Terminarz: Wszystkie zespoły | 6tki - IV Liga B - sezon 2016/2017


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 31.08.2016 19:30 h West Eagels - Lagato4 - 1
4 - 0
 - 
1 Kolejka 1 31.08.2016 20:25 h Piwiarnia Warecka - eFCe Po NaLewCe3 - 4
2 - 3
 - 
1 Kolejka 1 01.09.2016 19:30 h Hopkowicze - Victoria4 - 4
2 - 3
 - 
1 Kolejka 1 01.09.2016 20:25 h Drużyna - Apator Rector1 - 8
1 - 4
 - 
1 Kolejka 1 07.11.2016 19:35 h Luje ZG - Gang Albanii0 - 3
2 Kolejka 2 06.09.2016 19:30 h eFCe Po NaLewCe - Gang Albanii2 - 3
1 - 1
 - 
2 Kolejka 2 06.09.2016 20:25 h Lagato - Piwiarnia Warecka6 - 1
2 - 0
 - 
2 Kolejka 2 07.09.2016 19:30 h Luje ZG - Hopkowicze3 - 2
2 - 2
 - 
2 Kolejka 2 08.09.2016 19:30 h Drużyna - West Eagels0 - 1
0 - 1
 - 
2 Kolejka 2 08.09.2016 20:25 h Victoria - Apator Rector1 - 8
1 - 1
 - 
3 Kolejka 3 14.07.2016 20:25 h Victoria - Luje ZG3 - 1
1 - 1
 - 
3 Kolejka 3 13.09.2016 19:30 h Piwiarnia Warecka - Drużyna0 - 5
0 - 2
 - 
3 Kolejka 3 13.09.2016 20:25 h Gang Albanii - Lagato2 - 5
0 - 2
 - 
3 Kolejka 3 16.09.2016 18:30 h Hopkowicze - eFCe Po NaLewCe3 - 6
1 - 4
 - 
3 Kolejka 3 16.09.2016 19:25 h West Eagels - Apator Rector2 - 0
1 - 0
 - 
4 Kolejka 4 20.09.2016 19:30 h eFCe Po NaLewCe - Victoria8 - 4
1 - 2
 - 
4 Kolejka 4 20.09.2016 20:25 h Lagato - Hopkowicze7 - 1
1 - 0
 - 
4 Kolejka 4 22.09.2016 19:30 h Drużyna - Gang Albanii1 - 4
0 - 0
 - 
4 Kolejka 4 22.09.2016 20:25 h West Eagels - Piwiarnia Warecka7 - 2
4 - 1
 - 
4 Kolejka 4 14.10.2016 19:25 h Luje ZG - Apator Rector5 - 11
3 - 4
 - 
5 Kolejka 5 27.09.2016 19:30 h Gang Albanii - West Eagels1 - 2
0 - 1
 - 
5 Kolejka 5 27.09.2016 20:25 h Hopkowicze - Drużyna7 - 4
4 - 2
 - 
5 Kolejka 5 28.09.2016 20:25 h eFCe Po NaLewCe - Luje ZG8 - 2
2 - 1
 - 
5 Kolejka 5 29.09.2016 19:30 h Victoria - Lagato0 - 5
0 - 3
 - 
5 Kolejka 5 29.09.2016 20:25 h Piwiarnia Warecka - Apator Rector1 - 4
1 - 2
 - 
6 Kolejka 6 04.10.2016 19:30 h Drużyna - Victoria3 - 4
2 - 2
 - 
6 Kolejka 6 04.10.2016 20:25 h West Eagels - Hopkowicze1 - 0
0 - 0
 - 
6 Kolejka 6 05.10.2016 19:30 h Luje ZG - Lagato2 - 6
0 - 2
 - 
6 Kolejka 6 06.10.2016 19:30 h Piwiarnia Warecka - Gang Albanii2 - 2
2 - 1
 - 
6 Kolejka 6 06.10.2016 20:25 h eFCe Po NaLewCe - Apator Rector2 - 3
2 - 1
 - 
7 Kolejka 7 10.10.2016 19:30 h Hopkowicze - Piwiarnia Warecka2 - 2
1 - 2
 - 
7 Kolejka 7 10.10.2016 20:25 h eFCe Po NaLewCe - Lagato1 - 0
1 - 0
 - 
7 Kolejka 7 11.10.2016 19:30 h Victoria - West Eagels1 - 6
0 - 4
 - 
7 Kolejka 7 12.10.2016 20:25 h Drużyna - Luje ZG4 - 4
2 - 0
 - 
7 Kolejka 7 25.10.2016 19:30 h Gang Albanii - Apator Rector2 - 3
1 - 1
 - 
8 Kolejka 8 17.10.2016 19:30 h Drużyna - eFCe Po NaLewCe1 - 5
1 - 3
 - 
8 Kolejka 8 17.10.2016 20:25 h Piwiarnia Warecka - Victoria9 - 5
5 - 3
 - 
8 Kolejka 8 18.10.2016 20:25 h Gang Albanii - Hopkowicze3 - 6
0 - 2
 - 
8 Kolejka 8 19.10.2016 19:30 h West Eagels - Luje ZG4 - 3
2 - 1
 - 
8 Kolejka 8 07.11.2016 20:35 h Lagato - Apator Rector3 - 3
0 - 0
 - 
9 Kolejka 9 20.10.2016 19:30 h Victoria - Gang Albanii6 - 2
2 - 1
 - 
9 Kolejka 9 20.10.2016 20:25 h eFCe Po NaLewCe - West Eagels1 - 5
1 - 0
 - 
9 Kolejka 9 21.10.2016 18:30 h Lagato - Drużyna2 - 1
1 - 1
 - 
9 Kolejka 9 21.10.2016 19:25 h Hopkowicze - Apator Rector8 - 4
7 - 1
 - 
9 Kolejka 9 26.10.2016 20:25 h Luje ZG - Piwiarnia Warecka16 - 1
7 - 0
 - 
10 Kolejka 10 28.03.2017 19:30 h Lagato - West Eagels1 - 8
1 - 4
 - 
10 Kolejka 10 28.03.2017 20:25 h eFCe Po NaLewCe - Piwiarnia Warecka3 - 0
10 Kolejka 10 29.03.2017 20:25 h Apator Rector - Drużyna8 - 1
4 - 1
 - 
10 Kolejka 10 30.03.2017 19:30 h Victoria - Hopkowicze3 - 0
10 Kolejka 10 30.03.2017 20:25 h Gang Albanii - Luje ZG3 - 0
11 Kolejka 11 04.04.2017 19:30 h Gang Albanii - eFCe Po NaLewCe1 - 2
0 - 1
 - 
11 Kolejka 11 04.04.2017 20:25 h Piwiarnia Warecka - Lagato4 - 2
1 - 0
 - 
11 Kolejka 11 06.04.2017 19:30 h Hopkowicze - Luje ZG3 - 0
11 Kolejka 11 06.04.2017 20:25 h West Eagels - Drużyna4 - 1
1 - 0
 - 
11 Kolejka 11 07.04.2017 20:25 h Apator Rector - Victoria10 - 2
5 - 0
 - 
12 Kolejka 12 11.04.2017 19:30 h Drużyna - Piwiarnia Warecka3 - 0
1 - 0
 - 
12 Kolejka 12 11.04.2017 20:25 h Lagato - Gang Albanii3 - 2
1 - 2
 - 
12 Kolejka 12 13.04.2017 19:30 h Luje ZG - Victoria0 - 3
12 Kolejka 12 13.04.2017 20:25 h eFCe Po NaLewCe - Hopkowicze4 - 0
3 - 0
 - 
12 Kolejka 12 21.04.2017 19:30 h Apator Rector - West Eagels_ - _
13 Kolejka 13 19.04.2017 19:30 h Victoria - eFCe Po NaLewCe0 - 4
0 - 1
 - 
13 Kolejka 13 19.04.2017 20:25 h Hopkowicze - Lagato1 - 3
1 - 1
 - 
13 Kolejka 13 21.04.2017 19:30 h Apator Rector - Luje ZG3 - 0
13 Kolejka 13 24.04.2017 20:25 h Piwiarnia Warecka - West Eagels2 - 5
2 - 2
 - 
13 Kolejka 13 18.05.2017 19:30 h Gang Albanii - Drużyna_ - _
14 Kolejka 14 26.04.2017 19:30 h West Eagels - Gang Albanii10 - 1
3 - 1
 - 
14 Kolejka 14 26.04.2017 20:25 h Drużyna - Hopkowicze2 - 2
1 - 1
 - 
14 Kolejka 14 28.04.2017 19:30 h Luje ZG - eFCe Po NaLewCe_ - _
14 Kolejka 14 28.04.2017 20:25 h Lagato - Victoria_ - _
14 Kolejka 14 08.05.2017 20:25 h Apator Rector - Piwiarnia Warecka1 - 1
0 - 0
 - 
15 Kolejka 15 09.05.2017 19:30 h Victoria - Drużyna_ - _
15 Kolejka 15 09.05.2017 20:25 h Apator Rector - eFCe Po NaLewCe_ - _
15 Kolejka 15 11.05.2017 19:30 h Gang Albanii - Piwiarnia Warecka_ - _
15 Kolejka 15 11.05.2017 20:25 h Lagato - Luje ZG_ - _
15 Kolejka 15 15.05.2017 20:25 h Hopkowicze - West Eagels_ - _
16 Kolejka 16 16.05.2017 19:30 h Piwiarnia Warecka - Hopkowicze_ - _
16 Kolejka 16 16.05.2017 20:25 h Lagato - eFCe Po NaLewCe_ - _
16 Kolejka 16 18.05.2017 19:30 h Luje ZG - Drużyna_ - _
16 Kolejka 16 18.05.2017 20:25 h West Eagels - Victoria_ - _
16 Kolejka 16 22.05.2017 19:30 h Apator Rector - Gang Albanii_ - _
17 Kolejka 17 23.05.2017 19:30 h eFCe Po NaLewCe - Drużyna_ - _
17 Kolejka 17 23.05.2017 20:25 h Victoria - Piwiarnia Warecka_ - _
17 Kolejka 17 25.05.2017 19:30 h Luje ZG - West Eagels_ - _
17 Kolejka 17 25.05.2017 20:25 h Apator Rector - Lagato_ - _
17 Kolejka 17 29.05.2017 20:25 h Hopkowicze - Gang Albanii_ - _
18 Kolejka 18 30.05.2017 19:30 h West Eagels - eFCe Po NaLewCe_ - _
18 Kolejka 18 30.05.2017 20:25 h Piwiarnia Warecka - Luje ZG_ - _
18 Kolejka 18 31.05.2017 19:30 h Drużyna - Lagato_ - _
18 Kolejka 18 01.06.2017 19:30 h Gang Albanii - Victoria_ - _
18 Kolejka 18 05.06.2017 19:30 h Apator Rector - Hopkowicze_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele