Mecz Stelmet UKP - Stilon Gorzów bez kibiców gości Wyróżniony

Wielkimi krokami zbliża się derbowy pojedynek w III lidze dolnośląsko-lubuskiej pomiędzy Stelmetem UKP a Stilonem Gorzów. I tu ciekawostka. Nie wszystkim dane będzie obejrzeć na żywo ten prestiżowy pojedynek!

W trakcie wczorajszego meczu zielonogórskich piłkarzy z Foto Higieną Gać do kibiców dotarła wiadomość, że derbowy pojedynek ze Stilonem, który zaplanowano na 8 listopada, będzie mogła obejrzeć ograniczona liczba kibiców (dokładnie 199). Na dodatek każdy przy wejściu będzie musiał wylegitymować się dowodem osobistym. Tego ciekawie zapowiadającego się meczu nie zobaczą za to kibice przyjezdnych - tak brzmi komunikat zielonogórskiego klubu.

Do podobnej sytuacji doszło w ubiegłym sezonie, kiedy do Zielonej Góry przyjechał Chrobry Głogów. Mecz z kibicami drużyny przyjezdnej, kiedy na trybunach jest powyżej 200 osób, to automatycznie impreza masowa podwyższonego ryzyka, a na taką przestarzały zielonogórski stadion nie jest gotowy.

Osobna sprawa, czy samym zielonogórzanom uda "dobić" do magicznej cyfry 199…

Mecz zostanie rozegrany na stadionie lekkoatletycznym.

Paweł Grosse

Człowiek orkiestra: dziennikarz, fotoreporter, operator kamery i montażysta. Odpowiedzialny również za sprawy organizacyjne. Sportowo biegacz, piłkarz, a ostatnio sędzia na 6-tkach ;) Kontakt: p.grosse@sportowa.zgora.pl

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Ostatnio dodane

Kamerzysta na wesele