baner opel 09-2019 1130x90px

Citroen Wojciechowski zwycięzcą Pucharu Zimy 2016/2017 Wyróżniony

10 Lut 2017

Wczoraj w zielonogórskiej hali CRS zakończyły się tegoroczne rozgrywki w halowej piłce nożnej o Puchar Zimy 2016/2017 Hurtowniasportowa.net. Trofeum w końcu odczarowali piłkarze Citroena Wojciechowski, którzy w szóstych z rzędu finałach w końcu triumfowali. W finale pokonali rewelację rozgrywek Restaurację H2O & Ardeg 2:0. Trzecie miejsce zajęła Persa Old Profes, która pokonała Domlux 1:0.

W pierwszym półfinale niespodziewanie, ale całkowicie słusznie, piłkarze Domluxu przegrali z Restauracją H2O & Ardeg 1:2. Tymczasem w drugim półfinale długo zapowiadało się, że Citroen znów nie zdobędzie Pucharu. Persa prowadziła już 2:0, ale nerwy puściły jednemu z jej najlepszych piłkarzy. Kamil Kruszyński zobaczył czerwony kartonik po tym, jak słownie znieważył sędziego. Citroen wykorzystał sytuację, cztery gole zdobył Jakub Turowski i to "cytrynowi" awansowali do finału.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Turowski, Korona króla strzelców powędrowała do Łukasza Hanca z Domluxu, a najlepszym bramkarzem został  Adrian Sala - Restauracja H2O & Ardeg.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele