29. Nocny Bieg Bachusa. Odbierz wcześniej pakiet startowy Wyróżniony

02 Wrz 2014

Już tylko kilka dni pozostało do startu tradycyjnego Nocnego Biegu Bachusa. To już 29. edycja najstarszego biegu w naszym mieście, która w tym roku odbędzie się w sobotę 6 września o godzinie 19.00. W tym roku organizatorzy zapraszają uczestników do wcześniejszego odbioru pakietów startowych (już od dziś 2 września).

Pakiety startowe będą wydawane od 2 września (wtorek) do 5 września (piątek) od godz. 16.00 do 19.00 w lokalu przy ul. Lisowskiego 4 za okazaniem dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz dowodu wpłaty wpisowego.

2013-09-07-xxviii-nocny-bieg-bachusa-4898 20140814 1809635310

Najnowsze informacje:

Zawodnicy mogą skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia NNW na czas trwania imprezy, wypełniając formularz na stronie internetowej:

http://wspieramywyzwania.pl/partnerzy-bieg-bachusa-formularz.html

Usunięta została kategoria M80 (mężczyźni 80 lat i powyżej), a dodatkowo wprowadzona kategoria wiekowa kobiet K50 (50 i więcej lat).

Zwycięzcy w klasyfikacjach generalnych oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn otrzymają nagrody w postaci talonów do realizacji w HURTOWNIASPORTOWA.NET S.c.

Zawodnicy, którzy w kategoriach wiekowych zajmą miejsca I-III otrzymają poczęstunek od firmy Da Grasso.

Trzech zielonogórzan i trzy zielonogórzanki otrzymają upominki niespodzianki w postaci voucherów do realizacji w gabinecie ZdrowiDent Stomatologia.

Najstarsza zawodniczka, która ukończy bieg otrzyma nagrodę Prezesa Zarządu Okręgu Związku Nauczycielstwa Polskiego w Zielonej Górze.
 

Najstarszy zawodnik, który ukończy bieg otrzyma nagrodę Dyrektora PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze.

Zawodnik, który zajmie 13 miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma “upominek pocieszenia” Dyrektora Totalizatora Sportowego Sp, z o.o. Oddział w Zielonej Górze.

Zawodnik, który zajmie ostatnie miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma “nagrodę specjalną” Prezesa Lubuskiego TKKF.

Nocny-Bieg-Bachusa-plakat

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele