baner opel 06-2019 1130x90px

Stelmet Enea BC Zielona Góra ma nowego szkoleniowca Wyróżniony

07 Cze 2018

Po nieudanym sezonie dla Stelmetu Enea BC, kwestią czasu było ogłoszenie nowych nazwisk w zielonogórskim klubie. "Na pierwszy ogień" biało-zieloni ogłosili nazwisko nowego szkoleniowca. W sezonie 2018/19 będzie nim Igor Jovović.

Swoją karierę trenerską Igor Jovović rozpoczął w 2007 roku w zespole Budocnost Podgorica, gdzie był asystentem Dejana Radjonića. Sześć lat później został pierwszym trenerem drużyny.

W 2015 roku przeniósł się do drużyny KK Sutjeska, a sezon później podpisał z zespołem MBC Mitteldeustcher trzyletnią umowę. Zrezygnował z prowadzenia niemieckiego klubu, aby przyjąć ofertę czterokrotnego Mistrza Polski.

- Jest to trener, który idealnie pasuje do koncepcji, którą chcemy realizować w następnych latach. Ma doświadczenie i sukcesy, ale jest nadal głodny kolejnych - tłumaczy właściel klubu Janusz Jasiński. Kontrakt podpisano na dwa lata.

Jutro o godz. 12:00 nowy trener zostanie zaprezentowany na konferencji prasowej, ktora odbędzie się w siedzibie naszego sposnora, firmie LUG Light Factory sp.z.o.o.

 

źródło: basketzg.pl

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele