Spragiony piłkarskich emocji? Najbliższa okazja na ich zaskopojenie już w najbliższy weekend. Przedstawiamy pełen rozkład jazdy futbolowych zmagań na lubuskich arenach.

Na strzelnicach Gwardii Zielona Góra rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelaniu z karabinu i pistoletu. W zawodach wystartowało około 150 zawodników z 19 klubów, reprezentujących województwo Dolnośląskie, Opolskie, Wielkopolskie i Lubuskie.

Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START" Zielona Góra było organizatorem IX Integracyjnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego w BOCCI. Zawody odbyły się w dniu 18 września 2017r. , po raz pierwszy gościnnie w Nowej Soli, gdzie w ostatnich latach bardzo rozwija się ta paraolimpijska dyscyplina sportu.

To już ostatnia porcja wyników z zeszłego weekendu. Tym razem rozgrywki z Gorzowa Wielkopolskiego.

Nie próżnowali w miniony weekend piłkarze klas B. Zapraszamy na wyniki tych rozgrywek z Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego, Świebodzina, Nowej Soli, Żagania oraz Żar.

Kolejny piłkarski weekend za nami. Pora na najnowsze wyniki rozgrywek III, IV ligi, oraz klas A.

Zdecydowane zwycięstwo odniosła Emilia Czerwińska nad Niemką Michaelą Michl podczas gali MFC 12. Walka odbyła się podczas Gali MFC 12 zorganizowanej przez Tomasza Makowskiego w Zielonej Górze w CRS przy ul. Sulechowskiej w godzinach wieczornych dnia 16.09.2017 r.

W nienajlepszych humorach wracać będą z Gorzowa Wielkopolskiego żużlowcy Ekantor.pl Falubazu. Podopieczni Marka Cieślaka przegrali w pierwszym meczu o brązowe medale ze Stalą 38:52.

Przed nami kolejny piłkarski weekend na lubuskich arenach. Przedstawiamy zapowiedź wszystkich meczów trzeciej grupy III lig, IV ligi, "okręgówki" oraz klas A i B.

2-10 września w Skopje (Macedonia) zostały rozegrane Mistrzostwa Europy kadetów i juniorów. Z zawodów dwoje zawodników SKF Boksing Zielona Góra przywiozło brązowe medale.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele