Wyniki piłkarskiego weekendu (17-18 VI) część I Wyróżniony

Sezon piłkarski dobiegł końca i nadszedł czas na ostanią porcje wyników w rozgrywkach 2017/18. Na poczatek IV liga lubuska, "okręgówka" oraz klasa A i B.

IV Liga

2017-06-15 18:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 4 DĄB PRZYBYSZÓW
2017-06-17 17:00 ARKA NOWA SÓL 0 2 FORMACJA PORT 2000
2017-06-17 17:00 CZARNI BROWAR WITNICA 1 0 PIAST KARNIN
2017-06-17 17:00 KORONA KOŻUCHÓW 3 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2017-06-17 17:00 LUBUSZANIN DREZDENKO 3 5 TS PRZYLEP
2017-06-17 17:00 MEPROZET STARE KUROWO 1 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN
2017-06-17 17:00 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 0 0 SANTOS ŚWIEBODZIN
2017-06-17 17:00 ODRA GÓRZYCA 4 1 BUDOWLANI LUBSKO
2017-06-17 17:00 STILON GORZÓW 2 0 SPROTAVIA SZPROTAWA

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-06-17 17:00 BŁĘKITNI OŁOBOK 0 2 PROMIEŃ ŻARY
2017-06-17 17:00 MEWA CIGACICE 2 4 ZRYW RZECZYCA
2017-06-17 17:00 PIAST CZERWIEŃSK 3 0 KORONA WSCHOWA
2017-06-17 17:00 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 1 3 CARINA GUBIN
2017-06-17 17:00 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 2 1 ODRA NIETKÓW
2017-06-17 17:00 UNIA KUNICE ŻARY 2 0 GKS SIEDLISKO
2017-06-17 17:00 ZJEDNOCZENI LUBRZA 3 5 AMATOR BOBROWNIKI
2017-06-17 17:00 ZORZA OCHLA 1 0 PIAST IŁOWA

ZG: Klasa A Grupa I

2017-06-17 17:00 BIZON WILKOWO 2 2 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP
2017-06-17 17:00 BŁĘKITNI TOPORÓW 8 3 SOKÓŁ ROZŁOGI
2017-06-17 17:00 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2 5 ZORZA MOSTKI
2017-06-17 17:00 LECH SULECHÓW 3 1 SCHNUG CHOCIULE
2017-06-17 17:00 MEDYK CIBÓRZ 2 3 ZENIT ŁUGÓW
2017-06-17 17:00 SPARTAK BUDACHÓW 6 3 ISKRA ŁAGÓW
2017-06-17 17:00 SPARTA NIETKOWICE 2 1 KLON BABIMOST

ZG: Klasa A Grupa II

2017-06-17 17:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 2 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-06-17 17:00 ENERGETYK DYCHÓW 2 3 START ZIEL-BRUK PŁOTY
2017-06-17 17:00 PERŁA CYBINKA 2 4 SPARTA MIERKÓW
2017-06-17 17:00 POGOŃ WĘŻYSKA 1 3 LZS KADO GÓRZYN
2017-06-17 17:00 RELAX GRABICE 2 3 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-06-17 17:00 STAL JASIEŃ 7 1 CZARNI CZARNOWO
b/d b/d PAUZJE b/d b/d TRAMP-KARP OSIECZNICA

ZG: Klasa A Grupa III

2017-06-14 18:00 CZARNI RUDNO 6 2 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2017-06-17 17:00 AVIA SIEDLNICA 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN
2017-06-17 17:00 DĄB II PRZYBYSZÓW 2 1 MIESZKO KONOTOP
2017-06-17 17:00 DRZONKOWIANKA RACULA 6 0 MKS NOWE MIASTECZKO
2017-06-17 17:00 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 0 4 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW
2017-06-17 17:00 POGOŃ PRZYBORÓW 7 0 CARGOVIA KARGOWA
2017-06-17 17:00 SPARTA ŁĘŻYCA 3 0 IKAR ZAWADA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-06-17 16:00 CZARNI DRĄGOWINA 0 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-06-17 17:00 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 0 2 SPARTA MIODNICA
2017-06-17 17:00 CZARNI JELENIN 3 2 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE
2017-06-17 17:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2 1 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI
2017-06-17 17:00 ISKRA MAŁOMICE 9 0 NYSA PRZEWÓZ
2017-06-17 17:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 0 BUDOWLANI GOZDNICA
b/d b/d LZS KS TOMASZOWO b/d b/d PAUZJE

Zielona Góra: Klasa B

2017-06-15 16:00 JEDNOŚĆ PODMOKLE 1 6 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA
2017-06-15 16:00 KIJOWIANKA KIJE 2 1 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW
2017-06-15 16:00 KP ŚWIDNICA 8 0 POLONIA NOWE KRAMSKO
2017-06-15 16:00 LIWNO ZABÓR 5 4 KOMETA BUKÓW
2017-06-15 16:00 SOKÓŁ KALSK 8 1 CZARNI PAŁCK
2017-06-15 16:00 TĘCZA BRODY 1 6 BŁĘKITNI KOTOWICE
b/d b/d ODRA KLENICA b/d b/d pauzuje w kolejce

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele