Wojtek Gąsiewski

Wojtek Gąsiewski

Administrator, odpowiedzialny za sprawy techniczne, ogólnoportalowe oraz reklamę. Człowiek-orkiestra: fotograf, operator kamery i drona. Fan koszykówki, piłki nożnej i siatkówki. Mail: admin@sportowa.zgora.pl

W górnym menu jest już dostępny terminarz Pucharu Zimy 2017/18. Pierwsze mecze w sobotę 25 listopada.

Znamy podział grup w nadchodzącym Pucharze Zimy 2017/2018:

Uwaga! Zarząd ZTPNP informuje, iż zapisy do 26. edycji Pucharu Zimy trwają tylko do 6 listopada! Spieszcie się, bo zostało niewiele wolnych miejsc.

Rusza 26. edycja halowego Pucharu Zimy - rozgrywek futsalu o największej tradycji w regionie. Zgłoszenia drużyn do końca października u obserwatorów.

Zarząd Zielonogórskiej Ligi Szóstek Piłkarskiej opublikował regulamin na sezon 2017/2018. Prosimy zapoznanie się z nim:

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli zobaczcie nasze oficjalne wideo z III ADB Ultramaratonu Zielonogórski Nowe Granice:

Za nami III edycja Ultramaratonu Nowe Granice. Setki uczestników, solo i w grupach, pokonało morderczy dystans 103 km. Zobaczcie start z naszego drona:

Zapraszamy do obejrzenia drugiego półfinału Pucharu Zimy 2016/2017. Tym razem H20&Ardeg pokonał Domlux 2:1:

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego półfinału Pucharu Zimy 2016/2017. W tym pojedynku Citroen Wojciechowski pokonał Persę Old Profes 5:2:

Za nami Puchar Zimy 2016/2017. O przebiegu finału pisaliśmy tutaj, ale warto wspomnieć, że w przerwie rozgrywek zmierzyły się ze sobą dwa Urzędy: Miasta i Marszałkowski:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele