baner opel 06-2019 1130x90px

29. Nocny Bieg Bachusa. Odbierz wcześniej pakiet startowy Wyróżniony

02 Wrz 2014

Już tylko kilka dni pozostało do startu tradycyjnego Nocnego Biegu Bachusa. To już 29. edycja najstarszego biegu w naszym mieście, która w tym roku odbędzie się w sobotę 6 września o godzinie 19.00. W tym roku organizatorzy zapraszają uczestników do wcześniejszego odbioru pakietów startowych (już od dziś 2 września).

Pakiety startowe będą wydawane od 2 września (wtorek) do 5 września (piątek) od godz. 16.00 do 19.00 w lokalu przy ul. Lisowskiego 4 za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz dowodu wpłaty wpisowego.

2013-09-07-xxviii-nocny-bieg-bachusa-4898 20140814 1809635310

Najnowsze informacje:

Zawodnicy mogą skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia NNW na czas trwania imprezy, wypełniając formularz na stronie internetowej:

http://wspieramywyzwania.pl/partnerzy-bieg-bachusa-formularz.html

Usunięta została kategoria M80 (mężczyźni 80 lat i powyżej), a dodatkowo wprowadzona kategoria wiekowa kobiet K50 (50 i więcej lat).

Zwycięzcy w klasyfikacjach generalnych oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci talonów do realizacji w HURTOWNIASPORTOWA.NET S.c.

Zawodnicy, którzy w kategoriach wiekowych zajmą miejsca I-III otrzymają poczęstunek od firmy Da Grasso.

Trzech zielonogórzan i trzy zielonogórzanki otrzymają upominki niespodzianki w postaci voucherów do realizacji w gabinecie ZdrowiDent Stomatologia.

Najstarsza zawodniczka, która ukończy bieg otrzyma nagrodę Prezesa Zarządu Okręgu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Zielonej Górze.
 

Najstarszy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma nagrodę Dyrektora PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze.

Zawodnik, który zajmie 13 miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma “upominek pocieszenia” Dyrektora Totalizatora Sportowego Sp, z o.o. Oddział w Zielonej Górze.

Zawodnik, który zajmie ostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma “nagrodę specjalną” Prezesa Lubuskiego TKKF.

Nocny-Bieg-Bachusa-plakat

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele