baner opel 06-2019 1130x90px

Zapraszamy na treningi przed IV Novita Półmaratonem Zielonogórskim Wyróżniony

05 Sie 2015

Wszystkich biegaczy zapraszamy na współne treningi trasą IV Novita Półmaratonu Zielonogórskiego (inauguracja w czwartek 6 sierpnia). A dla tych, którzy jeszcze się nie zapisali mamy ważną informację. Macie czas do 31 sierpnia, chyba że wcześniej przekroczony zostanie limit 1500 uczestników.

Oragnizatorzy IV Novita Półmaratonu Zielonogórskiego oraz sponsorzy i partnerzy zapraszają na czwartkowe treningi trasą półmaratonu.

6 sierpnia, zaczynamy nasze treningi. Wzorem ubiegłych lat będziemy się spotykać o godzinie 19:00 w Parku 1000-lecia przy zielonogórskim Medyku na ul. Wazów. Tradycyjnie zaczniemy od rozgrzewki, a na zakończenie pokażemy Wam odpowiednie rozciąganie. Po drodze cennych wskazówek będą udzielać doświadczeni biegacze, dowiecie się gdzie będą punkty odżywiania, powiemy w którym miejscu należy trochę zwolnić w czasie biegu, a gdzie można nadrobić czas. Będą konkursy i niespodzianki przygotowane przez naszych sponsorów i partnerów. Jedno jest pewne, dobrej zabawy, cennych uwag i miłej atmosfery na pewno nie zabraknie. Treningi będą odbywać się co tydzień do 6 września, dodatkowo w jedną sobotę odbędzie się trening weekendowy. Do zobaczenia w czwartek 6 sierpnia. Startujemy o 19:00 !!!

Zobaczcie jak wyglądały zeszłoroczne treningi:

3555OzokyYo

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele