Terminarz: Wszystkie zespoły | Piłka nożna - Centralna Liga Juniorów - Sezon 2015/2016


KOL Nazwa meczu Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Arka Gdynia3 - 0
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze1 - 3
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h Warta Poznań - Ruch Chorzów2 - 4
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - Lechia Gdańsk1 - 4
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin0 - 1
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław0 - 3
1 Kolejka 1 01.08.2015 16:00 h Zagłębie Lubin - Pomologia Prószków5 - 0
1 Kolejka 1 19.08.2015 17:00 h Persa UKP Zielona Góra - Lech Poznań2 - 2
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h Arka Gdynia - Śląsk Wrocław4 - 1
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz4 - 1
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h Lechia Gdańsk - Persa UKP Zielona Góra1 - 2
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h Pogoń Szczecin - Arka Nowa Sól9 - 0
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h Ruch Chorzów - Bałtyk Koszalin3 - 3
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h Górnik Zabrze - Warta Poznań1 - 1
2 Kolejka 2 08.08.2015 16:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Gwarek Zabrze0 - 0
2 Kolejka 2 26.08.2015 16:00 h Lech Poznań - Pomologia Prószków1 - 0
3 Kolejka 3 15.08.2015 12:00 h Persa UKP Zielona Góra - Pogoń Szczecin0 - 1
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Gwarek Zabrze - Arka Gdynia0 - 2
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Warta Poznań - FC Wrocław Academy Wrocław0 - 2
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Górnik Zabrze1 - 0
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - Ruch Chorzów4 - 3
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Lechia Gdańsk - Pomologia Prószków1 - 3
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań1 - 2
3 Kolejka 3 15.08.2015 16:00 h Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin2 - 0
4 Kolejka 4 22.08.2015 10:30 h FC Wrocław Academy Wrocław - Bałtyk Koszalin2 - 1
4 Kolejka 4 22.08.2015 12:00 h Gwarek Zabrze - Warta Poznań2 - 1
4 Kolejka 4 23.08.2015 12:00 h Lech Poznań - Śląsk Wrocław7 - 2
4 Kolejka 4 23.08.2015 12:00 h Górnik Zabrze - Arka Nowa Sól2 - 1
4 Kolejka 4 23.08.2015 13:00 h Arka Gdynia - Zagłębie Lubin3 - 1
4 Kolejka 4 23.08.2015 13:00 h Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz1 - 0
4 Kolejka 4 23.08.2015 16:00 h Pogoń Szczecin - Pomologia Prószków4 - 0
4 Kolejka 4 23.08.2015 17:00 h Ruch Chorzów - Persa UKP Zielona Góra0 - 0
5 Kolejka 5 29.08.2015 12:00 h Persa UKP Zielona Góra - Górnik Zabrze0 - 0
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Warta Poznań - Arka Gdynia0 - 2
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Gwarek Zabrze0 - 0
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - FC Wrocław Academy Wrocław0 - 3
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Ruch Chorzów - Pomologia Prószków0 - 0
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin1 - 2
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk2 - 3
5 Kolejka 5 29.08.2015 16:00 h Zagłębie Lubin - Lech Poznań0 - 1
6 Kolejka 6 05.09.2015 11:00 h Gwarek Zabrze - Arka Nowa Sól9 - 0
6 Kolejka 6 05.09.2015 12:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Persa UKP Zielona Góra2 - 0
6 Kolejka 6 05.09.2015 15:00 h Górnik Zabrze - Pomologia Prószków0 - 0
6 Kolejka 6 06.09.2015 11:00 h Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław5 - 1
6 Kolejka 6 06.09.2015 11:00 h Warta Poznań - Bałtyk Koszalin4 - 1
6 Kolejka 6 06.09.2015 11:00 h Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz1 - 1
6 Kolejka 6 06.09.2015 13:00 h Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin2 - 2
6 Kolejka 6 16.09.2015 13:00 h Arka Gdynia - Lech Poznań2 - 1
7 Kolejka 7 12.09.2015 14:00 h Persa UKP Zielona Góra - Gwarek Zabrze0 - 0
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Arka Gdynia1 - 0
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - Warta Poznań1 - 0
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Pomologia Prószków - FC Wrocław Academy Wrocław1 - 1
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze2 - 0
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów0 - 4
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin4 - 1
7 Kolejka 7 12.09.2015 16:00 h Lech Poznań - Lechia Gdańsk1 - 1
8 Kolejka 8 19.09.2015 12:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Zawisza Bydgoszcz1 - 1
8 Kolejka 8 19.09.2015 12:00 h Gwarek Zabrze - Pomologia Prószków4 - 1
8 Kolejka 8 19.09.2015 15:00 h Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław0 - 1
8 Kolejka 8 20.09.2015 12:00 h Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin2 - 3
8 Kolejka 8 20.09.2015 12:00 h Warta Poznań - Persa UKP Zielona Góra1 - 1
8 Kolejka 8 20.09.2015 12:00 h Bałtyk Koszalin - Arka Nowa Sól4 - 0
8 Kolejka 8 20.09.2015 13:00 h Arka Gdynia - Lechia Gdańsk1 - 0
8 Kolejka 8 20.09.2015 16:30 h Pogoń Szczecin - Lech Poznań0 - 0
9 Kolejka 9 26.09.2015 11:00 h Zawisza Bydgoszcz - Gwarek Zabrze3 - 2
9 Kolejka 9 26.09.2015 12:00 h Persa UKP Zielona Góra - Bałtyk Koszalin0 - 1
9 Kolejka 9 26.09.2015 14:00 h Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze3 - 3
9 Kolejka 9 26.09.2015 15:30 h Śląsk Wrocław - FC Wrocław Academy Wrocław0 - 4
9 Kolejka 9 27.09.2015 12:00 h Arka Nowa Sól - Arka Gdynia0 - 3
9 Kolejka 9 27.09.2015 12:00 h Lech Poznań - Ruch Chorzów3 - 1
9 Kolejka 9 27.09.2015 13:00 h Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin1 - 3
9 Kolejka 9 27.09.2015 16:00 h Pomologia Prószków - Warta Poznań0 - 1
10 Kolejka 10 03.10.2015 11:00 h Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk0 - 2
10 Kolejka 10 03.10.2015 12:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Zagłębie Lubin2 - 0
10 Kolejka 10 03.10.2015 12:00 h Gwarek Zabrze - Śląsk Wrocław1 - 3
10 Kolejka 10 03.10.2015 12:00 h Bałtyk Koszalin - Pomologia Prószków0 - 2
10 Kolejka 10 03.10.2015 15:00 h Górnik Zabrze - Lech Poznań3 - 1
10 Kolejka 10 04.10.2015 12:00 h Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz2 - 1
10 Kolejka 10 04.10.2015 12:00 h Arka Nowa Sól - Persa UKP Zielona Góra0 - 1
10 Kolejka 10 04.10.2015 13:00 h Arka Gdynia - Pogoń Szczecin0 - 1
11 Kolejka 11 09.10.2015 11:00 h Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów0 - 2
11 Kolejka 11 10.10.2015 12:00 h Persa UKP Zielona Góra - Arka Gdynia1 - 1
11 Kolejka 11 10.10.2015 12:00 h Lech Poznań - FC Wrocław Academy Wrocław3 - 1
11 Kolejka 11 10.10.2015 13:00 h Zawisza Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin0 - 2
11 Kolejka 11 10.10.2015 14:00 h Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze2 - 0
11 Kolejka 11 11.10.2015 11:00 h Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze0 - 2
11 Kolejka 11 11.10.2015 12:00 h Śląsk Wrocław - Warta Poznań1 - 1
11 Kolejka 11 11.10.2015 13:00 h Pomologia Prószków - Arka Nowa Sól4 - 1
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h Arka Gdynia - Ruch Chorzów1 - 1
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin1 - 1
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Lechia Gdańsk2 - 2
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h Gwarek Zabrze - Lech Poznań1 - 1
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h Warta Poznań - Zagłębie Lubin1 - 2
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław2 - 2
12 Kolejka 12 17.10.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - Zawisza Bydgoszcz1 - 1
12 Kolejka 12 18.10.2015 15:00 h Persa UKP Zielona Góra - Pomologia Prószków3 - 0
13 Kolejka 13 24.10.2015 11:00 h Zagłębie Lubin - Bałtyk Koszalin2 - 1
13 Kolejka 13 24.10.2015 11:00 h Ruch Chorzów - Górnik Zabrze1 - 0
13 Kolejka 13 24.10.2015 13:00 h Zawisza Bydgoszcz - Persa UKP Zielona Góra0 - 2
13 Kolejka 13 24.10.2015 14:00 h Pogoń Szczecin - FC Wrocław Academy Wrocław2 - 1
13 Kolejka 13 24.10.2015 15:00 h Śląsk Wrocław - Arka Nowa Sól4 - 0
13 Kolejka 13 25.10.2015 11:00 h Pomologia Prószków - Arka Gdynia3 - 2
13 Kolejka 13 25.10.2015 11:00 h Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze0 - 0
13 Kolejka 13 04.11.2015 12:00 h Lech Poznań - Warta Poznań3 - 0
14 Kolejka 14 28.10.2015 16:00 h Warta Poznań - Lechia Gdańsk1 - 2
14 Kolejka 14 29.10.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Lech Poznań2 - 5
14 Kolejka 14 30.10.2015 11:00 h Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin0 - 1
14 Kolejka 14 30.10.2015 12:00 h Arka Gdynia - Górnik Zabrze0 - 1
14 Kolejka 14 30.10.2015 12:00 h Persa UKP Zielona Góra - Śląsk Wrocław0 - 2
14 Kolejka 14 30.10.2015 15:00 h Arka Nowa Sól - Zagłębie Lubin1 - 2
14 Kolejka 14 31.10.2015 12:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Ruch Chorzów0 - 1
14 Kolejka 14 31.10.2015 13:00 h Pomologia Prószków - Zawisza Bydgoszcz0 - 3
15 Kolejka 15 07.11.2015 11:00 h Zagłębie Lubin - Persa UKP Zielona Góra2 - 0
15 Kolejka 15 07.11.2015 11:00 h Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze1 - 1
15 Kolejka 15 07.11.2015 13:00 h Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia3 - 4
15 Kolejka 15 07.11.2015 13:00 h Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin1 - 1
15 Kolejka 15 07.11.2015 13:00 h Górnik Zabrze - FC Wrocław Academy Wrocław1 - 1
15 Kolejka 15 08.11.2015 12:00 h Śląsk Wrocław - Pomologia Prószków3 - 0
15 Kolejka 15 08.11.2015 12:00 h Lech Poznań - Arka Nowa Sól7 - 0
15 Kolejka 15 08.11.2015 14:00 h Pogoń Szczecin - Warta Poznań4 - 2
16 Kolejka 16 14.11.2015 11:00 h Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze2 - 1
16 Kolejka 16 14.11.2015 12:00 h Lech Poznań - Persa UKP Zielona Góra7 - 1
16 Kolejka 16 14.11.2015 13:00 h Pomologia Prószków - Zagłębie Lubin1 - 2
16 Kolejka 16 14.11.2015 14:00 h Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz3 - 0
16 Kolejka 16 15.11.2015 12:00 h Ruch Chorzów - Warta Poznań1 - 5
16 Kolejka 16 15.11.2015 13:00 h Arka Gdynia - FC Wrocław Academy Wrocław0 - 2
16 Kolejka 16 15.11.2015 13:00 h Lechia Gdańsk - Arka Nowa Sól9 - 1
16 Kolejka 16 17.11.2015 14:00 h Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin3 - 1
17 Kolejka 17 21.11.2015 12:00 h Persa UKP Zielona Góra - Lechia Gdańsk1 - 1
17 Kolejka 17 21.11.2015 16:00 h Śląsk Wrocław - Arka Gdynia4 - 2
17 Kolejka 17 21.11.2015 16:00 h Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin0 - 1
17 Kolejka 17 21.11.2015 16:00 h Pomologia Prószków - Lech Poznań2 - 4
17 Kolejka 17 21.11.2015 16:00 h Arka Nowa Sól - Pogoń Szczecin0 - 5
17 Kolejka 17 21.11.2015 16:00 h Bałtyk Koszalin - Ruch Chorzów2 - 4
17 Kolejka 17 21.11.2015 16:00 h Gwarek Zabrze - FC Wrocław Academy Wrocław2 - 2
17 Kolejka 17 24.11.2015 16:00 h Warta Poznań - Górnik Zabrze_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Arka Gdynia - Gwarek Zabrze_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h FC Wrocław Academy Wrocław - Warta Poznań_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Górnik Zabrze - Bałtyk Koszalin_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Ruch Chorzów - Arka Nowa Sól_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Pogoń Szczecin - Persa UKP Zielona Góra_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Lechia Gdańsk - Pomologia Prószków_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz_ - _
18 Kolejka 18 28.11.2015 16:00 h Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Zagłębie Lubin - Arka Gdynia_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Śląsk Wrocław - Lech Poznań_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Pomologia Prószków - Pogoń Szczecin_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Persa UKP Zielona Góra - Ruch Chorzów_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Arka Nowa Sól - Górnik Zabrze_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Bałtyk Koszalin - FC Wrocław Academy Wrocław_ - _
19 Kolejka 19   -- : -- h Warta Poznań - Gwarek Zabrze_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Arka Gdynia - Warta Poznań_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Gwarek Zabrze - Bałtyk Koszalin_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h FC Wrocław Academy Wrocław - Arka Nowa Sól_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Górnik Zabrze - Persa UKP Zielona Góra_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Ruch Chorzów - Pomologia Prószków_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław_ - _
20 Kolejka 20   -- : -- h Lech Poznań - Zagłębie Lubin_ - _
21 Kolejka 21   -- : -- h Lech Poznań - Arka Gdynia_ - _
21 Kolejka 21   -- : -- h Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk_ - _
21 Kolejka 21   -- : -- h Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin_ - _
21 Kolejka 21   -- : -- h Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów