Wyniki piłkarskiego weekendu (2-3 IX) część 1 Wyróżniony

Za nami kolejny piłkarski weekend, a więc czas na najświeższe wyniki piłkarskich rozgrywek w województwie lubuskim. Na początek rezultaty trzeciej grupy III ligi, IV ligi, "okręgówki" oraz klas A.

III liga grupa 3

2017-08-05 17:00 BTP STAL BRZEG 6 0 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2017-08-26 13:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 6 2 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2017-08-31 18:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 5 1 GÓRNIK II ZABRZE SSA
2017-09-02 14:00 BTP STAL BRZEG 2 1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA
2017-09-02 16:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 1 1 STILON GORZÓW
2017-09-02 16:00 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 1 3 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA
2017-09-02 16:00 LECHIA DZIERŻONIÓW 4 1 KS POLONIA GŁUBCZYCE
2017-09-02 16:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 2 2 BTS REKORD
2017-09-02 16:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 3 0 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2017-09-02 17:00 KS POLKOWICE 2 0 MIEDŹ II LEGNICA
2017-09-13 17:00 PIAST ŻMIGRÓD b/d b/d ZAGŁĘBIE II LUBIN

IV Liga

2017-08-12 15:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 5 1 LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-08-15 17:00 PIAST KARNIN 3 5 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2017-08-15 17:30 BUDOWLANI LUBSKO 4 5 TS MASTERCHEM PRZYLEP
2017-08-29 18:00 KORONA KOŻUCHÓW 2 0 PIAST KARNIN
2017-09-02 14:00 TS MASTERCHEM PRZYLEP 3 4 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN
2017-09-02 15:00 SPROTAVIA SZPROTAWA 0 2 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2017-09-02 17:00 ARKA NOWA SÓL 2 3 LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-09-02 17:00 DĄB PRZYBYSZÓW 4 0 CZARNI BROWAR WITNICA
2017-09-02 17:00 WARTA GORZÓW 1 0 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE
2017-09-03 11:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 0 3 STEINPOL-ILANKA RZEPIN
2017-09-03 17:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 2 BUDOWLANI LUBSKO

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-08-15 17:00 ODRA NIETKÓW 5 3 DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-08-15 17:00 PIAST CZERWIEŃSK 5 1 AMATOR BOBROWNIKI
2017-08-19 16:00 CARINA GUBIN 5 1 ZORZA OCHLA
2017-08-26 14:00 ZORZA OCHLA 2 5 DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-08-26 16:00 KORONA WSCHOWA 1 5 ODRA NIETKÓW
2017-08-26 17:00 PIAST CZERWIEŃSK 1 5 CARINA GUBIN
2017-09-02 14:00 BŁĘKITNI OŁOBOK 3 0 SCHNUG CHOCIULE
2017-09-02 14:00 CARINA GUBIN 2 3 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ
2017-09-02 16:00 AMATOR BOBROWNIKI 4 3 MIESZKO KONOTOP
2017-09-02 16:30 PROMIEŃ ŻARY 3 0 ZORZA OCHLA
2017-09-02 17:00 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 2 PIAST CZERWIEŃSK
2017-09-02 17:00 ODRA NIETKÓW 1 2 PIAST IŁOWA
2017-09-02 17:00 UNIA KUNICE ŻARY 4 2 KORONA WSCHOWA
2017-09-03 17:00 STAL JASIEŃ 2 2 ZRYW RZECZYCA

ZG: Klasa A Grupa I

2017-08-19 17:00 MEDYK CIBÓRZ 2 3 ZJEDNOCZENI LUBRZA
2017-08-20 15:00 RAKOVIA RAKÓW 2 3 KLON BABIMOST
2017-08-20 17:00 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 5 3 MEWA CIGACICE
2017-08-26 17:00 MEWA CIGACICE 3 1 ZENIT ŁUGÓW
2017-09-02 16:00 BŁYSKAWICA LUBINICKO 1 2 MEWA CIGACICE
2017-09-02 17:00 BIZON WILKOWO 4 5 ZJEDNOCZENI LUBRZA
2017-09-02 17:00 LECH SULECHÓW 3 4 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP
2017-09-03 15:00 MEDYK CIBÓRZ 1 2 BŁĘKITNI TOPORÓW
2017-09-03 16:00 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 4 3 RAKOVIA RAKÓW
2017-09-03 16:00 SPARTA NIETKOWICE 2 3 KLON BABIMOST
2017-09-03 17:00 ZENIT ŁUGÓW 3 2 ISKRA ŁAGÓW

ZG: Klasa A Grupa II

2017-08-19 16:00 KP ŚWIDNICA 3 2 SPARTA MIERKÓW
2017-08-26 16:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 4 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-08-26 16:00 LZS KADO GÓRZYN 3 2 SPARTA MIERKÓW
2017-08-26 16:00 POGOŃ WĘŻYSKA 3 1 ENERGETYK DYCHÓW
2017-08-27 16:00 SPARTAK BUDACHÓW 3 6 FADOM NOWOGRÓD
2017-09-02 16:00 ENERGETYK DYCHÓW 2 2 RELAX GRABICE
2017-09-02 16:00 FADOM NOWOGRÓD 2 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE
2017-09-02 16:00 KP ŚWIDNICA 1 2 SPARTAK BUDACHÓW
2017-09-02 16:00 SPARTA MIERKÓW 1 4 CZARNI CZARNOWO
2017-09-02 16:00 START ZIEL- BRUK PŁOTY 3 1 LZS KADO GÓRZYN
2017-09-03 14:00 ZORZA GRZMIĄCA 1 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-09-03 17:00 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 1 POGOŃ WĘŻYSKA

ZG: Klasa A Grupa III

2017-08-19 16:00 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 3 2 IKAR ZAWADA
2017-08-19 16:00 LKP STYPUŁÓW 2 3 DĄB II PRZYBYSZÓW
2017-08-27 16:00 DĄB II PRZYBYSZÓW 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA
2017-09-02 11:00 LKP STYPUŁÓW 1 7 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA
2017-09-02 14:00 POGOŃ PRZYBORÓW 3 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN
2017-09-02 16:00 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 1 2 GKS SIEDLISKO
2017-09-02 16:00 CZARNI RUDNO 0 2 SPARTA ŁĘŻYCA
2017-09-02 16:00 MKS NOWE MIASTECZKO 0 3 DĄB II PRZYBYSZÓW
2017-09-02 16:00 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 3 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA
2017-09-03 16:00 AVIA SIEDLNICA 0 4 IKAR ZAWADA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-08-26 14:00 NYSA PRZEWÓZ 3 5 BUDOWLANI GOZDNICA
2017-08-26 14:00 SPARTA MIODNICA 3 2 CZARNI PRZYBYMIERZ
2017-08-27 17:00 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 3 1 LZS KS TOMASZOWO
2017-09-02 16:00 CZARNI PRZYBYMIERZ 2 1 CZARNI DRĄGOWINA
2017-09-02 16:00 ISKRA MAŁOMICE 3 0 SPARTA MIODNICA
2017-09-02 16:00 LZS KS TOMASZOWO 2 7 KWISA TRZEBÓW
2017-09-02 17:00 BUDOWLANI GOZDNICA 3 1 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE
2017-09-02 17:00 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2 3 CZARNI JELENIN
2017-09-03 16:00 PIAST LUBANICE 1 4 NYSA PRZEWÓZ
2017-09-03 17:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE 2 1 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele