Terminarz: Wszystkie zespoły | Puchar Zimy 2017/18 - eliminacje


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat sprawozdanie
1 Kolejka 1 25.11.2017 16:00 h PSS Społem Czarne Śmietany - OSPM_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 16:35 h Elektrociepłownia - Edredon Team_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 17:10 h Francepol-Cytropol - Capri Bis_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 17:45 h G.U.L. - Czarni eMTe Liwno_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 18:20 h Ardeg & CEBETE.pl - Tejado_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 18:55 h Gran-Bud Ochla - Firlej Niedoradz_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 19:30 h Domlux - Devil Energy_ - _
1 Kolejka 1 25.11.2017 20:05 h Czelsi - Start Ziel-Bruk Płoty_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 15:00 h Capri Bis - PSS Społem Czarne Śmietany_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 15:35 h OSPM - Firlej Niedoradz_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 16:10 h Edredon Team - Czelsi_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 16:45 h Czarni eMTe Liwno - Francepol-Cytropol_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 17:20 h Gran-Bud Ochla - G.U.L._ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 17:55 h Tejado - Start Ziel-Bruk Płoty_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 18:30 h Ardeg & CEBETE.pl - Domlux_ - _
2 Kolejka 2 26.11.2017 19:05 h Devil Energy - Elektrociepłownia_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 16:00 h Firlej Niedoradz - G.U.L._ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 16:35 h Czelsi - Devil Energy_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 17:10 h PSS Społem Czarne Śmietany - Czarni eMTe Liwno_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 17:45 h Francepol-Cytropol - Gran-Bud Ochla_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 18:20 h Domlux - Tejado_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 18:55 h Elektrociepłownia - Ardeg & CEBETE.pl_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 19:30 h OSPM - Capri Bis_ - _
3 Kolejka 3 02.12.2017 20:05 h Start Ziel-Bruk Płoty - Edredon Team_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 15:00 h Gran-Bud Ochla - PSS Społem Czarne Śmietany_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 15:35 h Capri Bis - Firlej Niedoradz_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 16:10 h G.U.L. - Francepol-Cytropol_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 16:45 h Czarni eMTe Liwno - OSPM_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 17:20 h Tejado - Edredon Team_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 17:55 h Devil Energy - Start Ziel-Bruk Płoty_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 18:30 h Ardeg & CEBETE.pl - Czelsi_ - _
4 Kolejka 4 03.12.2017 19:05 h Domlux - Elektrociepłownia_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 16:00 h Firlej Niedoradz - Francepol-Cytropol_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 16:35 h PSS Społem Czarne Śmietany - G.U.L._ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 17:10 h Capri Bis - Czarni eMTe Liwno_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 17:45 h Tejado - Elektrociepłownia_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 18:20 h Czelsi - Domlux_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 18:55 h Start Ziel-Bruk Płoty - Ardeg & CEBETE.pl_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 19:30 h OSPM - Gran-Bud Ochla_ - _
5 Kolejka 5 09.12.2017 20:05 h Edredon Team - Devil Energy_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 15:00 h Devil Energy - Tejado_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 15:35 h Francepol-Cytropol - PSS Społem Czarne Śmietany_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 16:10 h Czarni eMTe Liwno - Firlej Niedoradz_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 16:45 h Gran-Bud Ochla - Capri Bis_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 17:20 h Domlux - Start Ziel-Bruk Płoty_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 17:55 h Elektrociepłownia - Czelsi_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 18:30 h G.U.L. - OSPM_ - _
6 Kolejka 6 10.12.2017 19:05 h Ardeg & CEBETE.pl - Edredon Team_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 16:00 h PSS Społem Czarne Śmietany - Firlej Niedoradz_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 16:35 h Tejado - Czelsi_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 17:10 h Czarni eMTe Liwno - Gran-Bud Ochla_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 17:45 h Start Ziel-Bruk Płoty - Elektrociepłownia_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 18:20 h Edredon Team - Domlux_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 18:55 h Devil Energy - Ardeg & CEBETE.pl_ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 19:30 h Capri Bis - G.U.L._ - _
7 Kolejka 7 16.12.2017 20:05 h OSPM - Francepol-Cytropol_ - _

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele