baner opel 06-2019 1130x90px

Zapraszamy na drugą edycję biegu ExtreamTeam! Wyróżniony

01 Sie 2016

6 kilometrów. 20 przeszkód. I kilkudziesięciu śmiałków z całej Polski zmagających się z potęgą natury, własnymi słabościami, wśród których możesz być Ty!

W niedzielę 28 Sierpnia Szczaniec stanie się miejscem, areną, którą opanuje szał sportowych emocji. Po raz drugi odbędzie się Extreme Team - bieg, któremu przyświeca hasło: "zostań hardcorem". Zadaniem uczestników będzie pokonanie 6-kilometrowego dystansu w jak najkrótszym czasie. Po drodze czekają na nich rozmaite przeszkody - będą brodzić w strumieniu, błocie, przeciskać się w ciemnych tunelach, przedzierać się przez ciężki teren, pokonywać wysokie ściany ze snopków.

Zamysłem ekipy organizującej jest interakcja uczestników biegu oraz założenie ,że: " cel gra drugorzędną rolę, liczy się droga i ludzie których się na niej poznaje ". Nie wszystkie przeszkody będą możliwe do pokonania w pojedynkę dlatego potrzebujesz innych ludzi do ich pokonania a oni potrzebują Ciebie.

Extreme Team to idealna propozycja dla osób chcących sprawdzić siebie w niecodziennej sytuacji, kochających sport i wyzwania.

Uczestnicy rozpoczynają pojedynek w Parku w Szczańcu w samo południe jak w każdym dobrym westernie!

Zapraszamy jednak już od godziny 10:00 do wpisywania się na listę startową i po odbiór pakietu startowego.

Bilety będą do nabycia już w krótce na stronie www.extremeteam.eu. Zaoferujemy bardzo ciekawe pakiety grupowe. Rozmawiaj ze znajomymi, zbierz mocną ekipę i wystartuj w Extreme Team 2016!

Strona biegu: www.extremeteam.eu

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele