baner opel 06-2019 1130x90px

Koszulka "Zielonogórskiej Połówki". W czwartek kolejny trening Wyróżniony

22 Sie 2016

Jak zapewne doskonale wiecie, każdy z zawodników, który ukończy V NOVITA Półmaraton Zielonogórski, otrzyma pamiątkowy medal. Dodatkowo można zakupić niepowtarzalną koszulkę z logo biegu, stanowiącą niewątpliwie miłą pamiątkę. Cena koszulki wynosi 25 zł, a decyzję o jej zakupie należy podjąć do końca sierpnia. Zapisy prowadzone są na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl.

Pamiętajmy również o zbiórce charytatywnej na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. W tym roku zbieramy na komplet mebli młodzieżowych do pokoju Grzesia. Datki składać można będzie w Biurze Zawodów w godzinach jego pracy.

W tym tygodniu odbędzie się przedostatni trening do Naszego Półmaratonu. Start oczywiście w czwartek o godzinie 19:00 spod zielonogórskiego Medyka. Na poprzednim treningu trasę pokonało 98 biegusów. Ciekawe, czy tym razem przekroczymy setkę... Organizatorzy Półmaratonu szykują niespodziankę na mecie treningu!

Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele