baner opel 06-2019 1130x90px

5. NOVITA Półmaraton Zielonogórski coraz bliżej Wyróżniony

29 Sie 2016

Już za niecałe dwa tygodnie odbędzie się V NOVITA Półmaraton Zielonogórski. Ranga "połówki" wzrasta z roku na rok. Ponownie w ramach zawodów, odbędą się Mistrzostwa Wojska Polskiego oraz II Mistrzostwa Fizjoterapeutów i Masażystów w Półmaratonie. A dodatkowo, po raz pierwszy, ścigać się będą prawnicy, walcząc o "złoto" w Adwokatów I Mistrzostwach Polski w Półmaratonie.

Zapisy - do północy 31 sierpnia - prowadzone są na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl.

Ponownie przypominamy o zbiórce charytatywnej prowadzonej na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. W tym roku organizatorzy zbierają pieniądze na komplet mebli młodzieżowych do pokoju Grzesia. Datki składać można będzie w Biurze Zawodów w godzinach jego pracy.

I już po raz ostatni będziemy mieć szansę na przedstartową przebieżkę połową trasy Naszego Półmaratonu. Start jak zwykle w czwartek o godzinie 19:00 spod zielonogórskiego Medyka. Może tym razem pobijemy rekord liczby uczestników...

Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

 Na oficjalnym profilu FB: "Zielonogórska Połówka" można zobaczyć film i zdjęcia z treningu. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań na FB.
 Zapraszamy też do odwiedzenia stron: www.biegam-pomagam.pl oraz www.polmaratonzielonogorski.pl.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele