baner opel 06-2019 1130x90px

Złoto, srebro czy brąz? To nie Rio to Zielonogórska Połówka! Wyróżniony

16 Sie 2016

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i podczas 5. edycji Novita Półmaratonu Zielonogórskiego organizatorzy zadbali o wspaniałe medale w trzech kolorach. Który będzie należał do Ciebie?

Biegaczki i biegacze!
Zawodowcy mają swoje Rio, a my, amatorzy i zapaleńcy biegania - nasz V NOVITA Półmaraton Zielonogórski! A na mecie na biegaczy czekać będzie 200 złotych, 300 srebrnych i 1000 brązowych medali. Trzeba się będzie jednak pospieszyć, by zdobyć złoto, bo biegają u nas żołnierze, startujący w ramach Mistrzostw Wojska Polskiego w Półmaratonie. Zapisujcie się zatem na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl, by dołączyć kolejne trofeum do swoich zbiorów.

Przypominamy, że od kilku lat, podczas naszego Półmaratonu, wspieramy Żarski Dom Dziecka. Dzięki zeszłorocznej akcji udało nam się zakupić certyfikowane bramki do piłki ręcznej, które od wiosny stoją na boisku. W tym roku postanowiliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli wprost zapytamy, czego w Żarskim Domu Dziecka brakuje . Prosimy Was zatem w ich imieniu o środki na komplet mebli młodzieżowych do pokoju Grzesia. Jako Organizatorzy V NOVITA Półmaratonu Zielonogórskiego postaramy się pomóc, wierząc, że nasi biegacze jeszcze raz chętnie włączą się w akcję charytatywną.
I oczywiście nie zapomnijcie o treningach czwartkowych. Jak zwykle start o godzinie 19:00 spod zielonogórskiego Medyka. Wspierać Was będą tegoroczni pacemakerzy oraz doświadczeni biegowi przyjaciele. Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

Zapraszamy do śledzenia stron: www.biegam-pomagam.pl oraz www.polmaratonzielonogorski.pl

Więcej informacji na oficjalnym profilu FB - kliknij tutaj

Zapisy do biegu - kliknij tutaj

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele