II Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych ANNEBERG 2017 Wyróżniony

19 Maj 2017

10 czerwca 2017 roku na terenie WOSiR Drzonków odbędzie się już druga edycja biegów przełajowych Anneberg 2017. W tym roku organizatorzy Memoriału Zbigniewa Majewskiego otwierają się na kolejną dyscyplinę i do ubiegłorocznych dystansów biegowych dołączają zawody nordic walking.

W I Memoriale Zbigniewa Majewskiego w Nordic Walking ANNEBERG 2017 będzie obowiązywał jeden dystans 5 km. Prowadzona będzie indywidualna klasyfikacja generalna (open) kobiet i mężczyzn od I-VI miejsca. Opłata startowa wynosi 30 zł, z kolei w dniu imprezy w biurze zawodów wyniesie ona 50 zł. Zawodnicy wystartują o godz. 16.30. Chętnych zapraszamy do zapisów, które prowadzone są na stronie super-sport.com.pl.

TRASA

II Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Biegach Przełajowych ANNEBERG 2017 odbędzie się z zachowaniem ubiegłorocznego podziału na dystans hobby: 5 km oraz dystans główny: 10 km. Trasa przebiegać będzie ścieżkami leśnymi oraz drogami o nawierzchni utwardzonej (szuter). Zawodnicy wystartują o godzinie 17.00 z Ośrodkowego placu piknikowego. Dla wszystkich uczestników startujących w biegu przygotowane zostały pakiety startowe, w których znajdują się między innymi koszulki, z kolei za ukończenie biegu zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale. Opłata startowa wynosi 40 zł, w dniu imprezy 60 zł.

W dniu imprezy odbędzie się również bieg dla dzieci na dystansie 400 m w dwóch kategoriach wiekowych  do 7 lat oraz 8-11 lat. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zgłoszenia dzieci może dokonać opiekun prawny w dniu zawodów. Na każdego młodego biegacza na linii mety będzie czekał medal!

Przełaje ku pamięci patrona WOSiR - Zbigniewa Majewskiego zakończą się wspólnym ogniskiem oraz poczęstunkiem! Zapisy oraz regulaminy są dostępne na super-sport.com.pl.

Pokaz trasy II Memoriału  Zbigniewa Majewskiego odbędzie się w dniu 31.05.2017 o godz. 19.00. startujemy z placu piknikowego WOSiR Drzonków.

PLAKAT BIEGI PRZEŁAJOWE 2017

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele