Wojtek Gąsiewski

Wojtek Gąsiewski

Administrator, odpowiedzialny za sprawy techniczne, ogólnoportalowe oraz reklamę. Człowiek-orkiestra: fotograf, operator kamery i drona. Fan koszykówki, piłki nożnej i siatkówki. Mail: admin@sportowa.zgora.pl

W środę 31 stycznia poznaliśmy zwycięzcę tegorocznej edycji Pucharu Zimy. W finałach zmierzyły się cztery drużyny: OSPM, Domlux, Gran-Bud Ochla i Czelsi. Na najniższym stopniu podium stanął Grand-Bud Ochla. Finał to istny horror. Domlux wygrywał już 3:1, ale Czelsi doprowadziła do remisu 3:3, a w rzutach karnych postawiła przysłowiową kropkę nad "i".


Oto wyniki:

Półfinały:
OSPM vs. Domlux 2:2 (karne 1:2)
Grand-Bud Ochla vs. Czelsi 1:1 (karne 1:3)

Mecz o 3. miejsce:

Grand-Bud Ochla vs. OSPM 5:2

Finał:
Domlux vs. Czelsi 3:3 (karne 2:3)

Przed Akademią Piłkarską Falubaz kolejne wielkie wyzwanie – mikołajkowy turniej Falubaz Cup. W ciągu czterech dni na halę Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzonkowie zjedzie blisko 1300 zawodników APF! A to jeszcze nie wszystko, bo przed nami też turniej FC w Nowej Soli i Czerwieńsku.

W górnym menu jest już dostępny terminarz Pucharu Zimy 2017/18. Pierwsze mecze w sobotę 25 listopada.

Znamy podział grup w nadchodzącym Pucharze Zimy 2017/2018:

Uwaga! Zarząd ZTPNP informuje, iż zapisy do 26. edycji Pucharu Zimy trwają tylko do 6 listopada! Spieszcie się, bo zostało niewiele wolnych miejsc.

Rusza 26. edycja halowego Pucharu Zimy - rozgrywek futsalu o największej tradycji w regionie. Zgłoszenia drużyn do końca października u obserwatorów.

Zarząd Zielonogórskiej Ligi Szóstek Piłkarskiej opublikował regulamin na sezon 2017/2018. Prosimy zapoznanie się z nim:

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli zobaczcie nasze oficjalne wideo z III ADB Ultramaratonu Zielonogórski Nowe Granice:

Za nami III edycja Ultramaratonu Nowe Granice. Setki uczestników, solo i w grupach, pokonało morderczy dystans 103 km. Zobaczcie start z naszego drona:

Zapraszamy do obejrzenia drugiego półfinału Pucharu Zimy 2016/2017. Tym razem H20&Ardeg pokonał Domlux 2:1:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele