W piątek gramy dla Michała Domaradzkiego Wyróżniony

Michał Domaradzki, nasz kolega z boisk piłkarskich, boryka się z nowotworem żołądka z przerzutami do wątroby i płuc. Misiek rozgrywa teraz najważniejszy mecz w swoim życiu tak, jak byliśmy z nim w jednej drużynie na boisku, tak i teraz musimy go wesprzeć!

Jest za słaby na chemię więc przebywa za granicą i leczony jest metodami alternatywnymi, które są bardzo kosztowne. Wiemy o co toczy się gra i jaki jest cel, dlatego musimy działać! 21 kwietnia o 18:30 wszystkich chętnych zapraszamy na sztuczne boisku na stadionie przy ul. Sulechowskiej. W zależności od ilości chętnych zostanie rozegrany turniej piłkarski, a specjalnie w tym celu zostały odwołane mecze 6tek piłkarskich rozgrywane na boisku przy ul. Sulechowskiej.

Wydarzenie na facebooku - kliknij tutaj

Wierzymy, że będzie nas jak najwięcej, bo podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze potrzebne na leczenie Michała. W sprzedaży będą cegiełki, z których dochód trafi na konto na leczenie naszego przyjaciela, a każda z nich uprawni do wzięcia udziału w losowaniu ufundowanych nagród. Odbędą się również licytacje fantów takich jak np. koszulka z podpisami żużlowców czy koszykarzy oraz książki z podpisami słynnych trenerów piłkarskich i gwiazd sportu. Całe wydarzenie uświetni poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla. Jeżeli grałeś z nim kiedykolwiek w jednej drużynie, chodziłeś do szkoły, pracy, studiowałeś, mieszkałeś na jednym osiedlu itd. nie ma znaczenia... najważniejsze żeby być chociaż na chwilę i dołożyć swój wkład w wyzdrowienie naszego przyjaciela.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele