Wyniki piłkarskiego weekendu (2-3 IX) część 3

To już ostatnia porcja wyników piłkarskich mijającego weekendu. Tym razem "pod lupę" bierzemy rozgrywki w Gorzowie Wielkopolskim - "okręgówkę" oraz klasy A.

Gorzów Wielkopolski: Klasa Okręgowa

2017-08-12 14:00 LZS BOBRÓWKO 4 0 ODRA GÓRZYCA
2017-08-12 17:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 4 1 WARTA SŁOŃSK
2017-08-12 18:00 ZIELONI LUBIECHNIA W. 4 6 GKS BLEDZEW
2017-08-19 15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE 5 4 LZS BOBRÓWKO
2017-08-19 18:00 STAL SULĘCIN 1 4 POLONIA SŁUBICE
2017-08-26 14:00 SPARTAK DESZCZNO 4 1 WARTA SŁOŃSK
2017-08-26 17:00 RADOWIAK DREZDENKO 2 4 MEPROZET STARE KUROWO
2017-08-26 17:00 TOROMA TORZYM 1 4 POLONIA LIPKI WIELKIE
2017-09-02 12:00 SPARTAK DESZCZNO 0 4 LZS BOBRÓWKO
2017-09-02 15:00 POLONIA LIPKI WIELKIE 2 4 ORZEŁ MIĘDZYRZECZ
2017-09-02 16:00 GKS BLEDZEW 5 1 KOSMOS 78 RUDNICA
2017-09-02 16:00 MEPROZET STARE KUROWO 3 5 POLONIA SŁUBICE
2017-09-02 17:00 ODRA GÓRZYCA 0 0 ZIELONI LUBIECHNIA W.
2017-09-02 17:00 ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 3 2 RADOWIAK DREZDENKO
2017-09-03 14:00 WARTA SŁOŃSK 3 0 STAL SULĘCIN
2017-09-03 17:00 ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. 6 0 TOROMA TORZYM

Gorzów Wielkopolski: Klasa A Grupa 1

2017-08-19 17:00 WARTA JEŻYKI 3 4 ZJEDNOCZENI JENINIEC
2017-08-26 17:00 ORZEŁ TRZCINNA 3 0 SHR WOJCIESZYCE
2017-08-27 16:00 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW 0 3 BŁĘKITNI LUBNO
2017-09-02 17:00 SHR WOJCIESZYCE 6 0 SPARTAN SOSNY
2017-09-02 17:00 WARTA JEŻYKI 7 2 KS ZŁOTE PIASKI DZIERŻÓW
2017-09-03 12:00 BŁĘKITNI LUBNO 7 0 WKS RÓŻA RÓŻANKI
2017-09-03 12:00 STILON II GORZÓW b/d b/d ZEW DĄBROSZYN
2017-09-03 13:00 ISKRA JANCZEWO 0 2 ORZEŁ TRZCINNA
2017-09-03 15:00 FENIX ŚCIECHÓW 0 6 KS NOWINY WIELKIE
2017-09-03 17:00 GKP KŁODAWA 0 2 ZJEDNOCZENI JENINIEC

Gorzów Wielkopolski: Klasa A Grupa 2

2017-08-26 18:00 AS PIESKI 3 2 KS LUBNIEWICZANKA
2017-08-27 16:30 JUWENIA BOCZÓW 3 0 SKP SŁUBICE
2017-08-27 16:30 LEŚNIK LEMIERZYCE 3 1 POGOŃ KRZESZYCE
2017-09-02 17:00 POGOŃ KRZESZYCE 1 2 CHROBRY DRZEŃSKO
2017-09-03 15:00 SMOGÓRZANKA SMOGÓRY 4 1 AS PIESKI
2017-09-03 16:00 ORKAN DŁUGOSZYN 0 3 GKP PSZCZEW
2017-09-03 16:00 POGOŃ SKWIERZYNA* 3 3 JUWENIA BOCZÓW
2017-09-03 16:00 ZORZA KOWALÓW 2 0 LEŚNIK LEMIERZYCE
2017-09-03 17:00 KS LUBNIEWICZANKA 5 1 ZNICZ TRZEMESZNO
2017-09-03 17:00 SKP SŁUBICE 5 2 TS CELULOZA KOSTRZYN n/o

Gorzów Wielkopolski: Klasa A Grupa 3

2017-08-26 14:00 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO 1 3 NOTEĆ GÓRECKO
2017-08-26 16:00 URAN TRZEBICZ 4 3 MUSZELKA OGARDY
2017-09-02 14:00 MUSZELKA OGARDY 1 2 KASZTELANIA SANTOK
2017-09-02 17:00 NOTEĆ GÓRECKO 3 2 BUDOWLANI MURZYNOWO
2017-09-02 17:00 SOKÓŁ GOŚCIM 1 0 NOTEĆ STARE BIELICE
2017-09-03 15:00 LEŚNIK BUSZÓW 1 0 URAN TRZEBICZ
2017-09-03 15:00 NIETOPERZ GARDZKO 1 1 DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO
2017-09-03 16:00 ARKA MIERZĘCIN 2 1 KLUB SPORTOWY RĄPIN
2017-09-03 17:00 PIONIER ZWIERZYN 0 5 BŁĘKITNI DOBIEGNIEW

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele