baner opel 06-2019 1130x90px

III LOTTO Półmaraton Zielonogórski (informacje organizacyjne) Wyróżniony

12 Wrz 2014

Już w niedzielę wystartuje III LOTTO Półmaraton Zielonogórski. Aby usprawnić organizację biegu podajemy kilka ważnych informacji, z którymi warto się zapoznać.

ODBIÓR PAKIETÓW

W sobotę 13 września 2014 r. Biuro Zawodów znajdujące się w sali gimnastycznej VII LO przy ul. Wazów 76 w Zielonej Górze będzie czynne od 15:00 do 20.00. W miarę możliwości prosimy o wcześniejszy odbiór pakietów startowych – pomoże to nam usprawnić pracę Biura, a Wam oszczędzi czasu w niedzielę.

W dniu biegu tj. w niedzielę 14 września 2014 r. Biuro Zawodów będzie czynne od 7:30 do 10:30 i w tym czasie będzie można jeszcze zapisać się na bieg i wnieść opłatę startową w wysokości 60 zł (do wyczerpania limitu łącznej liczny 1200 uczestników).

O godzinie 10:30 Biuro Zawodów zostanie zamknięte i nie będzie już możliwości zgłoszenia się do biegu lub odbioru pakietów startowych.

Przy odbieraniu pakietu startowego należy okazać dokument tożsamości w celu weryfikacji tożsamości zawodnika. Przypominamy, iż istnieje możliwość odbioru pakietu w czyimś imieniu, lecz za okazaniem pisemnego oświadczenia.

Do dyspozycji zawodników na sali gimnastycznej będą szatnie, natryski, toalety oraz depozyt.

Rzeczy do depozytu należy przekazać w torbie / plecaku. Nie będziemy udostępniali worków w depozycie, można użyć worka z pakietu startowego.

PACEMAKERZY

Podczas biegu wspierać Was będzie ekipa pacemakerów składająca się z par biegnących na czasy 1:30, 1:40, 1:50, 2:00, 2:15 oraz 2:30. Na pewno nie umkną Waszej uwadze, gdyż będą ubrani w pomarańczowe koszulki z oznaczeniem czasu, w którym ukończą półmaraton. Dodatkowo będą mieli przypięte baloniki. Wszystko po to, aby byli dla Was z daleka widoczni.

MASAŻE

Na sali gimnastycznej w dniu zawodów dzięki uprzejmości Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze będzie można skorzystać z darmowego masażu zarówno przed startem,  jak i po ukończeniu biegu. Za niewielka opłatą będziecie mogli skorzystać z tapingu (czyli oklejania elastycznymi taśmami), prowadzonego przez fizjoterapeutów z placówki SkolioFed.

POSIŁEK REGENERUJĄCY

Po biegu za okazaniem kuponu dołączonego do pakietu startowego będzie można zjeść posiłek regenerujący na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego, w specjalnie oznaczonym stoisku dla biegaczy. Oprócz tego stoiska będzie również opcja zakupienia posiłków i napojów na stoisku komercyjnym.

DEKORACJA

Po dekoracjach w poszczególnych kategoriach wiekowych, wśród zawodników, którzy ukończyli bieg zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

POMAGAMY

Podczas III LOTTO Półmaratonu Zielonogórskiego prowadzona będzie zbiórka publiczna dla Żarskiego Domu Dziecka. Będziemy wdzięczni jeśli zechcecie włączyć się w pomoc wypełniając puszki , które znajdziecie w biurze zawodów i na terenie imprezy.

UWAGI KOŃCOWE

Bardzo prosimy o zapoznanie się z trasą biegu. Prosimy o sprawdzenie gdzie dokładnie znajdują się punkty regeneracyjne, toalety, start oraz meta. Prosimy w miarę możliwości o odbiór pakietów startowych w sobotę. Pomimo zapewnionej opieki medycznej prosimy o rozwagę i biegnięcie na miarę swoich możliwości. Na marginesie numeru startowego znajduje się miejsce na wpisanie numeru kontaktowego do bliskiej osoby (na wszelki wypadek) . Prosimy o wpisanie odpowiedniego numeru telefonu.

trasa-polmaratonu-2014

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele