baner opel 06-2019 1130x90px

WOŚP: Zapraszamy na bieg "Policz się z Cukrzycą" Wyróżniony

04 Sty 2016

10 stycznia 2016 roku po raz 24. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z tej okazji oprócz koncertów, licytacji i wielu imprez towarzyszących odbędzie się również bieg "Policz się z Cukrzycą". Jego głównym celem jest zbiórka pieniędzy na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

- To świetnie, że w naszym mieście odbędzie się taka impreza. Mamy nadzieję, że w tak krótkim i dynamicznym czasie uda nam się zorganizować ją na fajnym, ciekawym poziomie. Bo warto będzie nie tylko pobiec, ale i spędzić rodzinnie czas z nami. I przede wszystkim - pomóc, bo zbieramy na szczytny cel! - przyznał na łamach portalu zielonagora.naszemiasto.pl Radosław Brodzik, współorganizator biegu.

Współorganizatorka biegu Karolina Michalczak ze Stowarzyszenia Zielona Góro Zacznij Biegać: - Bieg odbędzie się 10 stycznia w niedzielę. Start nastąpi o godz. 13.00. Zorganizowany będzie na parkingu przy urzędzie miasta. Zakończenie zaplanowane jest na godz. 15.00. Długość trasy to ok. 5 km. Będzie ona przebiegać w okolicach Parku Tysiąclecia. W biegu udział może wziąć każdy bez względu na wiek. Trzeba będzie tylko podpisać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

W zawodach przewidzainy jest równiesz marsz nordic walking, dla nich przygotowano 100 miejsc.

Zapisy na bieg trwają do jutra 5 stycznia - link do zapisów - kliknij tutaj

Źródło: zielonagora.naszemiasto.pl

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele