baner opel 06-2019 1130x90px

Zapraszamy na treningi przed V Novita Półmaratonem Zielonogórskim Wyróżniony

07 Sie 2016

Rozpoczęły się czwartkowe, oficjalne treningi na nowej trasie Novita Półmaratonu Zielonogórskiego. Tradycyjnie biegacze spotykają się naprzeciw "Medyka" w Parku Tysiąclecia. Treningi obejmują jedną pętlę, czyli ok. 10km. Tempo jest dostosowane do grupy, nasi biegowi przyjaciele będą towarzyszyć tym biegnącym z przodu i z tyłu - zapewniają organizatorzy.

"Tradycyjnie już przez kolejne cztery czwartkowe wieczory będziemy "oblatywać " trasę. Mamy w tym roku nową trasę, więc tym bardziej warto się z nią zaznajomić.
Zapraszamy zarówno doświadczonych biegaczy, jak i osoby, które mają zamiar po raz pierwszy wziąć udział w Zielonogórskiej Połówce. Wspólnie przebiegniemy jedną 10-cio kilometrową pętlę, podpowiemy gdzie można przyspieszyć a gdzie raczej zwolnić. Pokażemy gdzie będą rozmieszczone punkty odżywcze, na których będzie można się schłodzić, napić się i coś zjeść podczas biegu. Treningi poprowadzi tak jak w ubiegłych dwóch latach Bartek Borowiec, a pomagać mu będą tegoroczni pacemakerzy oraz doświadczeni biegowi przyjaciele. Tempo treningów dostosowane będzie do wymogów grupy jaką będziemy mieli przyjemność poprowadzić. Gwarantujemy miłą atmosferę i niespodzianki! Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

Organizatorzy."

Więcej informacji na oficjalnym profilu FB - kliknij tutaj

Zapisy do biegu - kliknij tutaj

 

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele