baner opel 06-2019 1130x90px

Zapraszamy na dzisiejszy trening przed IV Novita Półmaratonem Zielonogórskim Wyróżniony

20 Sie 2015

Wszystkich biegaczy zapraszamy na współne treningi trasą IV Novita Półmaratonu Zielonogórskiego (w każdy czwartek, godz. 19.00). A dla tych, którzy jeszcze się nie zapisali mamy ważną informację. Macie czas do 31 sierpnia, chyba że wcześniej przekroczony zostanie limit 1500 uczestników.

Oragnizatorzy IV Novita Półmaratonu Zielonogórskiego oraz sponsorzy i partnerzy zapraszają na czwartkowe treningi trasą półmaratonu.

6 sierpnia, zaczynamy nasze treningi. Wzorem ubiegłych lat będziemy się spotykać o godzinie 19:00 w Parku 1000-lecia przy zielonogórskim Medyku na ul. Wazów. Tradycyjnie zaczniemy od rozgrzewki, a na zakończenie pokażemy Wam odpowiednie rozciąganie. Po drodze cennych wskazówek będą udzielać doświadczeni biegacze, dowiecie się gdzie będą punkty odżywiania, powiemy w którym miejscu należy trochę zwolnić w czasie biegu, a gdzie można nadrobić czas. Będą konkursy i niespodzianki przygotowane przez naszych sponsorów i partnerów. Jedno jest pewne, dobrej zabawy, cennych uwag i miłej atmosfery na pewno nie zabraknie. Treningi będą odbywać się co tydzień do 6 września, dodatkowo w jedną sobotę odbędzie się trening weekendowy. Do zobaczenia w czwartek 6 sierpnia. Startujemy o 19:00 !!!

Zobaczcie jak wyglądały zeszłoroczne treningi:

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele