Ruszyły zapisy na Bieg Charytatywny Black Butterflies 2017

23 Maj 2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze informuje, iż ruszyły zapisy na charytatywne biegi, które odbędą się podczas dorocznego festynu „Czas na Sport".

"Bieg Charytatywny Black Butterflies 2017"– jest elementem festynu sportowo-rekreacyjnego Czas na Sport 2017- 35 lecie MOSiR.

Biegi odbywają się na dystansie 10km lub na 5km oraz marsz Nordic Walking – 5km na terenie Nadleśnictwa Przytok i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze ul. Sulechowska, 24 czerwca 2017 (sobota), godzina 11:00.

W tym roku parterem biegów została fundacja p. Ewy Minge – Black Butterflies. Jednym z głównych celów partnerstwa jest edukacja onkologiczna oraz promocja fundacji Black Butterflies niosącej nadzieję i pomoc osobom chorym nowotworowo i przewlekle w przechodzeniu przez chorobę do zdrowia i/lub spełniania marzeń, aby dawać świadectwo obecności piękna i mocy we wnętrzu człowieka.

Zapisy na biegi oraz marsz znajdują się na stronie super-sport.com.pl.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele