Paweł Grosse

Przed nami decydujące rozstrzygnięcia tegorocznych rozgrywek Pucharu Zimy w piłce nożnej halowej. Jak przed rokiem areną finałowych zmagań będzie zielonogórska hala CRS. Pierwszy gwizdek zaplanowano na 31 stycznia na godzinę 18.00. Oto terminarz rozgrywek. 

Tylko do 31 sierpnia, czyli przez kilka dni, trwają zapisy elektroniczne na VI NOVITA Półmaraton Zielonogórski. Później, o ile zostaną miejsca, zapisy będą możliwe w Biurze Zawodów w dniach 9-10 września. Na chwilę obecną zostało jeszcze około 100 miejsc. Szczegóły na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl

Już w przyszłym tygodniu startuje Zielonogórska Liga Szóstek Piłkarskich. W menu mamy już dla Was przygotowane terminarze pierwszych kolejek. Kompletne terminarze będą dodane wkrótce.

 

23 czerwca na boisku przy ul. Sulechowskiej odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu 2016/2017 Zielonogórskich Szóstek Piłkarskich Hutrowniasportowa.net.
O godzinie 18.00 rozpoczną się mecze barażowe pomiędzy drużynami I ligi (z IX i X miejsca) a wiceliderami II ligi (przed meczami zaplanowano losowanie par).

O godzina 19.10 rozdanie pucharów dla trzech pierwszych drużyn z każdej ligi oraz statuetki dla najlepszych strzelców z każdej ligi. Około godz. 19.30 Zarząd Szóstek Piłkarskich zaprasza na wspólny piknik piłkarski.

Tylko do końca maja WAR RACE-wojskowy bieg z przeszkodami w niższej cenie. 5 km – 99 zł (+15 przeszkód) 10 km – 129 zł (+30 przeszkód). Zapisz się i przeżyj militarną przygodę swojego życia! Lokalizacja- woj. lubuskie. Byłe Lotnisko Wojskowe Szprotawa-Wiechlice.

12 czerwca o godzinie 18.00 na boisku przy ul. Sulechowskiej odbędzie się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Zielonogórskich Szóstek Piłkarskich. Obecność kapitanów wszystkich zespołów obowiązkowa.

10 czerwca 2017 roku na terenie WOSiR Drzonków odbędzie się już druga edycja biegów przełajowych Anneberg 2017. W tym roku organizatorzy Memoriału Zbigniewa Majewskiego otwierają się na kolejną dyscyplinę i do ubiegłorocznych dystansów biegowych dołączają zawody nordic walking.

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy do udziału w sztafecie (3x 1960m), której celem jest upamiętnienie Wydarzeń Zielonogórskich z roku 1960, będących jednym z największych protestów w czasach PRL. Impreza odbędzie się 27 maja, o godz. 10.00 na zielonogórskim deptaku.

Zawodowi żołnierze z 11 Batalionu Dowodzenia w Żaganiu wezmą udział w przygotowaniu biegu War Race. Co to oznacza dla zawodników? Specjalnie zaprojektowane przeszkody, stoisko ze sprzętem wojskowym oraz najbardziej nietypowe w Polsce podium dla zwycięzców. Wojskowy klimat zapewnią również żołnierze, którzy wezmą udział w biegu.

Już 2 września br., na byłym Lotnisku Wojskowym Szprotawa-Wiechlice (woj. lubuskie) odbędzie się pierwszy bieg z przeszkodami z cyklu WAR RACE. Na zawodników czekają specjalnie zaprojektowane trasy, dostosowane do aktualnej formy, bogata strefa finiszera oraz liczne stoiska z regionalnymi produktami. WAR RACE to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także rodzinny festiwal upamiętniający wydarzenia z czasów II Wojny Światowej.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele