baner opel 06-2019 1130x90px

Prawie pół tysiąca osób pobiegnie z LOTTO! Wyróżniony

05 Wrz 2014

Już jutro, tj. w sobotę 6 września w centrum Zielonej Góry odbędzie się V Drużynowy Bieg Winobraniowy o Puchar LOTTO. W biegu wezmą udział drużyny reprezentujące wiele zielonogórskich i lubuskich firm, instytucji, stowarzyszeń, fundacji czy organizacji. Lista startowa została zamknięta z końcem sierpnia.

- Z radością możemy ogłosić, że obsada biegu będzie rekordowa. Zgłosiło się aż 145 drużyn, a każda liczy 3 biegaczy – mówi Adam Dubas, Dyrektor Oddziału Totalizatora Sportowego w Zielonej Górze.  Daje to łącznie blisko pół tysiąca osób na starcie. A ten zaplanowany jest na 17.00 przy  ul. Bohaterów Westerplatte w pobliżu biurowca PGNiG. Bieg przeprowadzony zostanie na dystansie 2,5 km w samym centrum miasta, m. in. ulicami Bohaterów Westerplatte, Wojska Polskiego, Jedności, Drzewną, Kupiecką, Chrobrego, Bankową, al. Niepodległości. – Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i naszego regionu. Przygotowaliśmy wiele atrakcji – zachęca do kibicowania A. Dubas.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele