Wyniki piłkarskiego weekendu (11-12 XI) Wyróżniony

Mimo świątecznego weekendu na boiska wybiegli piłkarze. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami najważniejszych rozgrywek piłkarskich w naszym województwie.

III liga grupa 3

2017-11-11 13:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 3 0 BTS REKORD
2017-11-11 13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 0 KS POLKOWICE
2017-11-11 14:00 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 2 1 GÓRNIK II ZABRZE SSA
2017-11-11 14:00 LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA 3 0 MIEDŹ II LEGNICA
2017-11-11 14:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 3 1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2017-11-11 14:00 PIAST ŻMIGRÓD 2 1 BTP STAL BRZEG
2017-11-11 14:00 STILON GORZÓW 4 1 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA
2017-11-11 14:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2 1 LECHIA DZIERŻONIÓW
2017-11-11 16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE

IV Liga

2017-11-11 13:00 CZARNI BROWAR WITNICA 0 0 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2017-11-11 14:00 DĄB PRZYBYSZÓW 3 3 BUDOWLANI LUBSKO
2017-11-11 14:00 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 3 2 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2017-11-11 14:00 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3 6 WARTA GORZÓW
2017-11-11 14:00 PIAST KARNIN 1 4 TĘCZA KROSNO ODRZAŃSKIE
2017-11-11 14:00 SPROTAVIA SZPROTAWA 0 0 KORONA KOŻUCHÓW
2017-11-11 14:00 STEINPOL-ILANKA RZEPIN 1 5 LUBUSZANIN DREZDENKO
2017-11-11 14:00 TS MASTERCHEM PRZYLEP 0 0 ARKA NOWA SÓL

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2017-11-11 13:00 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 1 KORONA WSCHOWA
2017-11-11 13:00 ODRA NIETKÓW 8 2 STAL JASIEŃ
2017-11-11 13:00 PIAST IŁOWA 1 3 AMATOR BOBROWNIKI
2017-11-11 13:00 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ 5 0 SCHNUG CHOCIULE
2017-11-11 13:00 ZORZA OCHLA 0 1 BŁĘKITNI OŁOBOK
2017-11-11 14:00 PIAST CZERWIEŃSK 7 1 UNIA KUNICE ŻARY
2017-11-11 14:00 ZRYW RZECZYCA 4 2 MIESZKO KONOTOP
2017-11-12 13:00 PROMIEŃ ŻARY 1 0 CARINA GUBIN

ZG: Klasa A Grupa I

2017-11-11 13:00 BIZON WILKOWO 8 2 MEDYK CIBÓRZ
2017-11-11 13:00 ZJEDNOCZENI LUBRZA 4 0 BŁYSKAWICA LUBINICKO
2017-11-11 14:00 BŁĘKITNI TOPORÓW 2 1 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI
2017-11-11 14:00 ISKRA ŁAGÓW 4 1 RAKOVIA RAKÓW
2017-11-11 14:00 MEWA CIGACICE 4 1 SPARTA NIETKOWICE
2017-11-12 14:00 LECH SULECHÓW 2 1 KLON BABIMOST
2017-11-12 14:00 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 1 2 ZENIT ŁUGÓW

ZG: Klasa A Grupa II

           
2017-11-11 14:00 CZARNI CZARNOWO 1 2 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI
2017-11-11 14:00 KP ŚWIDNICA 1 4 LZS KADO GÓRZYN
2017-11-11 14:00 POGOŃ WĘŻYSKA 1 3 START ZIEL- BRUK PŁOTY
2017-11-11 14:00 RELAX GRABICE 1 1 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2017-11-11 14:00 SPARTA MIERKÓW 5 1 FADOM NOWOGRÓD
2017-11-12 14:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 4 1 ZORZA GRZMIĄCA
2017-11-12 14:00 SPARTAK BUDACHÓW 4 3 ENERGETYK DYCHÓW

ZG: Klasa A Grupa III

2017-11-11 14:00 BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 0 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA
2017-11-11 14:00 CZARNI RUDNO 0 1 POGOŃ PRZYBORÓW
2017-11-11 14:00 GKS SIEDLISKO 7 0 LKP STYPUŁÓW
2017-11-11 14:00 IKAR ZAWADA 2 1 MKS NOWE MIASTECZKO
2017-11-11 14:00 SPARTA ŁĘŻYCA 2 4 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2017-11-12 14:00 AVIA SIEDLNICA 0 9 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA
2017-11-12 14:00 DĄB II PRZYBYSZÓW 1 1 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA

ZG: Klasa A Grupa IV

2017-11-11 14:00 CZARNI DRĄGOWINA 3 3 BUDOWLANI GOZDNICA
2017-11-11 14:00 CZARNI PRZYBYMIERZ 1 2 CZARNI JELENIN
2017-11-11 14:00 ISKRA MAŁOMICE 2 3 GRANICA ŻARKI WIELKIE
2017-11-11 14:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 2 1 LZS KS TOMASZOWO
2017-11-11 14:00 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE 1 2 KWISA TRZEBÓW
2017-11-11 14:00 NYSA PRZEWÓZ 2 0 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI
2017-11-11 14:00 SPARTA MIODNICA 0 3 PIAST LUBANICE

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele