Co? Gdzie? Kiedy? Piłkarski weekend na lubuskich boiskach (4-5 XI) Wyróżniony

Na dworze coraz chłodniej, jednak aura nie przeszkadza rywalizować piłkarzom. W zbliżającym się weekendzie kolejna porcja emocji w rozgrywkach w naszym województwie. Przedstawiamy rozkład jazdy spotkań w IV, III lidze, okręgówce oraz klasach A i B. 

III liga grupa 3

2017-11-04 13:00 MIEDŹ II LEGNICA b/d b/d 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2017-11-04 14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA b/d b/d LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA
2017-11-04 14:00 BTP STAL BRZEG b/d b/d TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
2017-11-04 14:00 BTS REKORD b/d b/d ZAGŁĘBIE II LUBIN
2017-11-04 14:00 KS POLONIA GŁUBCZYCE b/d b/d STILON GORZÓW
2017-11-04 14:00 LECHIA DZIERŻONIÓW b/d b/d KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2017-11-04 16:00 KS POLKOWICE b/d b/d PIAST ŻMIGRÓD
2017-11-04 17:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA b/d b/d MKS RUCH ZDZIESZOWICE
2017-11-05 13:00 GÓRNIK II ZABRZE SSA b/d b/d GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE

IV Liga

2017-11-04 14:00 ARKA NOWA SÓL b/d b/d DĄB PRZYBYSZÓW
2017-11-04 14:00 BUDOWLANI LUBSKO b/d b/d PIAST KARNIN
2017-11-04 14:00 KORONA KOŻUCHÓW b/d b/d TS MASTERCHEM PRZYLEP
2017-11-04 14:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE b/d b/d ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2017-11-04 14:00 STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d CZARNI BROWAR WITNICA
2017-11-04 14:00 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-11-04 14:00 WARTA GORZÓW b/d b/d SPROTAVIA SZPROTAWA
2017-11-04 14:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK b/d b/d MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-11-04 14:00 AMATOR BOBROWNIKI b/d b/d ODRA NIETKÓW
2017-11-04 14:00 BŁĘKITNI OŁOBOK b/d b/d PIAST IŁOWA
2017-11-04 14:00 CARINA GUBIN b/d b/d DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-11-04 14:00 KORONA WSCHOWA b/d b/d ZRYW RZECZYCA
2017-11-04 14:00 SCHNUG CHOCIULE b/d b/d PIAST CZERWIEŃSK
2017-11-04 14:00 UNIA KUNICE ŻARY b/d b/d ZORZA OCHLA
2017-11-05 14:00 MIESZKO KONOTOP b/d b/d UKS "CZARNI" ŻAGAŃ
2017-11-05 14:00 STAL JASIEŃ b/d b/d PROMIEŃ ŻARY

ZG: Klasa A Grupa I

2017-11-04 14:00 BŁYSKAWICA LUBINICKO b/d b/d BIZON WILKOWO
2017-11-04 14:00 MEDYK CIBÓRZ b/d b/d LECH SULECHÓW
2017-11-05 13:00 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI b/d b/d SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP
2017-11-05 14:00 KLON BABIMOST b/d b/d ISKRA ŁAGÓW
2017-11-05 14:00 RAKOVIA RAKÓW b/d b/d MEWA CIGACICE
2017-11-05 14:00 SPARTA NIETKOWICE b/d b/d BŁĘKITNI TOPORÓW
2017-11-05 14:00 ZENIT ŁUGÓW b/d b/d ZJEDNOCZENI LUBRZA

ZG: Klasa A Grupa II

2017-10-22 14:00 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 12 0 SPARTAK BUDACHÓW
2017-10-28 14:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 0 12 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-11-04 14:00 ENERGETYK DYCHÓW b/d b/d CZARNI CZARNOWO
2017-11-04 14:00 FADOM NOWOGRÓD b/d b/d KP ŚWIDNICA
2017-11-04 14:00 START ZIEL- BRUK PŁOTY b/d b/d BŁĘKITNI ZABŁOCIE
2017-11-05 14:00 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE b/d b/d POGOŃ WĘŻYSKA
2017-11-05 14:00 LZS KADO GÓRZYN b/d b/d RELAX GRABICE
2017-11-05 14:00 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI b/d b/d SPARTA MIERKÓW
2017-11-05 14:00 ZORZA GRZMIĄCA b/d b/d SPARTAK BUDACHÓW

ZG: Klasa A Grupa III

2017-11-04 14:00 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA b/d b/d CZARNI RUDNO
2017-11-04 14:00 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA b/d b/d GKS SIEDLISKO
2017-11-04 14:00 LKP STYPUŁÓW b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN
2017-11-04 14:00 MKS NOWE MIASTECZKO b/d b/d SPARTA ŁĘŻYCA
2017-11-04 14:00 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA b/d b/d IKAR ZAWADA
2017-11-04 14:00 POGOŃ PRZYBORÓW b/d b/d AVIA SIEDLNICA
2017-11-05 14:00 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA b/d b/d DĄB II PRZYBYSZÓW

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-11-04 14:00 BUDOWLANI GOZDNICA b/d b/d SPARTA MIODNICA
2017-11-04 14:00 CZARNI JELENIN b/d b/d MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE
2017-11-04 14:00 KWISA TRZEBÓW b/d b/d NYSA PRZEWÓZ
2017-11-04 14:00 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI b/d b/d ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE
2017-11-04 14:00 PIAST LUBANICE b/d b/d ISKRA MAŁOMICE
2017-11-04 14:30 LZS KS TOMASZOWO b/d b/d CZARNI DRĄGOWINA
2017-11-05 14:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE b/d b/d CZARNI PRZYBYMIERZ

Zielona Góra: Klasa B

2017-11-04 14:00 CARGOVIA KARGOWA b/d b/d TĘCZA BRODY
2017-11-04 14:00 KOMETA BUKÓW b/d b/d ODRA KLENICA
2017-11-04 14:00 LIWNO ZABÓR b/d b/d BŁĘKITNI KOTOWICE
2017-11-05 13:00 JEDNOŚĆ PODMOKLE b/d b/d POLONIA NOWE KRAMSKO
2017-11-05 14:00 CZARNI PAŁCK b/d b/d SOKÓŁ KALSK
2017-11-05 14:00 KIJOWIANKA KIJE b/d b/d PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele