Poznaliśmy datę rozegrania powtórki lubuskich derbów, których stawką będą brązowe krążki żużlowej ekstraligi. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra podejmie Cash Broker Stal Gorzów 1. października o godzinie 16:00.

 

W Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików U-16 w lekkiej atletyce. Startowali zawodnicy urodzeni w latach 2002-2003. W imprezie wystartowała grupa zawodników ZLKL Zielona Góra. Rewelacyjnie spisał się Jakub Mott.

To już trzecia i ostatnia porcja rezultatów mijającego weekendu z piłkarskich boisk. Oto najświeższe wyniki rozgrywek z Gorzowa Wielkopolskiego.

Pora na drugą cześć weekendowych wyników z lubuskich boisk piłkarskich. Tym razem "na tapecie" rozgrywki klasy B.

Za nami kolejny piłkarski weekend. W szranki stanęli między innymi trzecio i czwartoligowcy oraz piłkarze A klasy. Oto najnowsze wyniki.

Spragiony piłkarskich emocji? Najbliższa okazja na ich zaskopojenie już w najbliższy weekend. Przedstawiamy pełen rozkład jazdy futbolowych zmagań na lubuskich arenach.

Na strzelnicach Gwardii Zielona Góra rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelaniu z karabinu i pistoletu. W zawodach wystartowało około 150 zawodników z 19 klubów, reprezentujących województwo Dolnośląskie, Opolskie, Wielkopolskie i Lubuskie.

Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne „START" Zielona Góra było organizatorem IX Integracyjnych Mistrzostw Województwa Lubuskiego w BOCCI. Zawody odbyły się w dniu 18 września 2017r. , po raz pierwszy gościnnie w Nowej Soli, gdzie w ostatnich latach bardzo rozwija się ta paraolimpijska dyscyplina sportu.

To już ostatnia porcja wyników z zeszłego weekendu. Tym razem rozgrywki z Gorzowa Wielkopolskiego.

Nie próżnowali w miniony weekend piłkarze klas B. Zapraszamy na wyniki tych rozgrywek z Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego, Świebodzina, Nowej Soli, Żagania oraz Żar.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele