Paweł Rebelski

Paweł Rebelski

Kolejna wyjazdowa porażka w koszykarskiej Lidze Mistrzów Stelmetu BC. Mistrzowie Polski tym razem nie sprostali francuskiemu Nanterre 92. Podopieczni Artura Gronka ulegli rywalom 82:95. 

W dniach 10-11.11.2017 r. w Węgrowie został rozegrany otwarty Puchar Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych, Starszych i Juniorów w Formule Light Contact.

Na to wydarzenie czekali wszyscy. Po wielu latach na parkiecie przy ul. Prof. Szafrana 6 wracają prawdziwe derby I ligi piłki ręcznej. Twarzą w twarz staną akademicy z Zielonej Góry i gorzowscy Stalowcy. Kto okaże się silniejszy? Ambitny beniaminek, będący gospodarzem zawodów czy doświadczona ekipa z północy województwa?

Mimo świątecznego weekendu na boiska wybiegli piłkarze. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wynikami najważniejszych rozgrywek piłkarskich w naszym województwie.

Zielonogórska Wataha wystąpi w Ekstraklasie Futbolu Amerykańskiego! Tak właśnie swoją ligową przygodę rozpoczną futboliści amerykańcy spod znaku Wilka. EFA są elitarnymi rozgrywkami zrzeszającymi 20 najlepszych i najbardziej rozwiniętych klubów w Polsce.

Rekordowa ilość - aż 162 szachistek i szachistów przybyło do Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze na VI Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości zorganizowany przez Fundację Mistrzostwa Szachowego.

Stelmet BC lepszy od radomskiej Rosy! Zwycięstwo tym bardziej niezwykłe, z uwagi na fakt, że mistrzowie Polski przegrywali już różnicą nawet 19 punktów. Jednak wspaniała gra w drugiej połowie pozwoliła wrócić mistrzom do gry i odnieść cenny tryumf w hali rywala 80:72.

Długi weekend z piłką nożną? Jest taka możliwość. Na lubuskich boiskach piłkarskich rywalizacja trwa w najlepsze. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy III, IV ligi, okręgówki oraz zielonogórskiej A klasy.

W najbliższą sobotę, 11.11.2017 świętujemy odzyskanie Niepodległości przez Polskę. WOSiR Drzonków w tym dniu udostępni bezpłatnie obiekty wszystkim klientom: pływalnię krytą 25m oraz jaskinię solną. Ponadto zostanie rozegrany turniej tenisowy na hali tenisowej – startujemy o godz. 10.00. Wszelkie informacje znajdują się na stronie www.drzonkow.pl.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze zaprasza na II Turniej Tenisa Stołowego z cyklu Grand Prix. Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Prezydenta to cykl turniejów, które odbywają się w Sali Sportowej przy ul. Urszuli 22.

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Jesteśmy też na Facebooku i YouTube.


Kontakt:

Kamerzysta na wesele