baner opel 06-2019 1130x90px

V NOVITA Półmaraton Zielonogórski - uwaga na utrudnienia w ruchu Wyróżniony

09 Wrz 2016

Już w niedzielę, 11 września, punktualnie o godzinie 11.00, rusza V NOVITA Półmaraton Zielonogórski. Zapisy możliwe są już tylko bezpośrednio w Biurze Zawodów, które czynne będzie w sobotę 10 września (godz. 15:00-20:00) oraz niedzielę 11 września (godz. 8:00-10:30), oczywiście do wyczerpania limitu.

Opłata to 80 zł i nie ma gwarancji otrzymania pełnego pakietu startowego. Jednocześnie prosimy kierowców o wyrozumiałość. W godzinach 10:00-16:00, w związku z Naszym biegiem, napotykać będą na utrudnienia w ruchu. Trasa biegu poprowadzi następującymi ulicami: ul. Ludwika Waryńskiego ul. Lwowska, ul. Wrocławska, Al. Konstytucji 3 Maja, ul. Długa, ul. Dąbrówki, Al. Wojska Polskiego, ul. Boh. Westerplatte, ul. Ułańska, ul. Dworcowa, ul. Batorego, ul. Zdrojowa, ul. Sulechowska, ul. Wyspiańskiego i ul. Ludwika Waryńskiego. Bieg pilotować będą Policjanci z Komendy Miejskiej w Zielonej Górze. Ostatni też raz (w tym roku) prosimy o Wasze wsparcie podczas zbiórki na rzecz Żarskiego Domu Dziecka. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup mebli do pokoju Grzesia. Czekamy na Was i sportowo pozdrawiamy!

P.S. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych poczynań na FB "Zielonogórska Połówka". Zapraszamy też na naszą stronę: www.polmaratonzielonogorski.pl

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele