Bieg Charytatywny "Nasze Dzieci"

31 Mar 2017

Stowarzyszenie "Nasze Dzieci" zaprasza wszystkich bardzo serdecznie do Biegu Charytatywnego, który odbędzie 13 maja w Parku Piastowskim w Zielonej Górze. Patronem Głównym przedsięwzięcia jest Prezydent Miasta Zielona Góra.

Bieg Charytatywny to pionierska inicjatywa Stowarzyszenia "Nasze Dzieci", która może się odbyć dzięki wsparciu finansowemu, rzeczowemu wielu firm, organizacji, osób prywatnych, wolontariuszy. Wpisowe od zawodników (300 osób) biegu zostanie przeznaczone na organizację wypoczynku letniego wychowanków. Koszt zapewnienia tygodniowego wyjazdu wakacyjnego dla jednego naszego podopiecznego wynosi około 600zł. Na wyjazd wakacyjny czeka 60 dzieci, które mieszkają w naszych placówkach.

Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze w Zielonej Górze zapewniają całodobową opiekę dzieciom i młodzieży z rodzin patologicznych, które nie miały możliwości wychowywać się w domu rodzinnym. Są dla wielu dzieci pierwszym miejscem, gdzie nie doznają przemocy, obcowania z alkoholem, głodu, zaniedbania. Starają się pokazać swoim wychowankom, że można żyć inaczej, żeby doświadczali tego, co mają ich rówieśnicy otoczeni ciepłem rodziny biologicznej.

W załączniku harmonogram imprezy.

Więcej informacji pod nr tel. 668-823-583

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pobierz załącznik:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele