Wyniki piłkarskiego weekendu (2-3 IX) część 2

Czas na aktualne wyniki rozgrywek klasy B w Zielonej Górze, Nowej Soli, Świebodzinie, Żarach, Żaganiu oraz Krośnie Odrzańskim.

Krosno Odrzańskie: Klasa B

2017-08-27 13:00 ODRA RĄPICE 0 2 NAFTA RYBAKI
2017-08-27 16:00 SYRENA CYBINKA 1 2 CARINA II GUBIN
2017-09-03 13:00 PŁOMIEŃ CHLEBOWO 1 4 SYRENA CYBINKA
2017-09-03 14:00 BÓBR BOBROWICE 4 1 PIASZNO BRONKÓW
2017-09-03 14:00 POLESIE BIAŁKÓW 1 5 ŻENISZ ŻENICHÓW
2017-09-03 16:00 CARINA II GUBIN 0 0 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI
2017-09-03 17:00 KRUSZYWO RADUSZEC STARY 4 2 NAFTA RYBAKI
2017-11-11 13:00 ODRA RĄPICE b/d b/d TRAMP-KARP OSIECZNICA

Nowa Sól: Klasa B

2017-09-03 14:00 POLONIA KIEŁCZ 1 4 POGOŃ WSCHOWA
2017-09-03 16:00 BŁĘKITNI WIERZBNICA 3 2 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW
2017-09-03 16:00 THRASH ATTACK LIPINY 1 4 MODRZEW MODRZYCA
2017-09-03 16:00 TOPOLA ŁUPICE 1 0 LZS CUPRUM CZCIRADZ
2017-09-03 16:00 ZORZA NOWE ŻABNO 2 1 SPARTA SŁAWA

Świebodzin: Klasa B

2017-08-19 16:00 RADOŚĆ STAROPOLE 5 3 DELTA SMARDZEWO
2017-08-19 17:00 SOKÓŁ ROZŁOGI 1 3 CHROBRY BRÓJCE
2017-08-26 14:00 LUBUSZE RUSINÓW 5 3 METEOR JORDANOWO
2017-08-27 14:00 CHROBRY BRÓJCE 3 1 RADOŚĆ STAROPOLE
2017-08-27 16:00 DELTA SMARDZEWO 3 6 ODRA GLIŃSK
2017-09-02 16:00 SOKÓŁ ROZŁOGI 0 3 MEDYK II CIBÓRZ
2017-09-02 17:00 ZENIT MYSZĘCIN 2 1 LUBUSZE RUSINÓW
2017-09-03 14:00 ODRA GLIŃSK 2 0 CHROBRY BRÓJCE
2017-09-03 15:00 METEOR JORDANOWO 6 1 KS RADOSZYN
2017-09-03 15:00 OBRA TRZCIEL 6 1 DELTA SMARDZEWO
2017-09-03 17:00 RADOŚĆ STAROPOLE 1 2 BRUNATNI SIENIAWA
b/d b/d VICTORIA SZCZANIEC b/d b/d pauzuje w kolejce

Zielona Góra: Klasa B

2017-08-27 15:00 POLONIA NOWE KRAMSKO 0 2 CZARNI PAŁCK
2017-08-27 17:30 SOKÓŁ KALSK 0 2 CARGOVIA KARGOWA
2017-09-02 15:00 CARGOVIA KARGOWA 5 3 POLONIA NOWE KRAMSKO
2017-09-03 14:00 BŁĘKITNI KOTOWICE 2 1 KOMETA BUKÓW
2017-09-03 15:00 KIJOWIANKA KIJE 4 1 LIWNO ZABÓR
2017-09-03 16:00 JEDNOŚĆ PODMOKLE 1 4 ODRA KLENICA
2017-09-03 17:00 TĘCZA BRODY 1 3 SOKÓŁ KALSK
2017-11-12 13:00 CZARNI PAŁCK b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW

Żagań: Klasa B

2017-08-26 16:00 TRAPER CHICHY 3 2 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE
2017-08-27 12:00 PIAST WICHÓW 2 1 RAPTUS DZIKOWICE
2017-08-27 15:00 VICTORIA SIECIEBORZYCE 2 8 UKS WITKÓW
2017-09-02 15:00 GARBARNIA LESZNO GÓRNE 2 6 PŁOMIEŃ CZERNA
2017-09-03 13:00 UKS WITKÓW 5 2 PIAST WICHÓW
2017-09-03 15:00 BESKID BOŻNÓW 8 3 VICTORIA SIECIEBORZYCE
2017-09-03 16:00 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE 1 3 ZORZA BRZEŹNICA
2017-09-03 16:00 RAPTUS DZIKOWICE 0 3 TRAPER CHICHY

Żary: Klasa B

2016-06-11 16:00 GARBARNIA LESZNO GÓRNE 1 2 CZARNI PRZYBYMIERZ
2016-06-11 16:00 PIAST WICHÓW 0 5 KWISA TRZEBÓW
2016-06-11 16:00 RAPTUS DZIKOWICE 4 3 CZARNI DRĄGOWINA
2016-06-11 16:00 ZORZA BRZEŹNICA 2 2 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE
2016-06-12 14:00 LKP STYPUŁÓW 3 0 UKS WITKÓW
2016-06-12 14:00 PŁOMIEŃ CZERNA 6 1 VICTORIA SIECIEBORZYCE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele