Paweł Grosse

Paweł Grosse

Człowiek orkiestra: dziennikarz, fotoreporter, operator kamery i montażysta. Odpowiedzialny również za sprawy organizacyjne. Sportowo biegacz, piłkarz, a ostatnio sędzia na 6-tkach ;) Kontakt: p.grosse@sportowa.zgora.pl

Tylko do 31 sierpnia, czyli przez kilka dni, trwają zapisy elektroniczne na VI NOVITA Półmaraton Zielonogórski. Później, o ile zostaną miejsca, zapisy będą możliwe w Biurze Zawodów w dniach 9-10 września. Na chwilę obecną zostało jeszcze około 100 miejsc. Szczegóły na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl

Już w przyszłym tygodniu startuje Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich. W menu mamy już dla Was przygotowane terminarze pierwszych kolejek. Kompletne terminarze będą dodane wkrótce.

 

23 czerwca na boisku przy ul. Sulechowskiej odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu 2016/2017 Zielonogórskich Szóstek Piłkarskich Hutrowniasportowa.net.
O godzinie 18.00 rozpoczną się mecze barażowe pomiędzy drużynami I ligi (z IX i X miejsca) a wiceliderami II ligi (przed meczami zaplanowano losowanie par).

O godzina 19.10 rozdanie pucharów dla trzech pierwszych drużyn z każdej ligi oraz statuetki dla najlepszych strzelców z każdej ligi. Około godz. 19.30 Zarząd Szóstek Piłkarskich zaprasza na wspólny piknik piłkarski.

Tylko do końca maja WAR RACE-wojskowy bieg z przeszkodami w niższej cenie. 5 km – 99 zł (+15 przeszkód) 10 km – 129 zł (+30 przeszkód). Zapisz się i przeżyj militarną przygodę swojego życia! Lokalizacja- woj. lubuskie. Byłe Lotnisko Wojskowe Szprotawa-Wiechlice.

12 czerwca o godzinie 18.00 na boisku przy ul. Sulechowskiej odbędzie się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Zielonogórskich Szóstek Piłkarskich. Obecność kapitanów wszystkich zespołów obowiązkowa.

10 czerwca 2017 roku na terenie WOSiR Drzonków odbędzie się już druga edycja biegów przełajowych Anneberg 2017. W tym roku organizatorzy Memoriału Zbigniewa Majewskiego otwierają się na kolejną dyscyplinę i do ubiegłorocznych dystansów biegowych dołączają zawody nordic walking.

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy do udziału w sztafecie (3x 1960m), której celem jest upamiętnienie Wydarzeń Zielonogórskich z roku 1960, będących jednym z największych protestów w czasach PRL. Impreza odbędzie się 27 maja, o godz. 10.00 na zielonogórskim deptaku.

Zawodowi żołnierze z 11 Batalionu Dowodzenia w Żaganiu wezmą udział w przygotowaniu biegu War Race. Co to oznacza dla zawodników? Specjalnie zaprojektowane przeszkody, stoisko ze sprzętem wojskowym oraz najbardziej nietypowe w Polsce podium dla zwycięzców. Wojskowy klimat zapewnią również żołnierze, którzy wezmą udział w biegu.

Już 2 września br., na byłym Lotnisku Wojskowym Szprotawa-Wiechlice (woj. lubuskie) odbędzie się pierwszy bieg z przeszkodami z cyklu WAR RACE. Na zawodników czekają specjalnie zaprojektowane trasy, dostosowane do aktualnej formy, bogata strefa finiszera oraz liczne stoiska z regionalnymi produktami. WAR RACE to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także rodzinny festiwal upamiętniający wydarzenia z czasów II Wojny Światowej.

W świąteczny poniedziałek w Nowej Soli odbyła się piąta edycja Biegu do Pustego Grobu organizowanego w ramach Lubuskiej Ligi Biegowej. Zwycięzcą został Adam Marysiak z Astry Nowa Sól, który trasę o długości 10 km pokonał w czasie 33.02 min. Wśród kobiet najszybszą okazała się Patrycja Drozd z czasem 39:36 min. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnego filmu z biegu realizowanego przez naszą ekipę.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele