baner opel 09-2019 1130x90px

Kids Run 2 września w Zielonej Górze

10 Lip 2018

Kids Run, to projekt imprezy sportowej dla dzieci znany od 5 lat w Wielkopolsce. Trwają zapisy na sześć imprez, które odbędą się w całej Polsce i w których może wystartować 3600 dzieci w wieku od 1 do 14 lat.

Kids Run został zainicjowany przez grupę biegową Night Runners w 2014 roku jako piknik sportowy dla najmłodszych, na którym dzieci mogą spędzić aktywnie czas i przekonać się ile przyjemności może dać uprawianie sportu. Impreza rozrastała się z roku na rok, by w 2018 rozszerzyć cykl poza Poznań.

"Z wielką radością ogłaszamy, że cykl biegów dla dzieci Kids Run pojawi się w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że szybko impreza zyska taką popularność jaką cieszy się w Poznaniu. To idealne miejsce na pierwszy kontakt ze sportem dla małych sportowców, a różnorodne animacje i konkurencje sportowe zapewnią dzieciom niezapomniane doświadczenia" – powiedział pomysłodawca imprezy Tomasz Makowski.

Pierwsza edycja Kids Run w Zielonej Górze odbędzie się 2 września na stadionie MOSiR. Impreza odbędzie się na zamkniętym stadionie lekkoatletycznym, dzięki czemu rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich dzieci, a jednocześnie jest to duże przeżycie dla każdego malucha. "Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie rozbiegać młode pokolenie. Każde z dzieci otrzyma na mecie medal, który często będzie pierwszym w ich biegowej kolekcji." - dodał Tomasz Makowski.

Zapisy oraz wszelkie informacje znaleźć można na www.kidsrun.pl oraz na profilu na facebooku https://www.facebook.com/kidsrunpl/

źródło: materiał prasowany organizatora

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele