Tabele: Lubuska piłka (17-18 VI) Wyróżniony

W miniony weekend zakończyły się piłkarskie rozgrywki w województwie lubuskim. Przedstawiamy ostateczne tabele IV ligi lubuskiej, "okręgówki" oraz Klasy A i B.

IV Liga

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 STILON GORZÓW 34 92 30 2 2 127:24
2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 34 81 26 3 5 79:32
3 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 34 76 24 4 6 106:42
4 FORMACJA PORT 2000 34 72 23 3 8 89:32
5 TS PRZYLEP 34 55 16 7 11 78:68
6 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 34 51 14 9 11 47:39
7 SPROTAVIA SZPROTAWA 34 49 13 10 11 49:46
8 PIAST KARNIN 34 48 13 9 12 58:57
9 DĄB PRZYBYSZÓW 34 39 10 9 15 51:55
10 SANTOS ŚWIEBODZIN 34 39 10 9 15 54:65
11 LUBUSZANIN DREZDENKO 34 38 9 11 14 63:69
12 ARKA NOWA SÓL 34 37 10 7 17 37:60
13 CZARNI BROWAR WITNICA 34 36 10 6 18 40:67
14 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 34 33 8 9 17 40:58
15 KORONA KOŻUCHÓW 34 31 8 7 19 33:67
16 BUDOWLANI LUBSKO 34 31 10 1 23 32:93
17 ODRA GÓRZYCA 34 28 9 1 24 46:101
18 MEPROZET STARE KUROWO 34 25 6 7 21 34:88

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 30 73 24 1 5 102:23
2 AMATOR BOBROWNIKI 30 62 19 5 6 77:46
3 PROMIEŃ ŻARY 30 60 18 6 6 62:29
4 CARINA GUBIN 30 59 18 5 7 82:33
5 PIAST CZERWIEŃSK 30 55 16 7 7 66:36
6 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 30 54 16 6 8 66:30
7 ODRA NIETKÓW 30 53 17 2 11 68:48
8 BŁĘKITNI OŁOBOK 30 46 13 7 10 54:54
9 PIAST IŁOWA 30 43 12 7 11 52:40
10 KORONA WSCHOWA 30 41 11 8 11 42:53
11 UNIA KUNICE ŻARY 30 37 12 1 17 59:62
12 ZRYW RZECZYCA 30 30 9 3 18 54:70
13 ZORZA OCHLA 30 22 6 4 20 43:78
14 ZJEDNOCZENI LUBRZA 30 20 6 2 22 46:128
15 MEWA CIGACICE 30 16 5 1 24 32:109
16 GKS SIEDLISKO 30 15 4 3 23 36:102

ZG: Klasa A Grupa I

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 SCHNUG CHOCIULE 26 50 16 2 8 74:46
2 KLON BABIMOST 26 47 14 5 7 82:48
3 SPARTAK BUDACHÓW 26 45 13 6 7 70:65
4 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 26 43 12 7 7 64:40
5 SPARTA NIETKOWICE 26 41 13 2 11 52:46
6 MEDYK CIBÓRZ 26 38 11 5 10 66:58
7 BŁĘKITNI TOPORÓW 26 37 11 4 11 63:66
8 ZENIT ŁUGÓW 26 35 10 5 11 42:56
9 ZORZA MOSTKI 26 35 11 2 13 52:56
10 ISKRA ŁAGÓW 26 33 10 3 13 47:70
11 LECH SULECHÓW 26 32 8 8 10 50:52
12 BIZON WILKOWO 26 30 9 3 14 70:81
13 BŁYSKAWICA LUBINICKO 26 29 9 2 15 73:80
14 SOKÓŁ ROZŁOGI 26 23 7 2 17 72:113

ZG: Klasa A Grupa II

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 STAL JASIEŃ 24 53 16 5 3 68:24
2 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 24 52 17 1 6 63:36
3 LZS KADO GÓRZYN 24 50 16 2 6 75:49
4 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 24 46 14 4 6 68:38
5 START ZIEL-BRUK PŁOTY 24 44 13 5 6 68:40
6 SPARTA MIERKÓW 24 42 13 3 8 66:42
7 POGOŃ WĘŻYSKA 24 38 11 5 8 49:35
8 CZARNI CZARNOWO 24 33 10 3 11 51:54
9 RELAX GRABICE 24 31 9 4 11 57:70
10 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 24 24 7 3 14 35:50
11 ENERGETYK DYCHÓW 24 16 3 7 14 32:66
12 PERŁA CYBINKA 24 13 4 1 19 25:95
13 TRAMP-KARP OSIECZNICA 24 3 0 3 21 17:75

ZG: Klasa A Grupa III

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 MIESZKO KONOTOP 26 68 22 2 2 101:32
2 DRZONKOWIANKA RACULA 26 52 16 4 6 73:38
3 SPARTA ŁĘŻYCA 26 46 14 4 8 84:54
4 CZARNI RUDNO 26 44 14 2 10 68:42
5 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 26 39 12 3 11 70:61
6 DĄB II PRZYBYSZÓW 26 37 12 1 13 54:58
7 IKAR ZAWADA 26 37 11 4 11 72:54
8 MKS NOWE MIASTECZKO 26 37 11 4 11 45:57
9 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 26 34 11 1 14 56:72
10 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 26 32 9 5 12 45:66
11 AVIA SIEDLNICA 26 29 9 2 15 54:84
12 POGOŃ PRZYBORÓW 26 27 8 3 15 64:66
13 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 26 26 8 2 16 34:75
14 CARGOVIA KARGOWA 26 17 4 5 17 29:90

ZG: Klasa A Grupa IV

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 24 59 19 2 3 93:25
2 ISKRA MAŁOMICE 24 45 14 3 7 69:41
3 BUDOWLANI GOZDNICA 24 41 12 5 7 50:37
4 CZARNI JELENIN 24 40 12 4 8 71:57
5 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 24 39 11 6 6 49:38
6 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 24 37 11 4 9 58:50
7 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 24 37 11 4 9 53:47
8 SPARTA MIODNICA 24 36 11 3 10 79:54
9 GRANICA ŻARKI WIELKIE 24 34 10 4 10 38:37
10 CZARNI DRĄGOWINA 24 24 7 3 14 46:72
11 LZS KS TOMASZOWO 24 24 7 3 14 35:65
12 NYSA PRZEWÓZ 24 23 6 5 13 59:87
13 BŁĘKITNI OLBRACHTÓW 24 3 1 0 22 23:119

Zielona Góra: Klasa B

Lp.DrużynaMPkt.ZRPBramki +-
1 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 24 63 20 3 1 167:22
2 KP ŚWIDNICA 24 58 18 4 2 99:24
3 SOKÓŁ KALSK 24 53 17 2 5 72:40
4 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 24 40 12 4 8 63:44
5 LIWNO ZABÓR 24 39 13 0 11 80:66
6 BŁĘKITNI KOTOWICE 24 37 12 1 11 72:70
7 ODRA KLENICA 24 34 10 4 10 45:49
8 KIJOWIANKA KIJE 24 33 10 3 11 46:63
9 KOMETA BUKÓW 24 26 8 2 14 50:96
10 TĘCZA BRODY 24 23 7 2 15 58:97
11 POLONIA NOWE KRAMSKO 24 20 6 2 16 35:85
12 JEDNOŚĆ PODMOKLE 24 18 6 0 18 23:89
13 CZARNI PAŁCK 24 9 2 3 19 32:97

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele