Wyniki piłkarskiego weekendu (9-10 IX) część I Wyróżniony

Za nami kolejne piłkarskie emocje na lubuskich boiskach. Na początek komplet wyników grupy trzeciej III ligi, IV ligi, "okręgówki oraz klas A. 

III liga grupa 3

2017-09-09 13:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0 4 PIAST ŻMIGRÓD
2017-09-09 15:00 MIEDŹ II LEGNICA 0 1 BTP STAL BRZEG
2017-09-09 15:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN 1 1 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
2017-09-09 16:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 1 LECHIA DZIERŻONIÓW
2017-09-09 16:00 KS POLONIA GŁUBCZYCE 0 1 GÓRNIK II ZABRZE SSA
2017-09-09 18:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1 0 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2017-09-10 12:00 STILON GORZÓW 1 1 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2017-09-10 14:00 BTS REKORD 1 1 KS POLKOWICE
2017-09-10 16:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 2 2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

IV Liga

2017-09-09 11:00 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 1 WARTA GORZÓW
2017-09-09 14:00 PIAST KARNIN 0 2 ARKA NOWA SÓL
2017-09-09 15:00 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 4 0 KORONA KOŻUCHÓW
2017-09-09 16:00 BUDOWLANI LUBSKO 1 0 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2017-09-09 16:00 LUBUSZANIN DREZDENKO 2 0 DĄB PRZYBYSZÓW
2017-09-09 16:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 3 0 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2017-09-09 17:00 CZARNI BROWAR WITNICA 1 2 TS MASTERCHEM PRZYLEP
2017-09-09 17:00 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 0 2 SPROTAVIA SZPROTAWA

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-08-13 14:00 MIESZKO KONOTOP 6 0 KORONA WSCHOWA
2017-09-08 17:30 PIAST CZERWIEŃSK 0 2 PROMIEŃ ŻARY
2017-09-09 14:00 ZORZA OCHLA 2 3 ODRA NIETKÓW
2017-09-09 14:00 ZRYW RZECZYCA 2 3 CARINA GUBIN
2017-09-09 15:00 SCHNUG CHOCIULE 2 3 AMATOR BOBROWNIKI
2017-09-09 16:00 KORONA WSCHOWA 2 5 PIAST IŁOWA
2017-09-09 17:00 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 4 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-09-09 17:00 UNIA KUNICE ŻARY 4 1 BŁĘKITNI OŁOBOK
2017-09-10 15:00 MIESZKO KONOTOP 5 0 STAL JASIEŃ

ZG: Klasa A Grupa I

2017-08-19 17:00 LECH SULECHÓW 4 2 BIZON WILKOWO
2017-08-26 17:00 ISKRA ŁAGÓW 0 4 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI
2017-08-27 15:00 RAKOVIA RAKÓW 4 2 SPARTA NIETKOWICE
2017-08-27 16:00 ZJEDNOCZENI LUBRZA 4 0 LECH SULECHÓW
2017-09-02 17:00 BIZON WILKOWO 4 5 ZJEDNOCZENI LUBRZA
2017-09-02 17:00 LECH SULECHÓW 3 4 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP
2017-09-03 16:00 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 4 3 RAKOVIA RAKÓW
2017-09-09 16:00 ISKRA ŁAGÓW 1 4 BŁYSKAWICA LUBINICKO
2017-09-09 16:00 MEWA CIGACICE 0 5 MEDYK CIBÓRZ
2017-09-10 15:00 KLON BABIMOST 2 5 ZJEDNOCZENI LUBRZA
2017-09-10 15:00 RAKOVIA RAKÓW 5 3 ZENIT ŁUGÓW
2017-09-10 16:00 BŁĘKITNI TOPORÓW 3 3 LECH SULECHÓW
2017-09-10 16:00 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 2 3 BIZON WILKOWO
2017-09-10 16:00 SPARTA NIETKOWICE 0 0 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI

ZG: Klasa A Grupa II

2017-08-19 15:00 START ZIEL- BRUK PŁOTY 2 4 RELAX GRABICE
2017-08-20 15:00 FADOM NOWOGRÓD 4 1 CZARNI CZARNOWO
2017-08-26 16:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 3 4 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-09-02 16:00 SPARTA MIERKÓW 1 4 CZARNI CZARNOWO
2017-09-03 14:00 ZORZA GRZMIĄCA 1 4 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-09-09 16:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 5 KP ŚWIDNICA
2017-09-09 16:00 POGOŃ WĘŻYSKA 2 5 FADOM NOWOGRÓD
2017-09-10 16:00 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 5 1 ENERGETYK DYCHÓW
2017-09-10 16:00 LZS KADO GÓRZYN 6 2 CZARNI CZARNOWO
2017-09-10 16:00 RELAX GRABICE 3 1 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-09-10 16:00 SPARTAK BUDACHÓW 1 6 SPARTA MIERKÓW
2017-09-10 16:00 START ZIEL- BRUK PŁOTY 6 1 ZORZA GRZMIĄCA

ZG: Klasa A Grupa III

2017-08-26 16:00 GKS SIEDLISKO 1 4 MKS NOWE MIASTECZKO
2017-09-03 16:00 AVIA SIEDLNICA 0 4 IKAR ZAWADA
2017-09-09 16:00 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 1 AVIA SIEDLNICA
2017-09-09 16:00 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 3 0 MKS NOWE MIASTECZKO
2017-09-09 16:00 GKS SIEDLISKO 3 4 POGOŃ PRZYBORÓW
2017-09-09 16:00 IKAR ZAWADA 5 1 CZARNI RUDNO
2017-09-09 16:00 LKP STYPUŁÓW 2 3 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA
2017-09-10 12:00 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 3 3 SPARTA ŁĘŻYCA
2017-09-10 16:00 DĄB II PRZYBYSZÓW 4 0 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-08-19 17:00 LZS KS TOMASZOWO 4 0 NYSA PRZEWÓZ
2017-08-20 17:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE 4 1 SPARTA MIODNICA
2017-09-03 16:00 PIAST LUBANICE 0 4 NYSA PRZEWÓZ
2017-09-09 14:00 CZARNI JELENIN 3 1 SPARTA MIODNICA
2017-09-09 16:00 KWISA TRZEBÓW 2 3 BUDOWLANI GOZDNICA
2017-09-09 16:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 2 CZARNI PRZYBYMIERZ
2017-09-09 16:00 NYSA PRZEWÓZ 2 2 GRANICA ŻARKI WIELKIE
2017-09-09 17:00 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 1 2 LZS KS TOMASZOWO
2017-09-10 12:00 CZARNI DRĄGOWINA 2 3 ISKRA MAŁOMICE
2017-09-10 16:00 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 2 3 PIAST LUBANICE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele