Armani Moore opuszcza Stelmet BC! Wyróżniony

29 Gru 2017

Kolejne zmiany w zespole mistrza Polski. W spotkaniu z GTK Gliwice Armani Moore po raz ostatni założył koszulkę Stelmetu BC. Amerykanin poprosił o zgodę na opuszczenie klubu, a rada nadzorcza przystała na prośbę zawodnika. 

- Przede wszystkim jest nam szkoda, że Armani odchodzi z naszego klubu. Przyszedł do nas jako świeżo upieczony absolwent uczelni Tenesee i pomógł nam wywalczyć Puchar a także Mistrzostwo Polski. Niestety czasami w życiu bywa tak, że kto inny zawini, a kto inny będzie musiał ponieść tego konsekwencje. Tak jest właśnie w tym przypadku. Zawodnik zmienił agencję. Współpraca z nią nie układała się dobrze. Zawodnik sam poprosił o możliwość odejścia z zespołu. Na tę prośbę przystaliśmy – tłumaczy Janusz Jasiński, właściciel klubu.

- Chciałbym podkreślić, że rozstajemy się z Armanim w dobrych relacjach. Poza kilkoma małymi incydentami wychowawczymi nasza współpraca układała się bardzo dobrze. Na pewno będziemy go ciepło wspominać i życzymy mu sukcesów w koszykarskiej karierze – dodaje Janusz Jasiński.

W obliczu odnowienia się urazu Borisa Savovicia, którego ponownie czeka długa rekonwalescencja, strata Armaniego Moore'a jest dla Stelmetu BC podwójnie bolesna. Naszą jedyną nominalną "czwórką" pozostał w tym momencie Jarosław Morkos. Należy się zatem spodziewać w najbliższych dniach nowej twarzy w ekipie biało-zielonych. Do tego czasu na większą liczbę minut będzie mógł z pewnością liczyć Adam Hrycaniuk, albo Andriej Urlep zmuszony będzie grać niższym składem.

 

źródło: basketzg.pl

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele