Wyniki piłkarskiego weekendu (4-5 XI) część 1 Wyróżniony

Kolejny piłkarski weekend za nami. Oto najświeższe wyniki rozgrywek w naszym województwie. Na początek - III, IV liga, okręgówka oraz zielonogórskie klasy A i B.

III liga grupa 3

2017-11-04 13:00 MIEDŹ II LEGNICA 1 1 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2017-11-04 14:00 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA 2 0 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA
2017-11-04 14:00 BTP STAL BRZEG 4 2 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
2017-11-04 14:00 BTS REKORD 6 2 ZAGŁĘBIE II LUBIN
2017-11-04 14:00 KS POLONIA GŁUBCZYCE 1 4 STILON GORZÓW
2017-11-04 14:00 LECHIA DZIERŻONIÓW 1 1 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
2017-11-04 16:00 KS POLKOWICE 0 1 PIAST ŻMIGRÓD
2017-11-04 17:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 3 0 MKS RUCH ZDZIESZOWICE
2017-11-05 13:00 GÓRNIK II ZABRZE SSA 1 2 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE

IV Liga

2017-11-04 14:00 ARKA NOWA SÓL 1 4 DĄB PRZYBYSZÓW
2017-11-04 14:00 BUDOWLANI LUBSKO 3 0 PIAST KARNIN
2017-11-04 14:00 KORONA KOŻUCHÓW 0 0 TS MASTERCHEM PRZYLEP
2017-11-04 14:00 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE 4 0 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2017-11-04 14:00 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 1 CZARNI BROWAR WITNICA
2017-11-04 14:00 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE 1 5 LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-11-04 14:00 WARTA GORZÓW 2 1 SPROTAVIA SZPROTAWA
2017-11-04 14:00 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK 2 1 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-11-04 14:00 AMATOR BOBROWNIKI 3 1 ODRA NIETKÓW
2017-11-04 14:00 BŁĘKITNI OŁOBOK 2 3 PIAST IŁOWA
2017-11-04 14:00 CARINA GUBIN 3 0 DELTA SIENIAWA ŻARSKA
2017-11-04 14:00 KORONA WSCHOWA 2 5 ZRYW RZECZYCA
2017-11-04 14:00 SCHNUG CHOCIULE 2 1 PIAST CZERWIEŃSK
2017-11-04 14:00 UNIA KUNICE ŻARY 1 1 ZORZA OCHLA
2017-11-05 14:00 MIESZKO KONOTOP 2 1 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ
2017-11-05 14:00 STAL JASIEŃ 0 8 PROMIEŃ ŻARY

ZG: Klasa A Grupa I

2017-11-04 14:00 BŁYSKAWICA LUBINICKO 2 5 BIZON WILKOWO
2017-11-04 14:00 MEDYK CIBÓRZ 1 0 LECH SULECHÓW
2017-11-05 13:00 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI 1 1 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP
2017-11-05 14:00 KLON BABIMOST 5 2 ISKRA ŁAGÓW
2017-11-05 14:00 RAKOVIA RAKÓW 0 1 MEWA CIGACICE
2017-11-05 14:00 SPARTA NIETKOWICE 2 3 BŁĘKITNI TOPORÓW
2017-11-05 14:00 ZENIT ŁUGÓW 4 1 ZJEDNOCZENI LUBRZA

ZG: Klasa A Grupa II

2017-10-22 14:00 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 12 0 SPARTAK BUDACHÓW
2017-10-28 14:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 0 12 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-11-04 14:00 ENERGETYK DYCHÓW 1 2 CZARNI CZARNOWO
2017-11-04 14:00 FADOM NOWOGRÓD 2 1 KP ŚWIDNICA
2017-11-04 14:00 START ZIEL- BRUK PŁOTY 6 0 BŁĘKITNI ZABŁOCIE
2017-11-05 14:00 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE 4 1 POGOŃ WĘŻYSKA
2017-11-05 14:00 LZS KADO GÓRZYN 1 3 RELAX GRABICE
2017-11-05 14:00 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 1 6 SPARTA MIERKÓW
2017-11-05 14:00 ZORZA GRZMIĄCA 2 11 SPARTAK BUDACHÓW

ZG: Klasa A Grupa III

2017-11-04 14:00 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 2 2 CZARNI RUDNO
2017-11-04 14:00 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA 5 1 GKS SIEDLISKO
2017-11-04 14:00 LKP STYPUŁÓW 2 1 BŁĘKITNI LUBIĘCIN
2017-11-04 14:00 MKS NOWE MIASTECZKO 1 2 SPARTA ŁĘŻYCA
2017-11-04 14:00 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA 1 6 IKAR ZAWADA
2017-11-04 14:00 POGOŃ PRZYBORÓW 5 2 AVIA SIEDLNICA
2017-11-05 14:00 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA 3 1 DĄB II PRZYBYSZÓW

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-11-04 14:00 BUDOWLANI GOZDNICA 5 1 SPARTA MIODNICA
2017-11-04 14:00 CZARNI JELENIN 1 3 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE
2017-11-04 14:00 KWISA TRZEBÓW 0 2 NYSA PRZEWÓZ
2017-11-04 14:00 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 2 2 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE
2017-11-04 14:00 PIAST LUBANICE 1 3 ISKRA MAŁOMICE
2017-11-04 14:30 LZS KS TOMASZOWO 9 2 CZARNI DRĄGOWINA
2017-11-05 14:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE 0 0 CZARNI PRZYBYMIERZ

Zielona Góra: Klasa B

2017-11-04 14:00 CARGOVIA KARGOWA 4 0 TĘCZA BRODY
2017-11-04 14:00 KOMETA BUKÓW 3 4 ODRA KLENICA
2017-11-04 14:00 LIWNO ZABÓR 3 3 BŁĘKITNI KOTOWICE
2017-11-05 13:00 JEDNOŚĆ PODMOKLE 4 3 POLONIA NOWE KRAMSKO
2017-11-05 14:00 CZARNI PAŁCK 2 2 SOKÓŁ KALSK
2017-11-05 14:00 KIJOWIANKA KIJE 1 6 PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele