Co? Gdzie? Kiedy? Piłkarski weekend na lubuskich boiskach (11-12 XI) Wyróżniony

Długi weekend z piłką nożną? Jest taka możliwość. Na lubuskich boiskach piłkarskich rywalizacja trwa w najlepsze. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy III, IV ligi, okręgówki oraz zielonogórskiej A klasy.

III liga grupa 3

2017-11-11 13:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW b/d b/d BTS REKORD
2017-11-11 13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN b/d b/d KS POLKOWICE
2017-11-11 14:00 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA b/d b/d GÓRNIK II ZABRZE SSA
2017-11-11 14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA b/d b/d MIEDŹ II LEGNICA
2017-11-11 14:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE b/d b/d GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2017-11-11 14:00 PIAST ŻMIGRÓD b/d b/d BTP STAL BRZEG
2017-11-11 14:00 STILON GORZÓW b/d b/d BKS STAL BIELSKO - BIAŁA
2017-11-11 14:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY b/d b/d LECHIA DZIERŻONIÓW
2017-11-11 16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA b/d b/d KS POLONIA GŁUBCZYCE

IV Liga

2017-11-11 13:00 CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2017-11-11 14:00 DĄB PRZYBYSZÓW b/d b/d BUDOWLANI LUBSKO
2017-11-11 14:00 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN b/d b/d SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2017-11-11 14:00 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI b/d b/d WARTA GORZÓW
2017-11-11 14:00 PIAST KARNIN b/d b/d TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE
2017-11-11 14:00 SPROTAVIA SZPROTAWA b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW
2017-11-11 14:00 STEINPOL-ILANKA RZEPIN b/d b/d LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-11-11 14:00 TS MASTERCHEM PRZYLEP b/d b/d ARKA NOWA SÓL

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-11-11 13:00 DELTA SIENIAWA ŻARSKA b/d b/d KORONA WSCHOWA
2017-11-11 13:00 ODRA NIETKÓW b/d b/d STAL JASIEŃ
2017-11-11 13:00 PIAST IŁOWA b/d b/d AMATOR BOBROWNIKI
2017-11-11 13:00 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ b/d b/d SCHNUG CHOCIULE
2017-11-11 13:00 ZORZA OCHLA b/d b/d BŁĘKITNI OŁOBOK
2017-11-11 14:00 PIAST CZERWIEŃSK b/d b/d UNIA KUNICE ŻARY
2017-11-11 14:00 ZRYW RZECZYCA b/d b/d MIESZKO KONOTOP
2017-11-12 13:00 PROMIEŃ ŻARY b/d b/d CARINA GUBIN

ZG: Klasa A Grupa I

2017-11-11 13:00 BIZON WILKOWO b/d b/d MEDYK CIBÓRZ
2017-11-11 13:00 ZJEDNOCZENI LUBRZA b/d b/d BŁYSKAWICA LUBINICKO
2017-11-11 14:00 BŁĘKITNI TOPORÓW b/d b/d LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI
2017-11-11 14:00 ISKRA ŁAGÓW b/d b/d RAKOVIA RAKÓW
2017-11-11 14:00 MEWA CIGACICE b/d b/d SPARTA NIETKOWICE
2017-11-12 14:00 LECH SULECHÓW b/d b/d KLON BABIMOST
2017-11-12 14:00 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP b/d b/d ZENIT ŁUGÓW

ZG: Klasa A Grupa II

           
2017-11-11 14:00 CZARNI CZARNOWO b/d b/d ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-11-11 14:00 KP ŚWIDNICA b/d b/d LZS KADO GÓRZYN
2017-11-11 14:00 POGOŃ WĘŻYSKA b/d b/d START ZIEL- BRUK PŁOTY
2017-11-11 14:00 RELAX GRABICE b/d b/d DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-11-11 14:00 SPARTA MIERKÓW b/d b/d FADOM NOWOGRÓD
2017-11-12 14:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE b/d b/d ZORZA GRZMIĄCA
2017-11-12 14:00 SPARTAK BUDACHÓW b/d b/d ENERGETYK DYCHÓW

ZG: Klasa A Grupa III

2017-11-11 14:00 BŁĘKITNI LUBIĘCIN b/d b/d ORZEŁ SZLICHTYNGOWA
2017-11-11 14:00 CZARNI RUDNO b/d b/d POGOŃ PRZYBORÓW
2017-11-11 14:00 GKS SIEDLISKO b/d b/d LKP STYPUŁÓW
2017-11-11 14:00 IKAR ZAWADA b/d b/d MKS NOWE MIASTECZKO
2017-11-11 14:00 SPARTA ŁĘŻYCA b/d b/d CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2017-11-12 14:00 AVIA SIEDLNICA b/d b/d KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA
2017-11-12 14:00 DĄB II PRZYBYSZÓW b/d b/d DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-11-11 14:00 CZARNI DRĄGOWINA b/d b/d BUDOWLANI GOZDNICA
2017-11-11 14:00 CZARNI PRZYBYMIERZ b/d b/d CZARNI JELENIN
2017-11-11 14:00 ISKRA MAŁOMICE b/d b/d GRANICA ŻARKI WIELKIE
2017-11-11 14:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE b/d b/d LZS KS TOMASZOWO
2017-11-11 14:00 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE b/d b/d KWISA TRZEBÓW
2017-11-11 14:00 NYSA PRZEWÓZ b/d b/d ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI
2017-11-11 14:00 SPARTA MIODNICA b/d b/d PIAST LUBANICE

 

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele