Wyniki piłkarskiego weekendu (17-18 VI) część III

Pora na ostatnią porcję rezultatów piłkarskich rozgrywek w Gorzowie Wielkopolskim. W środę zaprezentujemy ostateczne tabelę najważniejszych piłkarskich rozgrywek w naszym województwie.

Gorzów Wielkopolski: Klasa Okręgowa

2017-06-14 18:30 POLONIA LIPKI WIELKIE 2 3 POLONIA SŁUBICE
2017-06-15 15:00 GKS BLEDZEW 6 1 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ
2017-06-15 15:00 TOROMA TORZYM 3 2 KASZTELANIA SANTOK
2017-06-17 17:00 LZS BOBRÓWKO 3 2 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA
2017-06-17 17:00 PIONIER ZWIERZYN 0 5 WARTA GORZÓW
2017-06-17 17:00 STAL SULĘCIN 5 0 RADOWIAK DREZDENKO
2017-06-17 17:00 WARTA SŁOŃSK 4 2 SPARTAK DESZCZNO
2017-06-17 17:00 WKS RÓŻA RÓŻANKI 5 3 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Gorzów Wielkopolski: Klasa A Grupa 1

2017-06-17 18:00 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 4 2 ISKRA JANCZEWO
2017-06-18 17:00 BŁĘKITNI LUBNO 2 1 KOSMOS 78 RUDNICA.
2017-06-18 17:00 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 1 7 WARTA JEŻYKI_
2017-06-18 17:00 SHR WOJCIESZYCE. 7 0 FENIX ŚCIECHÓW
2017-06-18 17:00 SPARTAN SOSNY 2 2 KS NOWINY WIELKIE
2017-06-18 17:00 ZJEDNOCZENI JENINIEC 2 4 ORZEŁ TRZCINNA
b/d b/d TOR BUD GOMAD BACZYNA - drużyna wycofana, walkower 0 3 ZEW DĄBROSZYN

Gorzów Wielkopolski: Klasa A Grupa 2

2017-06-18 17:00 AS PIESKI 6 3 KS LUBNIEWICZANKA
2017-06-18 17:00 SKP SŁUBICE 1 5 LEŚNIK LEMIERZYCE.
2017-06-18 17:00 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 4 1 POGOŃ KRZESZYCE
2017-06-18 17:00 ZIELONI LUBIECHNIA W._ 1 1 GKP PSZCZEW_
2017-06-18 17:00 ZNICZ TRZEMESZNO 0 0 JUWENIA BOCZÓW
2017-06-18 17:00 ZORZA KOWALÓW 1 0 CHROBRY DRZEŃSKO
b/d b/d SPÓJNIA II OŚNO LUBUSKIE 3 0 KS GLISNO I - drużyna wycofana, walkower

Gorzów Wielkopolski: Klasa A Grupa 3

2017-06-17 16:00 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW 2 0 KLUB SPORTOWY RĄPIN_
2017-06-18 17:00 ARKA MIERZĘCIN_ 2 2 BUDOWLANI MURZYNOWO_
2017-06-18 17:00 NIETOPERZ GARDZKO 4 2 SOKÓŁ GOŚCIM_
2017-06-18 17:00 NOTEĆ GÓRECKO 3 2 LEŚNIK BUSZÓW
2017-06-18 17:00 NOTEĆ STARE BIELICE_ 2 1 MUSZELKA OGARDY
b/d b/d KS POGOŃ SKWIERZYNA - drużyna wycofana, walkower 0 3 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ.
b/d b/d URAN TRZEBICZ_ 3 0 DĄB GÓRKI NOTECKIE - drużyna wycofana, walkower

Gorzów Wielkopolski: Klasa B Gr.1

2016-08-17 17:00 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 7 1 MEWA CIGACICE
2016-08-31 17:00 MEDYK CIBÓRZ 6 7 AMATOR BOBROWNIKI
2016-08-31 17:00 START ZIEL-BRUK PŁOTY 3 7 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE
2016-09-21 16:30 STAL JASIEŃ 2 7 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2017-04-19 17:30 STILON GORZÓW 7 1 MEPROZET STARE KUROWO
2017-06-24 17:00 TS PRZYLEP b/d b/d STILON GORZÓW

Gorzów Wielkopolski: Klasa B Gr. 2

2017-06-17 18:15 POLONIA LIPKI WIELKIE II 3 4 GKP KŁODAWA I
2017-06-18 14:00 FC KURSKO 3 1 BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY
2017-06-18 14:00 KS ZRYW GŁĘBOCZEK 2 1 ISKRA GORZÓW WLKP.
2017-06-18 14:00 RKS RYBAKOWO 3 7 STILON GORZÓW II
b/d b/d WARTA GORZÓW II b/d b/d pauzuje w kolejce
b/d b/d ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower 0 3 ZORZA ROLEWICE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele