Wyniki piłkarskiego weekendu (9-10 IX) część II

Pora na najnowsze wyniki klas B. Oto rezultaty z Zielonej Góry, Żagania, Żar, Nowej Soli, Świebodzina oraz Krosna Odrzańskiego.

Krosno Odrzańskie: Klasa B

2017-09-09 15:15 PIASZNO BRONKÓW 3 3 POLESIE BIAŁKÓW
2017-09-10 13:00 ODRA RĄPICE 2 3 BÓBR BOBROWICE
2017-09-10 13:00 ŻENISZ ŻENICHÓW 2 3 CARINA II GUBIN
2017-09-10 16:00 NAFTA RYBAKI 3 3 TRAMP-KARP OSIECZNICA
2017-09-10 16:00 RYWAL STARGARD GUBIŃSKI 4 1 PŁOMIEŃ CHLEBOWO
2017-09-10 16:00 SYRENA CYBINKA 1 1 KRUSZYWO RADUSZEC STARY

Nowa Sól: Klasa B

2017-09-03 16:00 BŁĘKITNI WIERZBNICA 3 2 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW
2017-09-03 16:00 ZORZA NOWE ŻABNO 2 1 SPARTA SŁAWA
2017-09-09 16:30 SPARTA SŁAWA 5 2 POGOŃ WSCHOWA
2017-09-10 13:00 PIAST PARKOVIA TRZEBIECHÓW 8 0 POLONIA KIEŁCZ
2017-09-10 15:00 LZS CUPRUM CZCIRADZ 0 7 THRASH ATTACK LIPINY
2017-09-10 16:00 MODRZEW MODRZYCA 2 3 BŁĘKITNI WIERZBNICA
2017-09-10 16:00 ZORZA NOWE ŻABNO 3 2 TOPOLA ŁUPICE

Świebodzin: Klasa B

2017-08-20 14:00 ODRA GLIŃSK 4 2 KS RADOSZYN
2017-08-20 15:00 METEOR JORDANOWO 4 0 ZENIT MYSZĘCIN
2017-09-09 16:00 KS RADOSZYN 2 0 ZENIT MYSZĘCIN
2017-09-09 17:00 VICTORIA SZCZANIEC 7 0 SOKÓŁ ROZŁOGI
2017-09-10 11:00 MEDYK II CIBÓRZ 3 3 RADOŚĆ STAROPOLE
2017-09-10 13:00 BRUNATNI SIENIAWA 2 4 ODRA GLIŃSK
2017-09-10 14:00 CHROBRY BRÓJCE 3 8 OBRA TRZCIEL
2017-09-10 15:00 DELTA SMARDZEWO 3 5 METEOR JORDANOWO
b/d b/d LUBUSZE RUSINÓW b/d b/d pauzuje w kolejce

Zielona Góra: Klasa B

2017-08-26 17:00 LIWNO ZABÓR 3 3 KOMETA BUKÓW
2017-08-26 17:00 ODRA KLENICA 4 3 KIJOWIANKA KIJE
2017-08-27 17:00 TĘCZA BRODY 3 3 BŁĘKITNI KOTOWICE
2017-09-02 15:00 CARGOVIA KARGOWA 5 3 POLONIA NOWE KRAMSKO
2017-09-03 17:00 TĘCZA BRODY 1 3 SOKÓŁ KALSK
2017-09-09 17:00 LIWNO ZABÓR 9 0 JEDNOŚĆ PODMOKLE
2017-09-09 17:00 ODRA KLENICA 2 0 CZARNI PAŁCK
2017-09-09 17:00 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW 2 2 CARGOVIA KARGOWA
2017-09-09 17:30 KOMETA BUKÓW 3 3 KIJOWIANKA KIJE
2017-09-10 15:00 POLONIA NOWE KRAMSKO 5 3 TĘCZA BRODY
2017-09-10 17:00 SOKÓŁ KALSK 2 1 BŁĘKITNI KOTOWICE

Żagań: Klasa B

2017-08-26 16:00 TRAPER CHICHY 3 2 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE
2017-08-27 13:00 BESKID BOŻNÓW 5 3 GARBARNIA LESZNO GÓRNE
2017-09-03 15:00 BESKID BOŻNÓW 8 3 VICTORIA SIECIEBORZYCE
2017-09-03 16:00 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE 1 3 ZORZA BRZEŹNICA
2017-09-03 16:00 RAPTUS DZIKOWICE 0 3 TRAPER CHICHY
2017-09-09 16:00 PŁOMIEŃ CZERNA 2 0 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE
2017-09-09 16:00 TRAPER CHICHY 2 3 UKS WITKÓW
2017-09-09 17:00 PIAST WICHÓW 1 6 BESKID BOŻNÓW
2017-09-10 13:30 ZORZA BRZEŹNICA 5 1 RAPTUS DZIKOWICE
2017-09-10 16:00 VICTORIA SIECIEBORZYCE 2 4 GARBARNIA LESZNO GÓRNE

Żary: Klasa B

2016-06-11 16:00 GARBARNIA LESZNO GÓRNE 1 2 CZARNI PRZYBYMIERZ
2016-06-11 16:00 PIAST WICHÓW 0 5 KWISA TRZEBÓW
2016-06-11 16:00 RAPTUS DZIKOWICE 4 3 CZARNI DRĄGOWINA
2016-06-11 16:00 ZORZA BRZEŹNICA 2 2 KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE
2016-06-12 14:00 LKP STYPUŁÓW 3 0 UKS WITKÓW
2016-06-12 14:00 PŁOMIEŃ CZERNA 6 1 VICTORIA SIECIEBORZYCE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele