Co? Gdzie? Kiedy? Piłkarski weekend na lubuskich boiskach (9-10 IX) Wyróżniony

Weekend mieszkońcom województwa minie z pewnością pod znakiem kończącego się Winobrania, jednak celem jego ubarwienia zapraszamy na piłkarskie boiska. Jest w czym wybierać, a emocji nie zabraknie. Przedstawiamy pełen rozkład jazdy zbliżającej się kolejki.

III liga grupa 3

2017-09-09 13:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW b/d b/d PIAST ŻMIGRÓD
2017-09-09 15:00 MIEDŹ II LEGNICA b/d b/d BTP STAL BRZEG
2017-09-09 15:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN b/d b/d MKS RUCH ZDZIESZOWICE
2017-09-09 16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA b/d b/d LECHIA DZIERŻONIÓW
2017-09-09 16:00 KS POLONIA GŁUBCZYCE b/d b/d GÓRNIK II ZABRZE SSA
2017-09-09 18:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA b/d b/d GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2017-09-10 12:00 STILON GORZÓW b/d b/d KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2017-09-10 14:00 BTS REKORD b/d b/d KS POLKOWICE
2017-09-10 16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA b/d b/d TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

IV Liga

2017-09-09 11:00 STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d WARTA GORZÓW
2017-09-09 14:00 PIAST KARNIN b/d b/d ARKA NOWA SÓL
2017-09-09 15:00 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW
2017-09-09 16:00 BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2017-09-09 16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW
2017-09-09 16:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2017-09-09 17:00 CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP
2017-09-09 17:00 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-08-13 14:00 MIESZKO KONOTOP 6 0 KORONA WSCHOWA
2017-09-08 17:30 PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d PROMIEŃ ŻARY
2017-09-09 14:00 ZORZA OCHLA b/d b/d ODRA NIETKÓW
2017-09-09 14:00 ZRYW RZECZYCA b/d b/d CARINA GUBIN
2017-09-09 15:00 SCHNUG CHOCIULE b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI
2017-09-09 16:00 KORONA WSCHOWA b/d b/d PIAST IŁOWA
2017-09-09 17:00 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-09-09 17:00 UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK
2017-09-10 15:00 MIESZKO KONOTOP b/d b/d STAL JASIEŃ

ZG: Klasa A Grupa I

           
2017-09-09 16:00 ISKRA ŁAGÓW b/d b/d BŁYSKAWICA LUBINICKO
2017-09-09 16:00 MEWA CIGACICE b/d b/d MEDYK CIBÓRZ
2017-09-10 15:00 KLON BABIMOST b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA
2017-09-10 15:00 RAKOVIA RAKÓW b/d b/d ZENIT ŁUGÓW
2017-09-10 16:00 BŁĘKITNI TOPORÓW b/d b/d LECH SULECHÓW
2017-09-10 16:00 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d BIZON WILKOWO
2017-09-10 16:00 SPARTA NIETKOWICE b/d b/d LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI

ZG: Klasa A Grupa II

           
2017-09-09 16:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d KP ŚWIDNICA
2017-09-09 16:00 POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d FADOM NOWOGRÓD
2017-09-10 16:00 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW
2017-09-10 16:00 LZS KADO GÓRZYN b/d b/d CZARNI CZARNOWO
2017-09-10 16:00 RELAX GRABICE b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-09-10 16:00 SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d SPARTA MIERKÓW
2017-09-10 16:00 START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA

ZG: Klasa A Grupa III

2017-08-26 16:00 GKS SIEDLISKO 1 4 MKS NOWE MIASTECZKO
2017-09-03 16:00 AVIA SIEDLNICA 0 4 IKAR ZAWADA
2017-09-09 16:00 BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d AVIA SIEDLNICA
2017-09-09 16:00 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO
2017-09-09 16:00 GKS SIEDLISKO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW
2017-09-09 16:00 IKAR ZAWADA b/d b/d CZARNI RUDNO
2017-09-09 16:00 LKP STYPUŁÓW b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA
2017-09-10 12:00 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA
2017-09-10 16:00 DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-08-19 17:00 LZS KS TOMASZOWO 4 0 NYSA PRZEWÓZ
2017-08-20 17:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE 4 1 SPARTA MIODNICA
2017-09-03 16:00 PIAST LUBANICE 0 4 NYSA PRZEWÓZ
2017-09-09 14:00 CZARNI JELENIN b/d b/d SPARTA MIODNICA
2017-09-09 16:00 KWISA TRZEBÓW b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA
2017-09-09 16:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ
2017-09-09 16:00 NYSA PRZEWÓZ b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE
2017-09-09 17:00 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d LZS KS TOMASZOWO
2017-09-10 12:00 CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d ISKRA MAŁOMICE
2017-09-10 16:00 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE b/d b/d PIAST LUBANICE

Zielona Góra: Klasa B

2017-08-26 17:00 LIWNO ZABÓR 3 3 KOMETA BUKÓW
2017-08-26 17:00 ODRA KLENICA 4 3 KIJOWIANKA KIJE
2017-08-27 17:00 TĘCZA BRODY 3 3 BŁĘKITNI KOTOWICE
2017-09-02 15:00 CARGOVIA KARGOWA 5 3 POLONIA NOWE KRAMSKO
2017-09-03 17:00 TĘCZA BRODY 1 3 SOKÓŁ KALSK
2017-09-09 17:00 LIWNO ZABÓR b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE
2017-09-09 17:00 ODRA KLENICA b/d b/d CZARNI PAŁCK
2017-09-09 17:00 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d CARGOVIA KARGOWA
2017-09-09 17:30 KOMETA BUKÓW b/d b/d KIJOWIANKA KIJE
2017-09-10 15:00 POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d TĘCZA BRODY
2017-09-10 17:00 SOKÓŁ KALSK b/d b/d BŁĘKITNI KOTOWICE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele