 19:35 G.P. Indyk Kaczenice - Koncept0 - 3
11 04.04.2017 20:35 Koncept - Jointelmeni2 - 8
11 05.04.2017 19:30 RM Proinvest Ital Karton - Best Carpets Ultimate Team3 - 4
11 05.04.2017 20:35 G.U.L. - PSS Społem Czarne Śmietany4 - 0
11 11.04.2017 19:30 OSPM - G.P. Indyk Kaczenice3 - 0
12 11.04.2017 19:30 Jointelmeni - OSPM8 - 5
12 12.04.2017 19:30 PSS Społem Czarne Śmietany - RM Proinvest Ital Karton2 - 3
12 12.04.2017 19:30 Best Carpets Ultimate Team - Orkan Drzonów10 - 2
12 14.04.2017 20:40 G.P. Indyk Kaczenice - G.U.L.0 - 3
13 18.04.2017 19:30 OSPM - Koncept0 - 3
13 18.04.2017 20:35 Orkan Drzonów - PSS Społem Czarne Śmietany0 - 4
13 21.04.2017 18:30 RM Proinvest Ital Karton - G.P. Indyk Kaczenice3 - 0
13 24.04.2017 20:35 G.U.L. - Jointelmeni11 - 7
14 19.04.2017 19:30 PSS Społem Czarne Śmietany - Best Carpets Ultimate Team1 - 6
14 25.04.2017 19:30 Jointelmeni - RM Proinvest Ital Karton1 - 5
14 25.04.2017 20:35 Koncept - G.U.L.1 - 1
14 25.04.2017 20:35 G.P. Indyk Kaczenice - Orkan Drzonów0 - 3
15 10.05.2017 19:30 Best Carpets Ultimate Team - G.P. Indyk Kaczenice3 - 0
15 10.05.2017 19:30 RM Proinvest Ital Karton - Koncept7 - 1
15 10.05.2017 20:35 Orkan Drzonów - Jointelmeni3 - 1
15 12.05.2017 18:30 G.U.L. - OSPM3 - 0
16 17.05.2017 19:30 Jointelmeni - Best Carpets Ultimate Team3 - 9
16 23.05.2017 20:35 Koncept - Orkan Drzonów2 - 0
16 24.05.2017 20:35 G.P. Indyk Kaczenice - PSS Społem Czarne Śmietany0 - 3
16 26.05.2017 18:30 OSPM - RM Proinvest Ital Karton2 - 2
17 30.05.2017 19:30 RM Proinvest Ital Karton - G.U.L.1 - 4
17 30.05.2017 20:35 PSS Społem Czarne Śmietany - Jointelmeni5 - 2
17 30.05.2017 20:35 Orkan Drzonów - OSPM1 - 1
17 31.05.2017 19:30 Best Carpets Ultimate Team - Koncept4 - 1
18 02.06.2017 20:40 Koncept - PSS Społem Czarne Śmietany0 - 3
18 06.06.2017 19:30 G.U.L. - Orkan Drzonów1 - 0
18 07.06.2017 19:30 OSPM - Best Carpets Ultimate Team3 - 11
18 09.06.2017 18:30 Jointelmeni - G.P. Indyk Kaczenice3 - 0

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele