Wyniki piłkarskiego weekendu (12-13 V) część 1 Wyróżniony

Za na kolejny piłkarski weekend na lubuskich boiskach. Poniżej przedstawiamy pierwszą część najnowszych roztrzygnięć z aren III, IV ligi, okręgówki oraz klas A w Zielonej Górze.

III liga grupa 3

2018-05-12 13:00 ZAGŁĘBIE II LUBIN 2 3 KS SKRA CZĘSTOCHOWA
2018-05-12 17:00 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2 0 BTS REKORD
2018-05-12 17:00 GÓRNIK II ZABRZE SSA 0 1 KS POLKOWICE
2018-05-12 17:00 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 4 1 MIEDŹ II LEGNICA
2018-05-12 17:00 MKS RUCH ZDZIESZOWICE 5 1 KS UNIA TURZA ŚLĄSKA
2018-05-12 17:00 PIAST ŻMIGRÓD 6 0 KS POLONIA GŁUBCZYCE
2018-05-12 17:00 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 0 3 BKS STAL BIELSKO - BIAŁA
2018-05-13 13:00 LECHIA DZIERŻONIÓW 1 3 BTP STAL BRZEG
2018-05-13 17:00 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 2 3 STILON GORZÓW

IV Liga

2018-03-24 15:00 BUDOWLANI LUBSKO 0 2 STEINPOL-ILANKA RZEPIN
2018-03-24 15:00 LUBUSZANIN DREZDENKO 3 4 WARTA GORZÓW
2018-03-24 15:00 ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 2 2 DĄB PRZYBYSZÓW
2018-03-24 15:00 PIAST KARNIN 1 3 SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2018-03-24 15:00 TĘCZA-HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE 0 1 ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2018-03-25 13:00 MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN 3 0 ARKA NOWA SÓL
2018-04-25 18:00 SPROTAVIA SZPROTAWA 1 1 TS MASTERCHEM PRZYLEP
2018-05-16 18:00 CZARNI BROWAR WITNICA b/d b/d KORONA KOŻUCHÓW

Zielona Góra: Klasa Okręgowa

2018-05-12 16:00 ZORZA OCHLA 1 1 UKS "CZARNI" ŻAGAŃ
2018-05-12 17:00 CARINA GUBIN 6 0 BŁĘKITNI OŁOBOK
2018-05-12 17:00 DELTA SIENIAWA ŻARSKA 4 2 UNIA KUNICE ŻARY
2018-05-12 17:00 ODRA NIETKÓW 2 2 MIESZKO KONOTOP
2018-05-12 17:00 PIAST IŁOWA 3 1 ZRYW RZECZYCA
2018-05-12 17:00 PROMIEŃ ŻARY 7 0 SCHNUG CHOCIULE
2018-05-13 16:00 STAL JASIEŃ 0 3 AMATOR BOBROWNIKI

ZG: Klasa A Grupa I

2018-05-12 16:00 BŁYSKAWICA LUBINICKO 0 3 ZENIT ŁUGÓW
2018-05-12 16:00 MEDYK CIBÓRZ 3 0 LKS ZORZA-PORT 2000 MOSTKI
2018-05-12 17:00 LECH SULECHÓW 7 1 SPARTA NIETKOWICE
2018-05-13 16:00 BŁĘKITNI TOPORÓW b/d b/d KLON BABIMOST
2018-05-13 16:00 ZJEDNOCZENI LUBRZA 1 1 ISKRA ŁAGÓW
2018-05-13 17:00 BIZON WILKOWO 3 2 RAKOVIA RAKÓW
2018-05-13 17:00 SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP 4 4 MEWA CIGACICE

ZG: Klasa A Grupa II

2018-05-12 16:00 BŁĘKITNI ZABŁOCIE 1 4 LZS KADO GÓRZYN
2018-05-12 16:00 FADOM NOWOGRÓD 2 5 ZORZA GRZMIĄCA
2018-05-12 16:00 KP ŚWIDNICA 3 2 START ZIEL- BRUK PŁOTY
2018-05-12 16:00 SPARTA MIERKÓW 1 3 DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2018-05-13 16:00 CZARNI CZARNOWO 0 2 RELAX GRABICE
2018-05-13 16:00 SPARTAK BUDACHÓW 0 7 POGOŃ WĘŻYSKA
2018-05-13 17:00 ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI 2 0 ENERGETYK DYCHÓW

ZG: Klasa A Grupa III

2018-05-12 15:00 CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA 4 2 MKS NOWE MIASTECZKO
2018-05-12 15:00 CZARNI RUDNO 4 3 DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA
2018-05-12 15:00 POGOŃ PRZYBORÓW 6 1 ORZEŁ SZLICHTYNGOWA
2018-05-13 16:00 AVIA SIEDLNICA 2 4 LKP STYPUŁÓW
2018-05-13 17:00 SPARTA ŁĘŻYCA 3 1 DĄB II PRZYBYSZÓW
2018-05-31 15:00 IKAR ZAWADA b/d b/d GKS SIEDLISKO
b/d b/d BŁĘKITNI LUBIĘCIN 3 0 KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower

ZG: Klasa A Grupa IV

2018-05-12 16:00 ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE 3 3 CZARNI JELENIN
2018-05-12 16:00 SPARTA MIODNICA 4 4 MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE
2018-05-12 17:00 ISKRA MAŁOMICE 6 1 KWISA TRZEBÓW
2018-05-12 17:00 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI 3 0 CZARNI PRZYBYMIERZ
2018-05-13 16:00 CZARNI DRĄGOWINA 3 4 NYSA PRZEWÓZ
2018-05-13 16:00 PIAST LUBANICE 2 1 BUDOWLANI GOZDNICA
2018-05-13 17:00 GRANICA ŻARKI WIELKIE 7 0 LZS KS TOMASZOWO

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele