Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - IV Liga A - sezon 2017/2018


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 28.08.2017 19:30 h Czerwone Diabły - Emerpolmic.pl4 - 1
1 Kolejka 1 30.08.2017 19:30 h Poland Team - KS LUG5 - 1
1 Kolejka 1 30.08.2017 20:35 h Pernod-Ricard - Tejado1 - 4
1 Kolejka 1 11.09.2017 20:40 h Edredon Team - San Escobar2 - 3
1 Kolejka 1 15.09.2017 17:30 h eobuwie.pl - Batery Team1 - 3
2 Kolejka 2 05.09.2017 19:30 h Czerwone Diabły - San Escobar1 - 3
2 Kolejka 2 05.09.2017 20:35 h Emerpolmic.pl - eobuwie.pl3 - 4
2 Kolejka 2 07.09.2017 19:30 h Batery Team - Poland Team2 - 2
2 Kolejka 2 07.09.2017 20:35 h KS LUG - Tejado2 - 5
2 Kolejka 2 08.09.2017 19:35 h Pernod-Ricard - Edredon Team2 - 1
3 Kolejka 3 11.09.2017 19:30 h eobuwie.pl - Czerwone Diabły0 - 3
3 Kolejka 3 11.09.2017 20:35 h Poland Team - Emerpolmic.pl2 - 2
3 Kolejka 3 13.09.2017 19:30 h Tejado - Batery Team7 - 3
3 Kolejka 3 13.09.2017 20:35 h Edredon Team - KS LUG10 - 2
3 Kolejka 3 15.09.2017 19:35 h San Escobar - Pernod-Ricard4 - 3
4 Kolejka 4 19.09.2017 19:30 h eobuwie.pl - Poland Team_ - _
4 Kolejka 4 19.09.2017 20:35 h Emerpolmic.pl - Tejado_ - _
4 Kolejka 4 21.09.2017 19:30 h Batery Team - Edredon Team_ - _
4 Kolejka 4 21.09.2017 20:35 h KS LUG - San Escobar_ - _
4 Kolejka 4 22.09.2017 19:35 h Czerwone Diabły - Pernod-Ricard_ - _
5 Kolejka 5 26.09.2017 19:30 h Poland Team - Czerwone Diabły_ - _
5 Kolejka 5 26.09.2017 20:35 h Tejado - eobuwie.pl_ - _
5 Kolejka 5 28.09.2017 19:30 h Edredon Team - Emerpolmic.pl_ - _
5 Kolejka 5 28.09.2017 20:35 h San Escobar - Batery Team_ - _
5 Kolejka 5 29.09.2017 18:30 h Pernod-Ricard - KS LUG_ - _
6 Kolejka 6 02.10.2017 19:30 h Poland Team - Tejado_ - _
6 Kolejka 6 02.10.2017 20:35 h eobuwie.pl - Edredon Team_ - _
6 Kolejka 6 04.10.2017 19:30 h Emerpolmic.pl - San Escobar_ - _
6 Kolejka 6 04.10.2017 20:35 h Batery Team - Pernod-Ricard_ - _
6 Kolejka 6 06.10.2017 19:35 h Czerwone Diabły - KS LUG_ - _
7 Kolejka 7 09.10.2017 19:00 h Tejado - Czerwone Diabły_ - _
7 Kolejka 7 09.10.2017 20:35 h Edredon Team - Poland Team_ - _
7 Kolejka 7 11.10.2017 19:30 h San Escobar - eobuwie.pl_ - _
7 Kolejka 7 11.10.2017 20:35 h Pernod-Ricard - Emerpolmic.pl_ - _
7 Kolejka 7 13.10.2017 19:30 h KS LUG - Batery Team_ - _
8 Kolejka 8 17.10.2017 19:30 h Tejado - Edredon Team_ - _
8 Kolejka 8 17.10.2017 20:35 h Poland Team - San Escobar_ - _
8 Kolejka 8 19.10.2017 19:30 h eobuwie.pl - Pernod-Ricard_ - _
8 Kolejka 8 19.10.2017 20:35 h Emerpolmic.pl - KS LUG_ - _
8 Kolejka 8 20.10.2017 18:30 h Czerwone Diabły - Batery Team_ - _
9 Kolejka 9 23.10.2017 19:30 h Edredon Team - Czerwone Diabły_ - _
9 Kolejka 9 23.10.2017 20:35 h San Escobar - Tejado_ - _
9 Kolejka 9 25.10.2017 19:30 h Pernod-Ricard - Poland Team_ - _
9 Kolejka 9 25.10.2017 20:35 h Batery Team - Emerpolmic.pl_ - _
9 Kolejka 9 27.10.2017 18:30 h KS LUG - eobuwie.pl_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele