Co? Gdzie? Kiedy? Piłkarski weekend na lubuskich boiskach (14-15 X) Wyróżniony

Przed nami kolejny piłkarski weekend na lubuskich arenach. Na plac wybiegną piłkarze III, IV ligi, klas A oraz B. Poniżej przedstawiamy pełen rozkład jazdy.

III liga grupa 3

2017-10-14 13:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW b/d b/d KS SKRA CZĘSTOCHOWA
2017-10-14 13:00 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA b/d b/d BTS REKORD
2017-10-14 13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN b/d b/d KS POLONIA GŁUBCZYCE
2017-10-14 15:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE b/d b/d KS POLKOWICE
2017-10-14 15:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE b/d b/d LECHIA DZIERŻONIÓW
2017-10-14 15:00 PIAST ŻMIGRÓD b/d b/d BKS STAL BIELSKO - BIAŁA
2017-10-14 15:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY b/d b/d MIEDŹ II LEGNICA
2017-10-15 13:00 GÓRNIK II ZABRZE SSA b/d b/d BTP STAL BRZEG
2017-10-15 15:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA b/d b/d STILON GORZÓW

IV Liga

2017-10-14 15:00 ARKA NOWA SÓL b/d b/d WARTA GORZÓW
2017-10-14 15:00 CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-10-14 15:00 DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2017-10-14 15:00 KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO
2017-10-14 15:00 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d PIAST KARNIN
2017-10-14 15:00 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE
2017-10-14 15:00 TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2017-10-15 15:00 SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d STEINPOL-ILANKA RZEPIN

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-10-07 15:00 AMATOR BOBROWNIKI 11 3 STAL JASIEŃ
2017-10-14 14:00 ZORZA OCHLA b/d b/d ZRYW RZECZYCA
2017-10-14 15:00 DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK
2017-10-14 15:00 ODRA NIETKÓW b/d b/d SCHNUG CHOCIULE
2017-10-14 15:00 PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d UKS "CZARNI" ŻAGAŃ
2017-10-14 15:00 PIAST IŁOWA b/d b/d MIESZKO KONOTOP
2017-10-14 15:30 PROMIEŃ ŻARY b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY
2017-10-15 15:00 CARINA GUBIN b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI
2017-10-15 15:00 STAL JASIEŃ b/d b/d KORONA WSCHOWA

ZG: Klasa A Grupa I

2017-10-14 15:00 BŁYSKAWICA LUBINICKO b/d b/d KLON BABIMOST
2017-10-14 15:00 LECH SULECHÓW b/d b/d LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI
2017-10-14 15:00 MEDYK CIBÓRZ b/d b/d ZENIT ŁUGÓW
2017-10-15 15:00 BIZON WILKOWO b/d b/d SPARTA NIETKOWICE
2017-10-15 15:00 BŁĘKITNI TOPORÓW b/d b/d MEWA CIGACICE
2017-10-15 15:00 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d ISKRA ŁAGÓW
2017-10-15 15:00 ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d RAKOVIA RAKÓW

ZG: Klasa A Grupa II

2017-10-14 15:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA
2017-10-14 15:00 FADOM NOWOGRÓD b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW
2017-10-14 15:00 KP ŚWIDNICA b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA
2017-10-14 15:00 SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d RELAX GRABICE
2017-10-14 15:00 SPARTA MIERKÓW b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY
2017-10-15 15:00 CZARNI CZARNOWO b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-10-15 15:00 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d LZS KADO GÓRZYN

ZG: Klasa A Grupa III

2017-08-26 17:00 SPARTA ŁĘŻYCA 9 0 AVIA SIEDLNICA
2017-09-24 15:00 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 9 0 IKAR ZAWADA
2017-10-14 14:00 BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d GKS SIEDLISKO
2017-10-14 15:00 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA
2017-10-14 15:00 CZARNI RUDNO b/d b/d LKP STYPUŁÓW
2017-10-14 15:00 POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO
2017-10-14 15:00 SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA
2017-10-14 16:00 IKAR ZAWADA b/d b/d DĄB II PRZYBYSZÓW
2017-10-15 15:00 AVIA SIEDLNICA b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-10-14 15:00 CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d LZS KS TOMASZOWO
2017-10-14 15:00 ISKRA MAŁOMICE b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI
2017-10-14 15:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d NYSA PRZEWÓZ
2017-10-14 15:00 PIAST LUBANICE b/d b/d CZARNI JELENIN
2017-10-14 16:00 SPARTA MIODNICA b/d b/d KWISA TRZEBÓW
2017-10-15 14:00 CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE
2017-10-15 16:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA

Zielona Góra: Klasa B

2017-10-14 15:00 CARGOVIA KARGOWA b/d b/d JEDNOŚĆ PODMOKLE
2017-10-14 15:30 SOKÓŁ KALSK b/d b/d KOMETA BUKÓW
2017-10-14 16:00 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW b/d b/d ODRA KLENICA
2017-10-15 14:00 BŁĘKITNI KOTOWICE b/d b/d CZARNI PAŁCK
2017-10-15 14:00 POLONIA NOWE KRAMSKO b/d b/d LIWNO ZABÓR
2017-10-15 15:00 TĘCZA BRODY b/d b/d KIJOWIANKA KIJE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele